Люди і роботи – революційна модернізація дистриб’ютора автозапчастин - 1 - kapelou.comЗакрити

Люди і роботи – революційна модернізація дистриб’ютора автозапчастин

Люди і роботи – революційна модернізація дистриб’ютора автозапчастин - 8 - kapelou.com

Могли б ви уявити собі спільну роботу людей і роботів на одному складі, та ще й в Україні? Роботизовані склади використовують провідні гравці світового ринку, такі як Amazon, Alibaba, JD.com. В Україні подібний проект зважилися реалізувати національні компанії.

Найбільший оператор ринку автокомпонентів в Україні – OMEGA не зупиняється на вдосконаленні бізнес-процесів і модернізації складу, активно інвестує в нові технології, інновації, в майбутнє.

 

Компанія анонсувала автоматизований склад, що складається з роботів-маніпуляторів, коробкових шатлів для зберігання і складання замовлень, мобільних AGV-машин для сортування і AGV-роботів для відбору дрібноштучних товарів.

Реалізацію такого амбітного проекту здійснює українська компанія KAPELOU – виробник роботизованого обладнання та постачальник комплексних рішень для складу.

Інноваційний і масштабний за своїм задумом проект – виклик, ризик і нові можливості для обох компаній.

Сам факт, що технологічно складний проект довірили робити українській компанії, викликає гордість за наших. Але чи зможе національний виробник виправдати очікування, продемонструвати європейську якість і вміння працювати з високими технологіями? Будемо стежити!

Партнери обіцяють розкривати подробиці проекту для наших читачів. Чекаємо фото і відео звітів.

 

Довідка.
OMEGA – найбільший дистриб’ютор автозапчастин в Україні, на ринку більше 30 років, доставляє товари «сьогодні-на-сьогодні». Учасник Союзу Temot International. Компанія має понад 14 000 клієнтів та 350 постачальників.

KAPELOU – більше 7 років на ринку автоматизації. Компанія реалізувала понад 350 проектів в Україні, Грузії, Болгарії та Німеччині. Організувала власне виробництво і R&D центр з розробки та тестування інноваційних продуктів. У портфелі KAPELOU проекти для мережі ТЦ Епіцентр К, ERC (Enhanced Resource Company), MOYO, Watsons Україна, Sumitomo Electric Bordnetze SE (SEBN), БаДМ.

AGV (Automated Guided Vehicle) – мобільний робот для переміщення вантажів і товарів, оснащений системою орієнтації в просторі. Застосовується в промисловості, автоматизації та складському господарстві.

Коментарі 0
Коментувати
Залиште Ваш коментар, після модерації нашим адміністратором він буде опублікований найближчим часом.

Залишити коментар:

Your email address will not be published.

Скасувати
Натискаючи «Відправити», ви підтверджуєте та погоджуєтеся з «Згода на обробку персональних даних».
Поділитися:
Люди і роботи – революційна модернізація дистриб’ютора автозапчастин - 9 - kapelou.com Люди і роботи – революційна модернізація дистриб’ютора автозапчастин - 10 - kapelou.com Люди і роботи – революційна модернізація дистриб’ютора автозапчастин - 11 - kapelou.com
Підписатися на нашу розсилку новин

  Люди і роботи – революційна модернізація дистриб’ютора автозапчастин - 40 - kapelou.com
  28.08.2023
  Обладнання для підйому та спуску товару на складі. Стрічковий конвеєр VS підйомник

  Існує багато способів для організації підйому та спуску товарів на складі між рівнями мезоніну. Вантажні ліфти або навантажувачі ефективно працюють...

  Люди і роботи – революційна модернізація дистриб’ютора автозапчастин - 41 - kapelou.com
  23.08.2023
  Презентація обладнання для складу партнерам у Греції

  Початок серпня 2023 для компанії розпочався із партнерського заходу у Греції.

  Команда представників комерційного департаменту на чолі з дире...

  Люди і роботи – революційна модернізація дистриб’ютора автозапчастин - 42 - kapelou.com
  17.07.2023
  Нерозривність науки та технологій

  Технологічний прогрес та інновації є невід’ємною частиною сучасного світу, а їхні досягнення неможливі без вивчення та наукових експериментів...

  Всі новини