Запити складської логістики 2023. Нові технології, продукти, підходи - 1 - kapelou.comЗакрити

Запити складської логістики 2023. Нові технології, продукти, підходи

Запити складської логістики 2023. Нові технології, продукти, підходи - 8 - kapelou.com

Огляд ринку складської логістики. За перші шість місяців повномасштабної війни в Україні лише на території Київської області було знищено близько 382 000 м2 складських та логістичних комплексів.

Через російський обстріл згорів один із найбільших логістичних центрів класу А в Україні.

Український бізнес евакуював виробничі майданчики на Захід України, який згодом став хабом логістики. Перед керівниками складської логістики та українськими бізнесами постали такі виклики:

 • знищення центрів логістики, втрата складів;
 • потреба в щільному зберіганні на складах, швидкість та якість обслуговування, зведення помилок до мінімуму;
 • необхідність в ощадливому енергоспоживанні;
 • ротація працівників на всіх рівнях логістики;
 • зростання цін на сировину, матеріали, товари.

На другому році повномасштабної війни в Україні спостерігається активне прискорення відновлення виробництва, зростання обсягів продажів, зміна їхньої структури. Склади вдалися до режиму крос-докінгу, надзвичайно важливим напрямом стала обробка гуманітарних вантажів.

Нові підходи та технології логістики – автоматизація складських комплексів

Протягом 10 років KAPELOU співпрацює з українськими компаніями в галузях e-commerce, фармацевтики, поштових та кур’єрських служб, автомобільної індустрії, виробництва, дистрибуції, роздрібної торгівлі. Розробляє та впроваджує ефективні рішення для складської логістики на основі конвеєрів, сортингу, промислових роботів, обладнання для вимірювання ваги та габаритів, для відбору та комплектації, машинного зору, надає унікальні IT-рішення. Ми глибоко розуміємо потреби українського бізнесу та виробляємо технології, які допомагають гідно відповідати на виклики сучасної складської логістики. Далі розповідаємо про ці технології більш детально.

Оптимізація простору – ключове завдання сучасної логістики

Разом зі зростанням попиту на складські площі зростає і вартість складів. Передові технології нашого виробництва вирішують цю проблему, пропонуючи максимальну ефективність використання простору та заощаджуючи ваші кошти.

Самонесучі склади

Самонесучі склади є економічно вигідними, адже дозволяють уникнути додаткових витрат на освітлення, опалення та зберігання, гарантують ефективне використання доступного простору. У класичному виконанні складу потрібно враховувати витрати на стелажі, навантажувальну техніку, комунальні послуги та персонал, тоді як самонесучий склад дає змогу оптимізувати складську площу та заощадити на обслуговуванні.

UnitHub® – автоматизована система для зберігання та видавання замовлень
Автоматизована система зберігання та видавання

Технологія для зберігання та автоматичної видачі замовлень із дотриманням температурних умов UnitHub® вміщує велику кількість SKU на мінімальній площі та обробляє їх без залучення складських працівників. Як точка видачі, UnitHub® вирізняється такими особливостями:

 • швидке завантаження;
 • оснащення камерою та програмним забезпеченням;
 • можливість масштабування у висоту, що дозволяє заощадити на площі для встановлення;
 • наявність клімат-контролю, що значно розширює функціонал UnitHub® та передбачає зберігання товарів, які потребують спеціального
 • температурного режиму – зокрема продуктів харчування та медикаментів.
Технологія “Goods-to-Person”

Ще один виклик складської логістики – нестача персоналу та потреба оптимізувати маршрути комплектувальників. Для того, щоб вирішити ці проблеми, необхідно зосереджувати більшу кількість складських процесів на одній площі, використовувати обладнання для швидкої доставки до операторів складу. Для цих потреб оснащуємо склади клієнтів конвеєрним обладнанням, роботами для автоматичного відбору, A-Frame та іншими технологіями для розміщення та відбору, які працюють за методом “Goods-to-Person”. Про них розкажемо далі.

Перевага концепції “товар до людини” – скорочення маршруту оператора. Це заощаджує час, адже складські працівники лишаються на своїх робочих місцях, а товари автоматично переміщуються на станцію комплектування.

Роботизоване зберігання товарів на складі з AS/RS

Технологія KAPELOU – автоматизована система зберігання та пошуку категорії AS/RS (automated storage & retrieval system) – має назву GNOM. Робот транспортує товари до станцій відбору та пакування, сприяє зростанню точності комплектування. Головна перевага цього обладнання – воно усуває зайві пробіги комплектувальників, що дає змогу збільшити щільність зберігання на 80-400%.

Буфер-секвенсер – обладнання на основі конвеєрів, яке обробляє до 600 лотків на годину. Формує хвилі замовлень відповідно до заданого критерію та послідовно видає їх партіями до робочого місця сортувальника. Можливість масштабування при збільшенні обсягу замовлень, підвищення продуктивності людської праці, мінімальне залучення операторів до процесу комплектації – усі ці переваги буфер-секвенсера дають можливість обробляти значно більше за коротший час і вирішують проблему пікового навантаження на високодинамічних складах електронної комерції, FMCG, виробництва і дистрибуції.

Обладнання на основі конвеєрів автоматизує переміщення різноманітних вантажів – ящиків, лотків, коробок, палет, дрібноштучних товарів, пакетів, конвертів – між зонами складу. Оптимізує витрати на обробку, підвищує продуктивність складської діяльності. Завдяки власним виробничим потужностям гарантуємо високу якість конвеєрного устаткування відповідно до європейських стандартів.

A-Frame – продукт KAPELOU для підвищення продуктивності комплектування

Комплектування замовлень на складі з A-Frame

A-Frame – це технологічне обладнання, яке ідеально підходить для галузей фармацевтики, космецевтики та тютюнової промисловості, адже працює з легкими штучними товарами. Має пропускну здатність 20 500 замовлень на годину за участю лише одного оператора. Для збільшення одиниць сортування в одному місці та оптимізації обробки мультизамовлень ми розробили складське рішення на базі A-Frame та робота з 8 каретками. Робот забирає з A-Frame одночасно 8 одиниць товару та сортує їх по комірках.

Обладнання для автоматизованої обробки палет

Обладнання для автоматизованого зберігання палет на складі

Багато наших клієнтів використовують палети на складі для зберігання сировини, техніки, автозапчастин, FMCG. Порівнюючи з мануальними методами обробки палет, модульні та надійні системи KAPELOU на основі вертикальних конвеєрів, роликового та ланцюгового конвеєрного обладнання, гравітаційних стелажів для палет, секцій розвантаження, стекерів, модулів вимірювання ваги та габаритів допоможуть вам транспортувати втричі більше піддонів на годину без участі додаткових складських працівників.

Наприклад, вертикальний конвеєр підходить для транспортування піддонів до 1 200 кг. Компактний розмір та блокова конструкція дозволяють легко інтегрувати підйомник у будь-який склад.

Гравітаційні стелажі для палет скорочують час переміщення піддонів, підвищують продуктивність комплектації та забезпечують щільне зберігання палет через відсутність зайвих проходів між стелажами. Завдяки палетній гравітації можна збільшити площу зберігання до 60% та підвищити обсяг товарообігу.

Швидка інтеграція обладнання на складі

Ми розуміємо, що для сталої роботи критичної інфраструктури складська логістика має функціонувати невпинно. Тому R&D-команда постійно вдосконалює розробку компанії – програмне забезпечення WXS. No-code платформа працює за механізмом “Plug and Play”, підтримує складське обладнання різних типів та об’єднує всі автоматизовані продукти в одному додатку. Завдяки власному програмному забезпеченню та готовим модулям ми маємо змогу запускати малі та середні проєкти в найкоротші терміни, із мінімальною кількістю інженерів.

Автоматизовані склади – апґрейд українських бізнесів

Автоматизовані склади для ефективної роботи

Автоматизація – це ефективний інструмент, який не просто тримає бізнес на плаву, а робить ефективним, конкурентним, надійним та прибутковим за різних умов. Це на власному прикладі демонструють наші партнери, які пройшли шлях боротьби із непередбачуваними обставинами.

Автоматизація вирішує головні проблеми складської логістики – нестачу складських працівників, враховує необхідність ощадливого споживання ресурсів та обробки великої кількості замовлень в рази швидше. Наші кваліфіковані спеціалісти охоче допоможуть вам у підборі технологій, які задовольнять потреби бізнесу на 100%. Для цього заповніть форму Зв’язатися з нами за активним посиланням. Разом вирішимо будь-який виклик складської логістики!

Коментарі 0
Коментувати
Залиште Ваш коментар, після модерації нашим адміністратором він буде опублікований найближчим часом.

Скасувати
Натискаючи «Відправити», ви підтверджуєте та погоджуєтеся з «Згода на обробку персональних даних».
Поділитися:
Запити складської логістики 2023. Нові технології, продукти, підходи - 9 - kapelou.com Запити складської логістики 2023. Нові технології, продукти, підходи - 10 - kapelou.com Запити складської логістики 2023. Нові технології, продукти, підходи - 11 - kapelou.com
Підписатися на нашу розсилку новин

  Запити складської логістики 2023. Нові технології, продукти, підходи - 40 - kapelou.com
  22.04.2024
  KAPELOU – офіційний партнер BD Rowa в Україні

  Із 2023 року ми є офіційним партнером BD Rowa – виробника унікальних рішень для автоматизації фармацевтичної логістики та логістики медичної сфери....

  Запити складської логістики 2023. Нові технології, продукти, підходи - 41 - kapelou.com
  8.04.2024
  Участь KAPELOU у виставці LogiMAT 2024. Рішення та інсайти

  19-21 березня KAPELOU взяла участь у LogiMAT 2024 – наймасштабнішому заході виробничо-складської логістики. Виставка відбулась у Штутгарті, Німеччи...

  Запити складської логістики 2023. Нові технології, продукти, підходи - 42 - kapelou.com
  4.04.2024
  Складське обладнання від виробника – ключ до оптимізованих процесів

  У сучасному світі, де конкуренція на ринку зростає з кожним днем, ефективне управління складськими операціями є важливою частиною успіху будь-якого...

  Всі новини