5 головних трендів складської логістики 2021 - 1 - kapelou.comЗакрити

5 головних трендів складської логістики 2021

13.05.2021
5 головних трендів складської логістики 2021 - 8 - kapelou.com

З початком пандемії COVID-19 багато сфер бізнесу зазнали змін і складська галузь також не стала виключенням. Під впливом карантину світовий обсяг електронної комерції за 2020 рік зріс на 25,7% і це одна з причин для стрімкого розвитку складської логістики.

Компанії почали шукати нові рішення для удосконалення роботи складу, які вже стали тенденціями.

1. Автоматизація складу

Повне переналаштування роботи складу для кращої продуктивності, підвищення точності та швидкості відбору і сортування. Все це можливо за допомогою застосування сучасного обладнання: стелажні, сортингові та конвеєрні системи, технології Pick by Light, машинний зір та інше.     

2. Підвищення ємності складу

У результаті збільшення Інтернет-замовлень, підприємста, що працюють у сфері рітейлу змушені організовувати додаткові місця для зберігання товарів на складі. Тому компанії використовують сучасні стелажні системи, платформи та мезоніни.   

3. Коботика

Одночасно із автоматизацією на складах використовують і спеціалізованих роботів, що працюють самостійно, або в тандемі з людьми. Коллаборативні роботи (коботи), створені для роботи де необхідна точність та швидкість роботів і знання, аналіз та вміння приймати рішення людиною.

4. Мікрофулфілмент

Оскільки у клієнтів збільшилась потреба у більш швидкій доставці, то підприємства почали використовувати свої магазини або окремі приміщення, що знаходяться у зручних для покупця місцях, як точки збору та видачі замовлень.

5. AGV

Справжня інновація у світі робототехніки, що забезпечує беззаперечну ефективність в управлінні та бізнес-процесах складу. AGV – це автоматизовані автономні пристрої, що за допомогою спеціального ПЗ виконують різні функції, такі як, сортування, переміщення вантажу, відбір тощо.

Коментарі 0
Коментувати
Залиште Ваш коментар, після модерації нашим адміністратором він буде опублікований найближчим часом.

Залишити коментар:

Your email address will not be published.

Скасувати
Натискаючи «Відправити», ви підтверджуєте та погоджуєтеся з «Згода на обробку персональних даних».
Поділитися:
5 головних трендів складської логістики 2021 - 9 - kapelou.com 5 головних трендів складської логістики 2021 - 10 - kapelou.com 5 головних трендів складської логістики 2021 - 11 - kapelou.com
Підписатися на нашу розсилку новин

  5 головних трендів складської логістики 2021 - 40 - kapelou.com
  28.08.2023
  Обладнання для підйому та спуску товару на складі. Стрічковий конвеєр VS підйомник

  Існує багато способів для організації підйому та спуску товарів на складі між рівнями мезоніну. Вантажні ліфти або навантажувачі ефективно працюють...

  5 головних трендів складської логістики 2021 - 41 - kapelou.com
  23.08.2023
  Презентація обладнання для складу партнерам у Греції

  Початок серпня 2023 для компанії розпочався із партнерського заходу у Греції.

  Команда представників комерційного департаменту на чолі з дире...

  5 головних трендів складської логістики 2021 - 42 - kapelou.com
  17.07.2023
  Нерозривність науки та технологій

  Технологічний прогрес та інновації є невід’ємною частиною сучасного світу, а їхні досягнення неможливі без вивчення та наукових експериментів...

  Всі новини