5 головних трендів складської логістики 2021 - 1 - kapelou.comЗакрити

5 головних трендів складської логістики 2021

13.05.2021
5 головних трендів складської логістики 2021 - 8 - kapelou.com

З початком пандемії COVID-19 багато сфер бізнесу зазнали змін і складська галузь також не стала виключенням. Під впливом карантину світовий обсяг електронної комерції за 2020 рік зріс на 25,7% і це одна з причин для стрімкого розвитку складської логістики.

Компанії почали шукати нові рішення для удосконалення роботи складу, які вже стали тенденціями.

1. Автоматизація складу

Повне переналаштування роботи складу для кращої продуктивності, підвищення точності та швидкості відбору і сортування. Все це можливо за допомогою застосування сучасного обладнання: стелажні, сортингові та конвеєрні системи, технології Pick by Light, машинний зір та інше.     

2. Підвищення ємності складу

У результаті збільшення Інтернет-замовлень, підприємста, що працюють у сфері рітейлу змушені організовувати додаткові місця для зберігання товарів на складі. Тому компанії використовують сучасні стелажні системи, платформи та мезоніни.   

3. Коботика

Одночасно із автоматизацією на складах використовують і спеціалізованих роботів, що працюють самостійно, або в тандемі з людьми. Коллаборативні роботи (коботи), створені для роботи де необхідна точність та швидкість роботів і знання, аналіз та вміння приймати рішення людиною.

4. Мікрофулфілмент

Оскільки у клієнтів збільшилась потреба у більш швидкій доставці, то підприємства почали використовувати свої магазини або окремі приміщення, що знаходяться у зручних для покупця місцях, як точки збору та видачі замовлень.

5. AGV

Справжня інновація у світі робототехніки, що забезпечує беззаперечну ефективність в управлінні та бізнес-процесах складу. AGV – це автоматизовані автономні пристрої, що за допомогою спеціального ПЗ виконують різні функції, такі як, сортування, переміщення вантажу, відбір тощо.

Коментарі 0
Коментувати
Залиште Ваш коментар, після модерації нашим адміністратором він буде опублікований найближчим часом.

Залишити коментар:

Your email address will not be published.

Скасувати
Натискаючи «Відправити», ви підтверджуєте та погоджуєтеся з «Згода на обробку персональних даних».
Поділитися:
5 головних трендів складської логістики 2021 - 9 - kapelou.com 5 головних трендів складської логістики 2021 - 10 - kapelou.com 5 головних трендів складської логістики 2021 - 11 - kapelou.com
Підписатися на нашу розсилку новин

  5 головних трендів складської логістики 2021 - 40 - kapelou.com
  3.05.2022
  Які застосовуються системи сортування товарів на складі та як підібрати оптимальне рішення

  Робота будь-якого складу передбачає виконання десятка різноманітних бізнес-операцій. Переміщення між зонами обробки, збирання та фіксація даних про...

  5 головних трендів складської логістики 2021 - 41 - kapelou.com
  21.04.2022
  KAPELOU вітає зі світлим святом Великодня!

  Воскресіння Ісуса Христа – це основа віри, яка назавжди змінила життя людства. Сьогодні щира віра українців вкотре змінює хід історії. Віра в перем...

  5 головних трендів складської логістики 2021 - 42 - kapelou.com
  14.04.2022
  Війна визначає кожного: як KAPELOU працює в надзвичайних умовах

  24 лютого 2022 року розпочалася повномасштабна війна росії проти українського народу, проти нашої свободи та прагнення вільно жити в демократичній,...

  Всі новини