KAPELOU – 10 років виробництва обладнання для складу - 1 - kapelou.comЗакрити

KAPELOU – 10 років виробництва обладнання для складу

16.06.2023
KAPELOU – 10 років виробництва обладнання для складу - 8 - kapelou.com

10 років тому, 14 червня 2013 року, була заснована компанія KAPELOU.

Цей день є символом нашого становлення і самоусвідомлення. Протягом 10 років ми проходимо неймовірний шлях зростання та змінюємося до невпізнаваності.

За 10 років ми реалізували понад 650 проєктів у різних країнах світу: Україні, Польщі, Німеччині, Швеції, Естонії, Угорщині, Греції, Сербії, Грузії. Обʼєднали понад 200 професіоналів, відкрили 3 представництва: у Києві, Бергіш-Гладбаху та Ріяді, обладнали 9 ділянок виробництва на 3 локаціях та взяли участь у 26 виставках. Придбали промисловий комплекс на 16 000 м2 в селі Катюжанка, який плануємо використовувати як машинобудівний хаб із виробництва складського обладнання. А ще представили свої продукти та рішення на міжнародній арені у Штутгарті, на наймасштабнішій виставці інтралогістики в Європі – LogiMAT 2023.

Почавши як маленька компанія, що мала на меті зробити складську автоматизацію доступною для будь-якого рівня бізнесу в Україні, сьогодні ми робимо автоматизацію доступною в Європі. І віддано працюємо, щоб зробити ім’я українського виробника синонімом якості та інновацій в усьому світі.

Складське обладнання A-Frame, UnitHub®, SmartPharmaLocker, палетна гравітація, шатл, промисловий робот із багаторівневим захоплювачем на 8 кареток, палетний підйомник – ці та багато інших продуктів є результатами невпинної роботи нашого R&D-відділу протягом останніх років. І наш стрімкий розвиток обумовлений пристрастю, відданістю та безмежному ентузіазму співробітників, сміливістю та жагою до розвитку наших клієнтів, вчасною підтримкою партнерів.

Десятий день народження – це уособлення нашої перемоги над випробуваннями, доказ того, що ніщо не здатне зламати нашу волю та мрію. Дякуємо всім, хто з нами від початку заснування компанії, та тим, хто приєднався нещодавно. Із кожним виконаним проєктом та виготовленим складським обладнанням ми крокуємо вперед і будуємо технологічне майбутнє нашої держави.

Коментарі 0
Коментувати
Залиште Ваш коментар, після модерації нашим адміністратором він буде опублікований найближчим часом.

Залишити коментар:

Your email address will not be published.

Скасувати
Натискаючи «Відправити», ви підтверджуєте та погоджуєтеся з «Згода на обробку персональних даних».
Поділитися:
KAPELOU – 10 років виробництва обладнання для складу - 9 - kapelou.com KAPELOU – 10 років виробництва обладнання для складу - 10 - kapelou.com KAPELOU – 10 років виробництва обладнання для складу - 11 - kapelou.com
Підписатися на нашу розсилку новин

  KAPELOU – 10 років виробництва обладнання для складу - 40 - kapelou.com
  28.08.2023
  Обладнання для підйому та спуску товару на складі. Стрічковий конвеєр VS підйомник

  Існує багато способів для організації підйому та спуску товарів на складі між рівнями мезоніну. Вантажні ліфти або навантажувачі ефективно працюють...

  KAPELOU – 10 років виробництва обладнання для складу - 41 - kapelou.com
  23.08.2023
  Презентація обладнання для складу партнерам у Греції

  Початок серпня 2023 для компанії розпочався із партнерського заходу у Греції.

  Команда представників комерційного департаменту на чолі з дире...

  KAPELOU – 10 років виробництва обладнання для складу - 42 - kapelou.com
  17.07.2023
  Нерозривність науки та технологій

  Технологічний прогрес та інновації є невід’ємною частиною сучасного світу, а їхні досягнення неможливі без вивчення та наукових експериментів...

  Всі новини