KAPELOU – 10 років виробництва обладнання для складу - 1 - kapelou.comЗакрити

KAPELOU – 10 років виробництва обладнання для складу

16.06.2023
KAPELOU – 10 років виробництва обладнання для складу - 8 - kapelou.com

10 років тому, 14 червня 2013 року, була заснована компанія KAPELOU.

Цей день є символом нашого становлення і самоусвідомлення. Протягом 10 років ми проходимо неймовірний шлях зростання та змінюємося до невпізнаваності.

За 10 років ми реалізували понад 650 проєктів у різних країнах світу: Україні, Польщі, Німеччині, Швеції, Естонії, Угорщині, Греції, Сербії, Грузії. Обʼєднали понад 200 професіоналів, відкрили 3 представництва: у Києві, Бергіш-Гладбаху та Ріяді, обладнали 9 ділянок виробництва на 3 локаціях та взяли участь у 26 виставках. Придбали промисловий комплекс на 16 000 м2 в селі Катюжанка, який плануємо використовувати як машинобудівний хаб із виробництва складського обладнання. А ще представили свої продукти та рішення на міжнародній арені у Штутгарті, на наймасштабнішій виставці інтралогістики в Європі – LogiMAT 2023.

Почавши як маленька компанія, що мала на меті зробити складську автоматизацію доступною для будь-якого рівня бізнесу в Україні, сьогодні ми робимо автоматизацію доступною в Європі. І віддано працюємо, щоб зробити ім’я українського виробника синонімом якості та інновацій в усьому світі.

Складське обладнання A-Frame, UnitHub®, SmartPharmaLocker, палетна гравітація, шатл, промисловий робот із багаторівневим захоплювачем на 8 кареток, палетний підйомник – ці та багато інших продуктів є результатами невпинної роботи нашого R&D-відділу протягом останніх років. І наш стрімкий розвиток обумовлений пристрастю, відданістю та безмежному ентузіазму співробітників, сміливістю та жагою до розвитку наших клієнтів, вчасною підтримкою партнерів.

Десятий день народження – це уособлення нашої перемоги над випробуваннями, доказ того, що ніщо не здатне зламати нашу волю та мрію. Дякуємо всім, хто з нами від початку заснування компанії, та тим, хто приєднався нещодавно. Із кожним виконаним проєктом та виготовленим складським обладнанням ми крокуємо вперед і будуємо технологічне майбутнє нашої держави.

Коментарі 0
Коментувати
Залиште Ваш коментар, після модерації нашим адміністратором він буде опублікований найближчим часом.

Залишити коментар:

Your email address will not be published.

Скасувати
Натискаючи «Відправити», ви підтверджуєте та погоджуєтеся з «Згода на обробку персональних даних».
Поділитися:
KAPELOU – 10 років виробництва обладнання для складу - 9 - kapelou.com KAPELOU – 10 років виробництва обладнання для складу - 10 - kapelou.com KAPELOU – 10 років виробництва обладнання для складу - 11 - kapelou.com
Підписатися на нашу розсилку новин

  KAPELOU – 10 років виробництва обладнання для складу - 40 - kapelou.com
  19.02.2024
  Оновлений сертифікат партнера від Siemens

  2024 рік для KAPELOU розпочався із продовження партнерства із лідерами ринку.

  Компанія отримала оновлений сертифікат партнера від компанії S...

  KAPELOU – 10 років виробництва обладнання для складу - 41 - kapelou.com
  16.02.2024
  KAPELOU – системний інтегратор та партнер SICK

  KAPELOU вкотре отримала статус сертифікованого партнера SICK – провідного постачальника рішень на базі датчиків для промислового застосування.

  ...
  KAPELOU – 10 років виробництва обладнання для складу - 42 - kapelou.com
  13.02.2024
  KAPELOU EU в номінації “Українська компанія року”

  31 січня KAPELOU EU взяла участь у заході з нагоди вручення німецько-українських нагород від АНК Ukraine, що відбувся в Києві.

  Нашу компанію...

  Всі новини