KAPELOU святкує 9 років із початку заснування - 1 - kapelou.comЗакрити

KAPELOU святкує 9 років із початку заснування

20.06.2022
KAPELOU святкує 9 років із початку заснування - 8 - kapelou.com

14 червня 2013 року була заснована компанія KAPELOU. 9 років – це більш ніж 590 проєктів, провідні клієнти, команда чисельністю до 200 людей, дві нові компанії в Європі, участь у наймасштабніших виставках, виробничі потужності, площа яких налічує 21 000 м2, впізнаваність.

Але так було до війни. Тепер ми починаємо спочатку: з новими викликами, в нових реаліях, найсильніше бажання яких – життя в мирній країні. Змога розвиватися та творити новітнє майбутнє на рідній землі, популяризуючи український продукт.

Кожен наступний крок здавався неможливим, але бажання створювати нові українські продукти штовхало нас вперед. Ми повільно, але впевнено йшли до своєї мети – від виставок та зустрічей у Європі до розуміння, що європейський ринок потребує наших рішень. І ці 9 років заклали міцний фундамент для майбутнього – проєктів в Європі.

Сьогодні ми намагаємося взяти на себе складнощі, пов’язані із забезпеченням роботи всіх працівників. Продовжуємо вкладати в економіку країни, створювати технології, реалізувати їх в Європі та дивувати європейців своєю динамікою, незважаючи на обставини.

Розкидані по всьому світу, ми особливо усвідомлюємо цінність людських взаємин. 9 років були б неможливими без людей, відданих своїй справі. Амбіційних, енергійних, справжніх, закоханих у свою справу та легких на підйом. Людей, із якими не страшно робити крок у невідоме, працювати з центрального офісу під час повітряної тривоги та в умовах війни проєктувати стенд для найбільшої виставки з інтралогістики в Європі.

Кожне випробування зробило нас сильнішими, викувало залізну віру та непохитне бажання йти вперед. Дякуємо команді за небайдужість та зусилля, які виходять за конкретні функції. Дякуємо нашим клієнтам за віру та розуміння, дякуємо партнерам за виконання обов’язків, які виходить за межі домовленостей. Дякуємо нашим героям. Душею ми з вами. З днем народження, KAPELOU! Все буде Україна!

Коментарі 0
Коментувати
Залиште Ваш коментар, після модерації нашим адміністратором він буде опублікований найближчим часом.

Залишити коментар:

Your email address will not be published.

Скасувати
Натискаючи «Відправити», ви підтверджуєте та погоджуєтеся з «Згода на обробку персональних даних».
Поділитися:
KAPELOU святкує 9 років із початку заснування - 9 - kapelou.com KAPELOU святкує 9 років із початку заснування - 10 - kapelou.com KAPELOU святкує 9 років із початку заснування - 11 - kapelou.com
Підписатися на нашу розсилку новин

  KAPELOU святкує 9 років із початку заснування - 40 - kapelou.com
  5.12.2023
  Участь у “Всеукраїнському Дні Логіста”. Презентація кейсу UB1

  23-24 листопада KAPELOU взяла участь у “XXIX Всеукраїнському Дні Логіста” як партнер заходу та спікер.

  Директор Олександр Труба разом із CEO...

  KAPELOU святкує 9 років із початку заснування - 41 - kapelou.com
  7.11.2023
  KAPELOU на Logistics Summit 2023

  11-12 жовтня 2023 року ми взяли участь у Logistics Summit у Дюссельдорфі, Німеччина.

  Захід був присвячений діджиталізації та інноваціям логі...

  KAPELOU святкує 9 років із початку заснування - 42 - kapelou.com
  25.10.2023
  ILS Industry. 5 років виробництву KAPELOU

  18 жовтня ми відзначили 5 років виробництву KAPELOU – ILS Industry. Про трансформацію виробництва за цей час та наші плани читайте далі.

  За ...

  Всі новини