Відбулась зустріч стратегічних партнерів KAPELOU та BOWE GROUP, Відень - 1 - kapelou.comЗакрити

Відбулась зустріч стратегічних партнерів KAPELOU та BOWE GROUP, Відень

27.10.2021
Відбулась зустріч стратегічних партнерів KAPELOU та BOWE GROUP, Відень - 8 - kapelou.com

12 жовтня 2021 року представники KAPELOU відвідали столицю Австрії, Відень, із важливою метою. Сюди в якості стратегічного партнера нас запросили BOWE GROUP – один із провідних світових постачальників розумної автоматизації.

Компанія KAPELOU та BOWE GROUP мають спільні проєкти в 3-х країнах: Україні, Болгарії та Румунії. Протягом 75 років високотехнологічні рішення BOWE GROUP оптимізували виробничі процеси в широкому спектрі найрізноманітніших галузей промисловості. Головна мета й цінність компанії BOWE GROUP – дати клієнтам перевагу на їхніх ринках за допомогою інноваційних та кастомізованих технологій – TRACK & TRACE, інтелектуальних програмних рішень IoT від BOWE IQ, AUTO ID, систем управління складом.

Ми є виробником та постачальником конвеєрних систем для проєктів BOWE у Європі, що свідчить про якість нашої продукції. Спільні для BOWE GROUP та KAPELOU цілі спонукають нас розвивати вдале партнерство. Усе для того, аби наш клієнт отримав найкраще рішення для свого бізнесу.

Про компанію:
BOWE GROUP – компанія, яка має три спеціалізовані підрозділи – BOWE SYSTEC, BOWE INTRALOGISTICS та BOWE IQ. Група компаній пропонує інтегровані технології автоматизації та програмні рішення. Сфери, які охоплює: обробка документів, поштова та внутрішня логістика, програмне забезпечення. Надає високотехнологічні рішення європейського виробництва. Зараз є частиною фінансово потужної групи Possehl з Любека (Німеччина).

BOWE GROUP у цифрах:

 • 50 генеральних представників
 • > 75 років досвіду
 • 20 дочірніх компаній
 • 1000 співробітників
 • 80 експертів у галузі досліджень і розробок
 • 4 науково-дослідні та виробничі центри в Європі
Коментарі 0
Коментувати
Залиште Ваш коментар, після модерації нашим адміністратором він буде опублікований найближчим часом.

Залишити коментар:

Your email address will not be published.

Скасувати
Натискаючи «Відправити», ви підтверджуєте та погоджуєтеся з «Згода на обробку персональних даних».
Поділитися:
Відбулась зустріч стратегічних партнерів KAPELOU та BOWE GROUP, Відень - 9 - kapelou.com Відбулась зустріч стратегічних партнерів KAPELOU та BOWE GROUP, Відень - 10 - kapelou.com Відбулась зустріч стратегічних партнерів KAPELOU та BOWE GROUP, Відень - 11 - kapelou.com
Підписатися на нашу розсилку новин

  Відбулась зустріч стратегічних партнерів KAPELOU та BOWE GROUP, Відень - 40 - kapelou.com
  29.05.2023
  Стрічковий конвеєр: різновиди, переваги, особливості та завдання у складській логістиці

  Стрічковий конвеєр – це незамінний засіб для безперебійного транспортування вантажів на складі та ефективний інструмент автоматизації складських пр...

  Відбулась зустріч стратегічних партнерів KAPELOU та BOWE GROUP, Відень - 41 - kapelou.com
  9.05.2023
  KAPELOU – учасник LogiMAT 2023

  25-27 квітня KAPELOU стала учасником найбільшої виставки виробничо-складської логістики – LogiMAT 2023, яка відбулась у Штутгарті.

  На заході...

  Відбулась зустріч стратегічних партнерів KAPELOU та BOWE GROUP, Відень - 42 - kapelou.com
  4.04.2023
  KAPELOU на польській конференції Trendownia 2023

  19-20 березня KAPELOU спільно з партнером Quantum International виступила на найбільшій конференції про ланцюги постачання в Польщі – Trendownia 20...

  Всі новини