KAPELOU планує відкриття навчальної лабораторії для студентів ХНУРЕ - 1 - kapelou.comЗакрити

KAPELOU планує відкриття навчальної лабораторії для студентів ХНУРЕ

22.09.2021
KAPELOU планує відкриття навчальної лабораторії для студентів ХНУРЕ - 8 - kapelou.com

7 вересня представники компанії KAPELOU зустрілися зі студентами та магістрами факультету автоматики і комп’ютеризованих технологій Харківського національного університету радіоелектроніки (ХНУРЕ). Метою заходу було ознайомлення студентів із перспективою відкриття нового навчального центру – лабораторії на базі кафедри КІТАМ.

Відкриття лабораторії з обладнанням KAPELOU, укомплектованим компонентами останнього покоління від топових виробників світу дасть студентам змогу проходити виробничу практику та стажування просто в межах університету. До того ж, це дозволить їм отримувати прикладні знання в затребуваних сьогодні галузях. Це підкреслюють представники компанії «КАПЕЛОУ» – генеральний директор Олександр Клименко, директор R&D напряму KAPELOU Максим Вжеснєвський та HR-директор Оксана Козлова.

Олександр Клименко наголошує на важливості отримання студентами прикладної освіти: «Ми популяризуємо інженерну спеціальність, адже прагнемо перетворити Україну на країну інновацій. Важливо розуміти: кропітка робота та профільні знання професіоналів у сфері інженерії допомагають втілювати масштабні міжнародні проєкти, які мають колосальну соціальну значущість. Симбіоз ґрунтовної теоретичної підготовки, яку надає ХНУРЕ, і реальних прикладних знань дають неперевершений результат. Отримання прикладної освіти можливе за умов щоденної практики з використанням високотехнологічного обладнання.

Мета співпраці «КАПЕЛОУ» з українським університетом – забезпечити можливість отримувати прикладні знання студентам, які мають жагу до навчання та прагнуть бути справжніми професіоналами інженерної справи. Таким чином, після закінчення вищого навчального закладу студенти матимуть більш широку картину їхньої спеціальності та сфер її застосування».

Тож зовсім скоро арсенал вихованців ХНУРЕ поповнить стенд із системою автоматизації, який включає в себе надсучасну електроніку провідних європейських виробників.

Коментарі 0
Коментувати
Залиште Ваш коментар, після модерації нашим адміністратором він буде опублікований найближчим часом.

Залишити коментар:

Your email address will not be published.

Скасувати
Натискаючи «Відправити», ви підтверджуєте та погоджуєтеся з «Згода на обробку персональних даних».
Поділитися:
KAPELOU планує відкриття навчальної лабораторії для студентів ХНУРЕ - 9 - kapelou.com KAPELOU планує відкриття навчальної лабораторії для студентів ХНУРЕ - 10 - kapelou.com KAPELOU планує відкриття навчальної лабораторії для студентів ХНУРЕ - 11 - kapelou.com
Підписатися на нашу розсилку новин

  KAPELOU планує відкриття навчальної лабораторії для студентів ХНУРЕ - 40 - kapelou.com
  5.12.2023
  Участь у “Всеукраїнському Дні Логіста”. Презентація кейсу UB1

  23-24 листопада KAPELOU взяла участь у “XXIX Всеукраїнському Дні Логіста” як партнер заходу та спікер.

  Директор Олександр Труба разом із CEO...

  KAPELOU планує відкриття навчальної лабораторії для студентів ХНУРЕ - 41 - kapelou.com
  7.11.2023
  KAPELOU на Logistics Summit 2023

  11-12 жовтня 2023 року ми взяли участь у Logistics Summit у Дюссельдорфі, Німеччина.

  Захід був присвячений діджиталізації та інноваціям логі...

  KAPELOU планує відкриття навчальної лабораторії для студентів ХНУРЕ - 42 - kapelou.com
  25.10.2023
  ILS Industry. 5 років виробництву KAPELOU

  18 жовтня ми відзначили 5 років виробництву KAPELOU – ILS Industry. Про трансформацію виробництва за цей час та наші плани читайте далі.

  За ...

  Всі новини