Нерозривність науки та технологій - 1 - kapelou.comЗакрити

Нерозривність науки та технологій

17.07.2023
Нерозривність науки та технологій - 8 - kapelou.com

Технологічний прогрес та інновації є невід’ємною частиною сучасного світу, а їхні досягнення неможливі без вивчення та наукових експериментів.

Відданість розвитку науки та використання новітніх методів у галузі автоматизації складу – це ключові пріоритети компанії KAPELOU.

Саме тому ми пишаємося нашою активною співпрацею з Харківським національним університетом радіоелектроніки, який увійшов до найкращих ВНЗ світу за версією QS World University Rankings-2024.

За сприяння провідних науковців ХНУРЕ в міжнародному журналі “Сучасний стан наукових досліджень та технологій у промисловості” була опублікована наукова стаття про аналіз впливу технологій Warehousing 4.0 і Warehouse Management Systems на ключові інструменти ощадливого виробництва. Співавтором праці став генеральний директор KAPELOU Олександр Клименко.

Експертною командою було проведено низку досліджень:

 • аналіз управління ланцюгами поставок у Smart Manufacturing, його вплив на досягнення цілей ощадливого виробництва;
 • порівняння технологій Warehousing 4.0 і системи управління складом, їхній вплив на ключові показники ощадливого виробництва;
 • розглянуто еволюцію Warehouse Management Systems (WMS) як одного з найважливіших компонентів, які відповідають вимогам до
 • автоматизації в Smart Manufacturing за допомогою групового управління мобільними роботизованими платформами.

Наукова праця дає змогу оцінити, як впровадження нових технологій групового управління роботизованими платформами в Warehousing 4.0 і системи управління складами WMS впливають на ефективність ощадливого виробництва. Висновки та інші корисні інсайти читайте за посиланням.

Завантажити статтю

Довідка 

Warehousing 4.0 – це автоматизована інтелектуальна концепція складу для таких завдань: автоматичне поповнення запасів на складі, автономна ідентифікація запасів на складі, комплектування замовлень і маршрутизація систем доставки для завантаження і розвантаження з використанням групового управління роботизованими автономними транспортними засобами.

Ощадливе виробництво (Lean Manufacturing/Production) – концепція управління виробничим підприємством, заснована на постійному прагненні до усунення всіх видів витрат. Ключові інструменти: TPM (Total Productive Maintenance), SMED (Single-Minute Exchange of Die), 5S (Sort, Straighten, Shine, Standardize, Sustain) та інші.

Коментарі 0
Коментувати
Залиште Ваш коментар, після модерації нашим адміністратором він буде опублікований найближчим часом.

Залишити коментар:

Your email address will not be published.

Скасувати
Натискаючи «Відправити», ви підтверджуєте та погоджуєтеся з «Згода на обробку персональних даних».
Поділитися:
Нерозривність науки та технологій - 9 - kapelou.com Нерозривність науки та технологій - 10 - kapelou.com Нерозривність науки та технологій - 11 - kapelou.com
Підписатися на нашу розсилку новин

  Нерозривність науки та технологій - 40 - kapelou.com
  19.02.2024
  Оновлений сертифікат партнера від Siemens

  2024 рік для KAPELOU розпочався із продовження партнерства із лідерами ринку.

  Компанія отримала оновлений сертифікат партнера від компанії S...

  Нерозривність науки та технологій - 41 - kapelou.com
  16.02.2024
  KAPELOU – системний інтегратор та партнер SICK

  KAPELOU вкотре отримала статус сертифікованого партнера SICK – провідного постачальника рішень на базі датчиків для промислового застосування.

  ...
  Нерозривність науки та технологій - 42 - kapelou.com
  13.02.2024
  KAPELOU EU в номінації “Українська компанія року”

  31 січня KAPELOU EU взяла участь у заході з нагоди вручення німецько-українських нагород від АНК Ukraine, що відбувся в Києві.

  Нашу компанію...

  Всі новини