KAPELOU запустила німецьку версію сайту - 1 - kapelou.comЗакрити

KAPELOU запустила німецьку версію сайту

30.12.2021
KAPELOU запустила німецьку версію сайту - 8 - kapelou.com

У грудні 2021 року KAPELOU запустила німецьку версію сайту. Відтепер користувачі з Німеччини можуть отримувати інформацію про актуальні кейси компанії, знайомитися з корисними матеріалами у блозі, дізнаватися про новинки у сфері автоматизації своєю рідною мовою (kapelou.com/de). Представництво KAPELOU в Німеччині: Lustheide 85, 51427 Bergisch Gladbach.

Керівниця відділу маркетингу компанії KAPELOU Тетяна Вжеснєвська відзначає: “Німеччина – центр машинобудування та технологій. Країна має один із найвищих рівнів розвитку галузі у всьому світі, є трендсеттером цієї сфери. Продукти власного виробництва KAPELOU та послуги з реалізації комплексних рішень затребувані на ринку Європи, зокрема в Німеччині. Відкриття офісу в Європі та реалізація проєктів KAPELOU на цьому ринку зумовили те, що Німеччина ввійшла в ТОП-4 з переліку 84 країн за відвідуваністю сайту KAPELOU”.

Запуск німецької версії сайту вмотивований двома цілями. Перша – необхідність бути ближчими до клієнта, говорити з ним його рідною мовою, чути його потреби та максимально якісно інформувати. Таким чином, ми демонструємо свій потенціал та рівень у кожному кроці, робимо сайт зручним для україно-, англо-, російсько- й відтепер – німецькомовних користувачів.

Другою причиною є всебічна підготовка до важливого заходу у світі інтралогістики – LogiMAT 2022, яка буде відбуватися в Німеччині. На цій виставці KAPELOU EU презентуватиме свій стенд із комплексним рішенням. Компанії дуже важливо, щоб якомога більше європейців дізнавалися про наші продукти й рішення, вбачали в нас експерта зі складської логістики. Тож запуск німецької версії сайту – це необхідний крок на шляху до нашої масштабної мети.

Коментарі 0
Коментувати
Залиште Ваш коментар, після модерації нашим адміністратором він буде опублікований найближчим часом.

Залишити коментар:

Your email address will not be published.

Скасувати
Натискаючи «Відправити», ви підтверджуєте та погоджуєтеся з «Згода на обробку персональних даних».
Поділитися:
KAPELOU запустила німецьку версію сайту - 9 - kapelou.com KAPELOU запустила німецьку версію сайту - 10 - kapelou.com KAPELOU запустила німецьку версію сайту - 11 - kapelou.com
Підписатися на нашу розсилку новин

  KAPELOU запустила німецьку версію сайту - 40 - kapelou.com
  7.11.2023
  KAPELOU на Logistics Summit 2023

  11-12 жовтня 2023 року ми взяли участь у Logistics Summit у Дюссельдорфі, Німеччина.

  Захід був присвячений діджиталізації та інноваціям логі...

  KAPELOU запустила німецьку версію сайту - 41 - kapelou.com
  25.10.2023
  ILS Industry. 5 років виробництву KAPELOU

  18 жовтня ми відзначили 5 років виробництву KAPELOU – ILS Industry. Про трансформацію виробництва за цей час та наші плани читайте далі.

  За ...

  KAPELOU запустила німецьку версію сайту - 42 - kapelou.com
  17.10.2023
  Підтримка партнера KAPELOU на Supply Chain & Logistics 2023

  Із 30 вересня по 2 жовтня ми, спільно з багаторічним партнером KAPELOU у Греції – VOYATZOGLOU, брали участь у виставці Supply Chain & Logistics...

  Всі новини