Знайомство з Послом України в KAPELOU Europe - 1 - kapelou.comЗакрити

Знайомство з Послом України в KAPELOU Europe

27.02.2023
Знайомство з Послом України в KAPELOU Europe - 8 - kapelou.com

3-го лютого команда KAPELOU мала велику честь прийняти Посла України в Німеччині Олексія Макеєва та Генерального консула України в Дюссельдорфі Ірину Шум у німецькому офісі KAPELOU Europe.

Фахівці KAPELOU розповіли гостям, як українська компанія працює в Німеччині, як вона розширила виробництво, запустивши виробничий майданчик в Європі.

А ще – завдяки чому клієнти KAPELOU, разом із запровадженням автоматизації, отримують конкурентну перевагу та чому послуги української компанії мають попит на німецькому ринку.

Гості відзначили технологічність та ефективність рішень, які реалізує KAPELOU. За 9 років роботи компанія розгорнула 4 виробничі майданчики, один із яких розташований у самому центрі машинобудування – Німеччині, із метою бути ближчими до кінцевого клієнта, розуміти його потреби та надавати оптимальні рішення з автоматизації, необхідні саме йому.

Працюючи з KAPELOU, клієнти не лише інвестують у модернізацію та продуктивність, але й зберігають свій дорогоцінний час, отримуючи проєкт під ключ – розробку концепту та його впровадження, гарантію відповідності запланованих та фактичних результатів, врахування поточних процесів, обсягів та закладання відсотка приросту на перспективу.

Якісний український продукт має визнання на ринку Європи, адже компанія забезпечує:

 • високу якість обладнання;
 • дотримання строків проєкту;
 • резерв комплектуючих та запасних частин;
 • гарантійне та сервісне обслуговування 24/7.

Посол ставить собі за мету сприяти тому, аби німецькі компанії активно працювали з українськими. Під час зустрічі він наголосив на важливості підтримки України не лише фінансово, але й шляхом співпраці німецьких компаній з українськими підприємствами, укріплення взаємин з українськими постачальниками та потенційними партнерами.

Експортуючи вітчизняний продукт за кордон, KAPELOU забезпечує людей робочими місцями, сплачує податки, розвиває складську логістику та зміцнює економіку країни.
Дякуємо Послу України в Німеччині Олексію Макеєву та Генеральному консулу України в Дюссельдорфі Ірині Шум за щире зацікавлення українською компанією, зміну усталених думок про Україну та захист інтересів своєї держави і її громадян. Завжди раді вітати вас у KAPELOU Europe!

Посол України в Німеччині відвідав Kapelou

Коментарі 0
Коментувати
Залиште Ваш коментар, після модерації нашим адміністратором він буде опублікований найближчим часом.

Залишити коментар:

Your email address will not be published.

Скасувати
Натискаючи «Відправити», ви підтверджуєте та погоджуєтеся з «Згода на обробку персональних даних».
Поділитися:
Знайомство з Послом України в KAPELOU Europe - 9 - kapelou.com Знайомство з Послом України в KAPELOU Europe - 10 - kapelou.com Знайомство з Послом України в KAPELOU Europe - 11 - kapelou.com
Підписатися на нашу розсилку новин

  Знайомство з Послом України в KAPELOU Europe - 40 - kapelou.com
  25.01.2023
  Особливості автоматизованого складу e-commerce

  XXI століття є ерою технологічного прогресу та стабільного розвитку e-commerce, торгівлі через інтернет. Український ринок електронної комерції зро...

  Знайомство з Послом України в KAPELOU Europe - 41 - kapelou.com
  13.01.2023
  Підсумки 2022. Яким він був для KAPELOU

  “Упевнені, що 2022 рік стане для нас ще більш результативним та насиченим на події, адже команда KAPELOU повномасштабно планує та сміливо втілює вс...

  Знайомство з Послом України в KAPELOU Europe - 42 - kapelou.com
  15.12.2022
  KAPELOU взяла участь у “ХХVII Всеукраїнському Дні Логіста”

  25 листопада представники компанії KAPELOU традиційно стали учасниками “ХХVII Всеукраїнського Дня Логіста”.

  Директор KAPELOU Труба Олександр...

  Всі новини