Знайомство з Послом України в KAPELOU Europe - 1 - kapelou.comЗакрити

Знайомство з Послом України в KAPELOU Europe

27.02.2023
Знайомство з Послом України в KAPELOU Europe - 8 - kapelou.com

3-го лютого команда KAPELOU мала велику честь прийняти Посла України в Німеччині Олексія Макеєва та Генерального консула України в Дюссельдорфі Ірину Шум у німецькому офісі KAPELOU Europe.

Фахівці KAPELOU розповіли гостям, як українська компанія працює в Німеччині, як вона розширила виробництво, запустивши виробничий майданчик в Європі.

А ще – завдяки чому клієнти KAPELOU, разом із запровадженням автоматизації, отримують конкурентну перевагу та чому послуги української компанії мають попит на німецькому ринку.

Гості відзначили технологічність та ефективність рішень, які реалізує KAPELOU. За 9 років роботи компанія розгорнула 4 виробничі майданчики, один із яких розташований у самому центрі машинобудування – Німеччині, із метою бути ближчими до кінцевого клієнта, розуміти його потреби та надавати оптимальні рішення з автоматизації, необхідні саме йому.

Працюючи з KAPELOU, клієнти не лише інвестують у модернізацію та продуктивність, але й зберігають свій дорогоцінний час, отримуючи проєкт під ключ – розробку концепту та його впровадження, гарантію відповідності запланованих та фактичних результатів, врахування поточних процесів, обсягів та закладання відсотка приросту на перспективу.

Якісний український продукт має визнання на ринку Європи, адже компанія забезпечує:

 • високу якість обладнання;
 • дотримання строків проєкту;
 • резерв комплектуючих та запасних частин;
 • гарантійне та сервісне обслуговування 24/7.

Посол ставить собі за мету сприяти тому, аби німецькі компанії активно працювали з українськими. Під час зустрічі він наголосив на важливості підтримки України не лише фінансово, але й шляхом співпраці німецьких компаній з українськими підприємствами, укріплення взаємин з українськими постачальниками та потенційними партнерами.

Експортуючи вітчизняний продукт за кордон, KAPELOU забезпечує людей робочими місцями, сплачує податки, розвиває складську логістику та зміцнює економіку країни.
Дякуємо Послу України в Німеччині Олексію Макеєву та Генеральному консулу України в Дюссельдорфі Ірині Шум за щире зацікавлення українською компанією, зміну усталених думок про Україну та захист інтересів своєї держави і її громадян. Завжди раді вітати вас у KAPELOU Europe!

Посол України в Німеччині відвідав Kapelou

Коментарі 0
Коментувати
Залиште Ваш коментар, після модерації нашим адміністратором він буде опублікований найближчим часом.

Залишити коментар:

Your email address will not be published.

Скасувати
Натискаючи «Відправити», ви підтверджуєте та погоджуєтеся з «Згода на обробку персональних даних».
Поділитися:
Знайомство з Послом України в KAPELOU Europe - 9 - kapelou.com Знайомство з Послом України в KAPELOU Europe - 10 - kapelou.com Знайомство з Послом України в KAPELOU Europe - 11 - kapelou.com
Підписатися на нашу розсилку новин

  Знайомство з Послом України в KAPELOU Europe - 40 - kapelou.com
  28.08.2023
  Обладнання для підйому та спуску товару на складі. Стрічковий конвеєр VS підйомник

  Існує багато способів для організації підйому та спуску товарів на складі між рівнями мезоніну. Вантажні ліфти або навантажувачі ефективно працюють...

  Знайомство з Послом України в KAPELOU Europe - 41 - kapelou.com
  23.08.2023
  Презентація обладнання для складу партнерам у Греції

  Початок серпня 2023 для компанії розпочався із партнерського заходу у Греції.

  Команда представників комерційного департаменту на чолі з дире...

  Знайомство з Послом України в KAPELOU Europe - 42 - kapelou.com
  17.07.2023
  Нерозривність науки та технологій

  Технологічний прогрес та інновації є невід’ємною частиною сучасного світу, а їхні досягнення неможливі без вивчення та наукових експериментів...

  Всі новини