Війна визначає кожного: як KAPELOU працює в надзвичайних умовах - 1 - kapelou.comЗакрити

Війна визначає кожного: як KAPELOU працює в надзвичайних умовах

14.04.2022
Війна визначає кожного: як KAPELOU працює в надзвичайних умовах - 8 - kapelou.com

24 лютого 2022 року розпочалася повномасштабна війна росії проти українського народу, проти нашої свободи та прагнення вільно жити в демократичній, ні від кого не залежній країні. У перший тиждень війни компанія KAPELOU визначила головні завдання, серед яких – продовження роботи компанії, збереження життя та здоров’я її працівників та спрямування всіх ресурсів на допомогу державі.

Незважаючи на екстремальні умови, спричинені війною, ми продовжуємо працювати в Україні: здійснюємо сервісний огляд, проводимо ремонтні роботи, допомагаємо клієнтам з переїздом складу – виконуємо монтажні та демонтажні роботи. Нашим обов’язком є завершення проєктів з автоматизації складів компаній, які забезпечують роботу критичної інфраструктури. Адже на сьогодні це – пріоритетний напрям всього українського ринку.

Одразу було прийнято рішення евакуювати виробництво в більш безпечне місце. Це дало нам можливість працювати, як раніше: задовольняти попит на обладнання та послуги KAPELOU в Україні та відправляти готові конвеєрні модулі клієнтам з Європи. Крім того, представництво KAPELOU в Німеччині поповнилось висококваліфікованими та досвідченими спеціалістами з України, які працюють на всю міць заради потреб клієнтів.

Наші співробітники, клієнти та партнери – це люди, перед якими ми маємо зобов’язання. І ми виконуємо їх, навіть у таких складних умовах. Дякуємо кожному за підтримку та закликаємо й надалі розвивати українську економіку, замовляючи системи автоматизації KAPELOU. А ми у свою чергу докладемо максимум зусиль, аби ви залишилися задоволеними від співпраці та отримали реалізований проєкт у найкоротші терміни.

Сильні, згуртовані та нескорені, сьогодні ми працюємо майже у звичному режимі. І кожен із нас перебуває на своєму фронті. Хтось – на справжньому, хтось – на інформаційному, духовному, економічному. Адже що більше працюють українські підприємства, то ближчою стає наша спільна перемога. Тож ходімо пліч-о-пліч та відновлюймо економіку України разом!

Коментарі 0
Коментувати
Залиште Ваш коментар, після модерації нашим адміністратором він буде опублікований найближчим часом.

Залишити коментар:

Your email address will not be published.

Скасувати
Натискаючи «Відправити», ви підтверджуєте та погоджуєтеся з «Згода на обробку персональних даних».
Поділитися:
Війна визначає кожного: як KAPELOU працює в надзвичайних умовах - 9 - kapelou.com Війна визначає кожного: як KAPELOU працює в надзвичайних умовах - 10 - kapelou.com Війна визначає кожного: як KAPELOU працює в надзвичайних умовах - 11 - kapelou.com
Підписатися на нашу розсилку новин

  Війна визначає кожного: як KAPELOU працює в надзвичайних умовах - 40 - kapelou.com
  28.08.2023
  Обладнання для підйому та спуску товару на складі. Стрічковий конвеєр VS підйомник

  Існує багато способів для організації підйому та спуску товарів на складі між рівнями мезоніну. Вантажні ліфти або навантажувачі ефективно працюють...

  Війна визначає кожного: як KAPELOU працює в надзвичайних умовах - 41 - kapelou.com
  23.08.2023
  Презентація обладнання для складу партнерам у Греції

  Початок серпня 2023 для компанії розпочався із партнерського заходу у Греції.

  Команда представників комерційного департаменту на чолі з дире...

  Війна визначає кожного: як KAPELOU працює в надзвичайних умовах - 42 - kapelou.com
  17.07.2023
  Нерозривність науки та технологій

  Технологічний прогрес та інновації є невід’ємною частиною сучасного світу, а їхні досягнення неможливі без вивчення та наукових експериментів...

  Всі новини