KAPELOU відкрила представництво в Німеччині - 1 - kapelou.comЗакрити

KAPELOU відкрила представництво в Німеччині

23.12.2021
KAPELOU відкрила представництво в Німеччині - 8 - kapelou.com

KAPELOU відкрила офіційне представництво в Європі. У самому центрі технологій і машинобудування, у Німеччині, за адресою Lustheide 85, 51427 Bergisch Gladbach відтепер працює європейський офіс.

Основною бізнес-ціллю KAPELOU є прагнення стати для європейців компанією номер один в автоматизації складів для малих та середніх проєктів. Наразі KAPELOU вже має проєкти в Німеччині, Грузії, Білорусі, Болгарії, Естонії, Греції, Угорщині. Відкриття компанії в Європі свідчить про прагнення бути ближчими до свого клієнта, чути його потреби. Живе спілкування європейських клієнтів із KAPELOU EU зробить комунікацію обох сторін більш ефективною, полегшить процес виконання проєктів.

Продукти та послуги KAPELOU затребувані на ринку Європи, де рівень розвитку галузі є одним із найвищих у світі. Компанія докладає максимум зусиль для того, щоб повністю йому відповідати: забезпечує найкращу якість виробленого обладнання, розробляє унікальні комплексні рішення, реалізує індивідуальний підхід до кожного клієнта. Комплектуючі, сировину та навіть верстати для виготовлення деталей обираємо від надійних європейських постачальників та партнерів. Усе для того, щоб гарантувати клієнту довговічність, високоточність і найвищу продуктивність виробленого обладнання. KAPELOU керується нормативною базою та дотримується всіх європейських стандартів при виробленні обладнання.

Найперше, від чого ми відштовхуємося – це потреби клієнта та його пріоритети. Основні завдання, з якими звертаються клієнти – це збільшити якість та швидкість обробки замовлень, зменшити витрати та залежність від нестачі персоналу, особливо в пікові періоди – Чорну п’ятницю, Новий рік, Різдво, сезонні коливання попиту. Усі ці завдання вирішуються базовою лінійкою KAPELOU – роликовими та стрічковими конвеєрами, підйомниками, мезонінами та платформами. А технології, які ми використовуємо при створенні рішень, дозволяють досягти максимальної ефективності та оптимальності бюджету. Таким чином, ми робимо рішення з автоматизації складських комплексів доступними для різного рівня бізнесу.

Відкриття офіційного представництва в Європі – це бажаний результат нашої 8-річної роботи й водночас перший упевнений крок на шляху до глобальних цілей. Це – показник якості продукції KAPELOU та компетентності її фахівців, що засвідчує довіра європейців до нашого обладнання та комплексних рішень.

Коментарі 0
Коментувати
Залиште Ваш коментар, після модерації нашим адміністратором він буде опублікований найближчим часом.

Залишити коментар:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Скасувати
Натискаючи «Відправити», ви підтверджуєте та погоджуєтеся з «Згода на обробку персональних даних».
Поділитися:
KAPELOU відкрила представництво в Німеччині - 9 - kapelou.com KAPELOU відкрила представництво в Німеччині - 10 - kapelou.com KAPELOU відкрила представництво в Німеччині - 11 - kapelou.com
Підписатися на нашу розсилку новин

  KAPELOU відкрила представництво в Німеччині - 40 - kapelou.com
  25.01.2022
  Етапи реалізації проєктів

  Кожен проєкт KAPELOU – це налагоджений бізнес-процес, який має чіткі стадії реалізації. Результат завжди залежить від правильної роботи груп фахівц...

  KAPELOU відкрила представництво в Німеччині - 41 - kapelou.com
  24.01.2022
  KAPELOU отримала сертифікат партнера “Сіменс Україна”

  У знак продовження плідної 5-річної співпраці KAPELOU з компанією Siemens, у січні 2022 року ми отримали оновлений сертифікат.

  ...
  KAPELOU відкрила представництво в Німеччині - 42 - kapelou.com
  12.01.2022
  Підсумки 2021 року для KAPELOU

  2021 рік став насиченим для KAPELOU на важливі події. Унікальні рішення для автоматизації складських процесів будь-якої складності, нові види облад...

  Всі новини