Сертифікат партнера 2021 від SICK вже дістався офісу KAPELOU - 1 - kapelou.comЗакрити

Сертифікат партнера 2021 від SICK вже дістався офісу KAPELOU

3.06.2021
Сертифікат партнера 2021 від SICK вже дістався офісу KAPELOU - 8 - kapelou.com

KAPELOU продовжуємо співпрацю з SICK у 2021 році, з надійним партнером, німецьким виробником датчиків і сенсорних рішень з досвідом роботи більше 75 років. 

KAPELOU продовжуємо співпрацю з SICK у 2021 році, з надійним партнером, німецьким виробником датчиків і сенсорних рішень з досвідом роботи більше 75 років.  За період партнерства ми здобули цінний досвід роботи з високотехнологічними продуктами, що забезпечують:  

  • точність вимірювання габаритів товару до 5 мм
  • 5ти стороннє зчитування маркування
  • розпізнавання пошкоджених штрих-кодів і інше

Його сучасні технології допомагають нам якісно реалізувати:

  • систему ідентифікації (машинний зір), процес автоматичного розпізнавання та підрахунку товарів, зчитування маркування і навіть пошкоджених штрих-кодів;
  • модулі вимірювання ваги та габаритів товарів на складі, будь-якої форми. З точністю вимірювання упаковки товару до 5 мм. 

Фахівці KAPELOU регулярно проходять навчання та мають великий досвід у роботі із інтелектуальними датчиками та сенсорними рішеннями від компанії-виробника SICK. Це дозволяє забезпечувати нашим клієнтам якісні сервісні послуги та компоненти обладнання від лідеру ринку в області технологій для складського устаткування. 

Дякуємо компанії SICK за довіру та якісні продукти, що дозволяють реалізувати інноваційні та унікальні проєкти в сферах: електронної комерції, ритейлу, фарм дистрибуції, автомотив, поштових і кур’єрських служб.

Коментарі 0
Коментувати
Залиште Ваш коментар, після модерації нашим адміністратором він буде опублікований найближчим часом.

Залишити коментар:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Скасувати
Натискаючи «Відправити», ви підтверджуєте та погоджуєтеся з «Згода на обробку персональних даних».
Поділитися:
Сертифікат партнера 2021 від SICK вже дістався офісу KAPELOU - 9 - kapelou.com Сертифікат партнера 2021 від SICK вже дістався офісу KAPELOU - 10 - kapelou.com Сертифікат партнера 2021 від SICK вже дістався офісу KAPELOU - 11 - kapelou.com
Підписатися на нашу розсилку новин

    Всі статті
    Наступна стаття