KAPELOU запустила власний фарбувальний цех: новина з виробництва - 1 - kapelou.comЗакрити

KAPELOU запустила власний фарбувальний цех: новина з виробництва

12.10.2021
KAPELOU запустила власний фарбувальний цех: новина з виробництва - 8 - kapelou.com

Із серпня 2021 на ILS INDUSTRY, сучасному виробництві KAPELOU, функціонує фарбувальний цех. Віднині компанія фарбує деталі в корпоративні кольори клієнта. Для цього в якості постачальника ми обрали виробника сертифікованого обладнання зі стандартом ISO 9001:2015, яке відповідає всім директивам з безпеки, встановленим Європейським Союзом.

У процесі фарбування деталей ми застосовуємо полімерно-порошковий метод нанесення, який має безліч переваг для клієнта. Наприклад, пофарбовані в такий спосіб деталі:

 • мають максимальну стійкість до корозії та температурних перепадів;
 • не виділяють шкідливі випари при експлуатації;
 • є стійкими до абразивного стирання та ударів.

Як зазначає директор із виробництва ILS INDUSTRY Андрій Велит, покриття виконує не лише декоративну функцію, але й захисну. Він додає: “Власний фарбувальний цех дозволяє нам забезпечувати найвищу якість нанесення покриття кожної деталі. Це можливо завдяки використанню порошків від провідних виробників та професіоналізму наших працівників. Ми самі виконуємо кожен процес виробництва, а відтепер – власноруч наносимо покриття. Так, власний фарбувальний цех дозволяє нам забезпечувати вчасну поставку пофарбованих деталей клієнту”.

Усі деталі проходять 3 обов’язкові етапи: перший – очищення, шліфовка та знежирення, другий – нанесення порошку в камері напилення і заключний – полімеризація в печі запікання. Клієнт може не перейматися з приводу того, що якась деталь після фарбування не відповідатиме його вимогам щодо необхідного кольору. Усі кольори відповідають RAL – міжнародному стандарту визначення кольору, що складається з чотиризначного номера. Стандарт охоплює низку кольорів та їхніх відтінків, що дозволяє нам максимально точно підібрати необхідний колір покриття.

Для фарбування деталей ми використовуємо спеціальне обладнання – камеру напилення для збору фарби і чистоти в приміщенні, що дозволяє фарбувати деталі довжиною до 3-х метрів. Беззаперечна перевага камери напилення, яку використовує KAPELOU у своїй роботі – обмеження зони напилення порошкових фарб від решти простору виробництва. Повітряні потоки, які створює камера в робочій зоні, повністю відповідають санітарним нормам. Для нанесення полімерного покриття на поверхні складної форми використовують трибостатичні розпилювачі порошкової фарби.

Полімеризація виробів відбувається в печі для запікання фарби. Вона призначена для оплавлення і затвердіння виробу, на які нанесені порошково-полімерні матеріали. Після готовності деталі переміщуються за допомогою транспортної системи. Вона також слугує накопичувачем виробів із нанесеним на них порошком. Така транспортна система дозволяє виконувати процес фарбування безперервно, що значно збільшує продуктивність фарбувальних робіт.

Фарбувальний цех KAPELOU гарантує цілісність покриття деталей та його довговічність. Клієнти можуть обрати корпоративний колір деталей, які стануть частиною їхнього складу, а компанія KAPELOU це реалізує.

 

Коментарі 0
Коментувати
Залиште Ваш коментар, після модерації нашим адміністратором він буде опублікований найближчим часом.

Залишити коментар:

Your email address will not be published.

Скасувати
Натискаючи «Відправити», ви підтверджуєте та погоджуєтеся з «Згода на обробку персональних даних».
Поділитися:
KAPELOU запустила власний фарбувальний цех: новина з виробництва - 9 - kapelou.com KAPELOU запустила власний фарбувальний цех: новина з виробництва - 10 - kapelou.com KAPELOU запустила власний фарбувальний цех: новина з виробництва - 11 - kapelou.com
Підписатися на нашу розсилку новин

  KAPELOU запустила власний фарбувальний цех: новина з виробництва - 40 - kapelou.com
  3.05.2022
  Які застосовуються системи сортування товарів на складі та як підібрати оптимальне рішення

  Робота будь-якого складу передбачає виконання десятка різноманітних бізнес-операцій. Переміщення між зонами обробки, збирання та фіксація даних про...

  KAPELOU запустила власний фарбувальний цех: новина з виробництва - 41 - kapelou.com
  21.04.2022
  KAPELOU вітає зі світлим святом Великодня!

  Воскресіння Ісуса Христа – це основа віри, яка назавжди змінила життя людства. Сьогодні щира віра українців вкотре змінює хід історії. Віра в перем...

  KAPELOU запустила власний фарбувальний цех: новина з виробництва - 42 - kapelou.com
  14.04.2022
  Війна визначає кожного: як KAPELOU працює в надзвичайних умовах

  24 лютого 2022 року розпочалася повномасштабна війна росії проти українського народу, проти нашої свободи та прагнення вільно жити в демократичній,...

  Всі новини