KAPELOU EU взяла участь у Expopharm 2022 - 1 - kapelou.comЗакрити

KAPELOU EU взяла участь у Expopharm 2022

KAPELOU EU взяла участь у Expopharm 2022 - 8 - kapelou.com

14-17 вересня німецьке представництво KAPELOU взяло участь у провідній виставці аптечного ринку в Європі Expopharm, яка проходила в Мюнхені. Наші колеги презентували розробки для рішень фармацевтичного мікрофулфілменту: Unithub, A-frame, SmartPharmaLocker та машинний зір.

Unithub – це обладнання з динамічними комірками для автоматичної цілодобової видачі та прийому посилок, яка базується на 3D функції вимірювання об’єму. Рішення мікрофулфілменту Unithub ідеально підходить для фармацевтичних дистрибʼюторів, оскільки може бути оснащене вбудованою кліматичним контролем для зберігання медикаментів. Обладнання можна використовувати і для інших галузей:

 • електронної комерції;
 • розподільчих центрів;
 • автомобільної промисловості;
 • роздрібної торгівлі;
 • виробничих та складських ліній;
 • поштових та кур’єрських служб.

Система має безліч переваг як для кінцевого споживача, так і для компанії, що ії впроваджує. Кінцевому клієнту вкрай важливе швидке отримання посилки, зрозумілий користувацький інтерфейс та цілодобовий сервіс. До того ж, за допомогою Unithub клієнт може не лише отримувати, але й відправляти посилки.

Перевагами для компаній є масштабованість рішення, подвійний контроль завдяки відеозапису процесу отримання та завантаження посилок, повністю автоматична видача посилок та наявність динамічних комірок, які забезпечують максимальну місткість.

A-Frame – це система комплектування замовлень, яка гарантує високу продуктивність збирання, швидке поповнення запасів (до 2000 одиниць фармацевтичної продукції), легку інтеграцію з існуючими системами. A-Frame спрямовує продукцію з вертикальних каналів в ящики, картонні коробки. Модульність обладнання дозволяє збільшувати кількість вертикальних каналів. Завдяки цьому рішенню можна досягти продуктивності комплектування в коробку до 3000 одиниць на годину та швидкості видачі до 5 товарів за секунду.

A-Frame забезпечують комплектацію замовлень за допомогою різних рішень: Pick-to-belt, Pick-to-tote, Pick-to-bucket і Pick-to-carton, можуть бути використані на будь-якому етапі процесу комплектування.

SmartPharmaLocker – це термобокс для зберігання фармацевтичних препаратів. Обладнання є місцем зберігання замовлень, зібраних на розподільчому складі та доставлених до аптеки без прив’язки до робочих годин аптеки. Рішення підвищує ефективність роботи аптеки, передбачає цілодобове обслуговування, скорочує контакти між людьми.

Машинний зір як складник штучного інтелекту. Штучний інтелект – це ефективний інструмент для автоматизації рутинних процесів, тож він широко використовується в автоматизації сектору фармацевтики. Наприклад, підрахунок кількості таблеток, якими наповнено кожну баночку, перевірка кожної таблетки щодо точності форми, розміру та відсутності ушкоджень, перевірка упаковки щодо її цілісності, етикеток на наявність інформації про продукт, а також штрих-коду – усе це у фармацевтичній промисловості можна реалізувати завдяки штучному інтелекту. Рішення на основі машинного зору, які ми представили на Expopharm, забезпечують:

 • динамічне сканування, зчитування штрих-кодів на різних рівнях висоти;
 • можливість зчитування даних навіть із пошкоджених штрих-кодів;
 • контроль цілісності пакування;
 • контроль наявності етикеток та маркування;
 • розпізнавання тексту;
 • високоточні 2D та 3D вимірювання.

Гасло виставки “Shaping the pharmacy together” (“Формуємо фармацевтику разом”) визначило основну мету заходу. Тож провідні постачальники, дистриб’ютори, власники аптек, міжнародні експерти, керівники усіх сфер фармацевтичного ринку, спеціалісти з охорони здоров’я та професійні представники фармацевтичних компаній зібралися на Expopharm та визначили курс на майбутнє галузі.

На Expopharm ми мали чудову можливість для нетворкінгу, отримали повний огляд інновацій у сфері фармацевтики. Дякуємо Expopharm 2022 за організацію заходу та отримані у процесі дискусії інсайти. KAPELOU працює на повну міць, щоб запропонувати Європі якісні продукти та технологічні новинки.

Довідка

Захід скасовувався двічі через пандемію COVID-19, тож цього року до виставкового центру Мюнхена завітало понад 23 000 відвідувачів. Так, незважаючи на пандемію, цьогорічна виставка майже зрівнялася за кількістю відвідувачів з минулою виставкою в Мюнхені.

Гості заходу мали змогу відкрити для себе продукти та інновації від 500 ключових гравців фармацевтичного ринку Європи та надихнутися 200 доповідями від 100 найкращих спікерів на всі актуальні теми. Серед них – електронні рецепти, фармацевтичні послуги, політика та ринок, фармація, цифрова лояльність клієнтів, управління аптекою, телематика та сталий розвиток.

Наступна виставка Expopharm проходитиме з 27 по 30 вересня 2023 року в Дюссельдорфі.

Коментарі 0
Коментувати
Залиште Ваш коментар, після модерації нашим адміністратором він буде опублікований найближчим часом.

Залишити коментар:

Your email address will not be published.

Скасувати
Натискаючи «Відправити», ви підтверджуєте та погоджуєтеся з «Згода на обробку персональних даних».
Поділитися:
KAPELOU EU взяла участь у Expopharm 2022 - 9 - kapelou.com KAPELOU EU взяла участь у Expopharm 2022 - 10 - kapelou.com KAPELOU EU взяла участь у Expopharm 2022 - 11 - kapelou.com
Підписатися на нашу розсилку новин

  KAPELOU EU взяла участь у Expopharm 2022 - 40 - kapelou.com
  7.11.2023
  KAPELOU на Logistics Summit 2023

  11-12 жовтня 2023 року ми взяли участь у Logistics Summit у Дюссельдорфі, Німеччина.

  Захід був присвячений діджиталізації та інноваціям логі...

  KAPELOU EU взяла участь у Expopharm 2022 - 41 - kapelou.com
  25.10.2023
  ILS Industry. 5 років виробництву KAPELOU

  18 жовтня ми відзначили 5 років виробництву KAPELOU – ILS Industry. Про трансформацію виробництва за цей час та наші плани читайте далі.

  За ...

  KAPELOU EU взяла участь у Expopharm 2022 - 42 - kapelou.com
  17.10.2023
  Підтримка партнера KAPELOU на Supply Chain & Logistics 2023

  Із 30 вересня по 2 жовтня ми, спільно з багаторічним партнером KAPELOU у Греції – VOYATZOGLOU, брали участь у виставці Supply Chain & Logistics...

  Всі новини