KAPELOU на наймасштабнішій виставці з інтралогістики LogiMAT 2022 - 1 - kapelou.comЗакрити

KAPELOU на наймасштабнішій виставці з інтралогістики LogiMAT 2022

KAPELOU на наймасштабнішій виставці з інтралогістики LogiMAT 2022 - 8 - kapelou.com

31 травня – 2 червня 2022 року KAPELOU разом зі своїм партнером META Regalbau представила стенд META-ILS на наймасштабнішій виставці виробничо-складської логістики та управління процесами – LogiMAT 2022.

Виставка відбулася в місті Штутгарт (Німеччина).

На заході ми презентували рішення для транспортування та сортування посилок на основі серійних модулів власного виробництва.

Також ми продемонстрували роботу власного програмного забезпечення WXS, яке працює за аналогією з технологією One Click.

Завдяки йому можна:

 • самостійно запустити конвеєрну систему за кілька днів;
 • легко та ефективно змінювати налаштування конвеєрної системи;
 • керувати будь-якою конвеєрною системою KAPELOU та інтегрувати модулі інших виробників.

1571 зареєстрований експонент із 39 країн, серед яких 393 нові учасники та 74 відомі постачальники з-за кордону – усі мали можливість презентувати новітні продукти та рішення з автоматизації і цифрової трансформації.

Гості виставки проявили жвавий інтерес до стенду, мали змогу поставити свої запитання провідним фахівцям KAPELOU, його директору, а також керівникові європейського представництва KAPELOU EU. Надихнутися професійною атмосферою та отримати високоефективне рішення для автоматизації складу від KAPELOU гості могли на стенді META-ILS (Хол 1, стенд H01).

Для KAPELOU було честю представляти Україну на заході такого масштабу, знайомити світ зі своїми рішеннями та змінювати сприйняття про вітчизняний продукт. Ми працюємо на повну міць, щоб показати Європі якість наших продуктів та технологічність рішень.

Дивитися відео: https://youtu.be/z7TSHIMd_0g

Довідка

Провідна виставка інтралогістики LogiMAT дає тисячам відвідувачів та потенційним інвесторам можливість охопити весь спектр новинок у галузі сучасної логістики. Крім того, виставка доповнена спектром заходів: понад 20 форумів, презентації та лекції – усе, що сприяє встановленню прямих контактів між експонентами та відвідувачами. Організатори наголошують на ефективності та компактності виставки, адже вона має ліміт у 1000 учасників. Попри це виставка є інтернаціональною та охоплює безліч секторів бізнесу.

Коментарі 0
Коментувати
Залиште Ваш коментар, після модерації нашим адміністратором він буде опублікований найближчим часом.

Залишити коментар:

Your email address will not be published.

Скасувати
Натискаючи «Відправити», ви підтверджуєте та погоджуєтеся з «Згода на обробку персональних даних».
Поділитися:
KAPELOU на наймасштабнішій виставці з інтралогістики LogiMAT 2022 - 9 - kapelou.com KAPELOU на наймасштабнішій виставці з інтралогістики LogiMAT 2022 - 10 - kapelou.com KAPELOU на наймасштабнішій виставці з інтралогістики LogiMAT 2022 - 11 - kapelou.com
Підписатися на нашу розсилку новин

  KAPELOU на наймасштабнішій виставці з інтралогістики LogiMAT 2022 - 40 - kapelou.com
  27.02.2023
  Знайомство з Послом України в KAPELOU Europe

  3-го лютого команда KAPELOU мала велику честь прийняти Посла України в Німеччині Олексія Макеєва та Генерального консула України в Дюссельдорфі Іри...

  KAPELOU на наймасштабнішій виставці з інтралогістики LogiMAT 2022 - 41 - kapelou.com
  25.01.2023
  Особливості автоматизованого складу e-commerce

  XXI століття є ерою технологічного прогресу та стабільного розвитку e-commerce, торгівлі через інтернет. Український ринок електронної комерції зро...

  KAPELOU на наймасштабнішій виставці з інтралогістики LogiMAT 2022 - 42 - kapelou.com
  13.01.2023
  Підсумки 2022. Яким він був для KAPELOU

  “Упевнені, що 2022 рік стане для нас ще більш результативним та насиченим на події, адже команда KAPELOU повномасштабно планує та сміливо втілює вс...

  Всі новини