KAPELOU на польській конференції Trendownia 2023 - 1 - kapelou.comЗакрити

KAPELOU на польській конференції Trendownia 2023

KAPELOU на польській конференції Trendownia 2023 - 8 - kapelou.com

19-20 березня KAPELOU спільно з партнером Quantum International виступила на найбільшій конференції про ланцюги постачання в Польщі – Trendownia 2023.

Захід відбувся в місті Торунь.

Директори Олександр Труба та Бартош Фурман розповіли про автоматизацію складської логістики в умовах воєнного стану.

Під час виступу спікери окреслили виклики, які постали перед українським бізнесом та ринком складської логістики. Розповіли про досвід подолання цих викликів, адаптації до нової реальності та розвитку.

Як результат співпраці двох партнерів ми показали один зі спільних проєктів – найбільший фулфілмент-центр в Україні. У ньому поєднали наявні онлайн- та офлайн-процеси, забезпечили омніканальність та отримали бажану ефективність. Також спікери окреслили тенденції логістики найближчих років: розбудова нових складів в Європі, проміжні хаби в Польщі-Україні, прості та ефективні комплексні рішення.

Дякуємо організаторам конференції Quantum та Eurologistics Media Group за високий рівень підготовки заходу, прикладні доповіді спікерів та якісний нетворкінг.

Представники заводу складських конвеєрних систем на конференції в Польщі

Довідка

Trendownia 2023 – 18-та наймасштабніша конференція в Польщі, присвячена тенденціям у ланцюгах постачання. Захід тривав два дні та об’єднав 284 учасників з різних куточків світу, які в затишній атмосфері обмінювались ідеями щодо розвитку логістики в умовах сьогодення.

У програмі було 14 експертних виступів та невелика виставка рішень, яка сприяла налагодженню контактів між експонентами.

Коментарі 0
Коментувати
Залиште Ваш коментар, після модерації нашим адміністратором він буде опублікований найближчим часом.

Залишити коментар:

Your email address will not be published.

Скасувати
Натискаючи «Відправити», ви підтверджуєте та погоджуєтеся з «Згода на обробку персональних даних».
Поділитися:
KAPELOU на польській конференції Trendownia 2023 - 9 - kapelou.com KAPELOU на польській конференції Trendownia 2023 - 10 - kapelou.com KAPELOU на польській конференції Trendownia 2023 - 11 - kapelou.com
Підписатися на нашу розсилку новин

  KAPELOU на польській конференції Trendownia 2023 - 40 - kapelou.com
  29.05.2023
  Стрічковий конвеєр: різновиди, переваги, особливості та завдання у складській логістиці

  Стрічковий конвеєр – це незамінний засіб для безперебійного транспортування вантажів на складі та ефективний інструмент автоматизації складських пр...

  KAPELOU на польській конференції Trendownia 2023 - 41 - kapelou.com
  9.05.2023
  KAPELOU – учасник LogiMAT 2023

  25-27 квітня KAPELOU стала учасником найбільшої виставки виробничо-складської логістики – LogiMAT 2023, яка відбулась у Штутгарті.

  На заході...

  KAPELOU на польській конференції Trendownia 2023 - 42 - kapelou.com
  3.04.2023
  Запит на швидкість. Роботизоване рішення від KAPELOU

  Запрошуємо відвідати стенд 1OG68, де KAPELOU EU представить інноваційне рішення автоматизації процесу комплектування товарів для галузей e-commerce...

  Всі новини