KAPELOU виступила на онлайн-заході Київської Логістичної Школи - 1 - kapelou.comЗакрити

KAPELOU виступила на онлайн-заході Київської Логістичної Школи

KAPELOU виступила на онлайн-заході Київської Логістичної Школи - 8 - kapelou.com

30 червня 2022 року директор компанії KAPELOU Олександр Михайлович Труба виступив спікером на онлайн-тренінгу від Київської Логістичної Школи “Економіка складської логістики. Як керувати складом в умовах нестабільності?”.

Захід присвячений правильній організації роботи складських комплексів на території України.

Початок повномасштабної війни в Україні змусив компанії приймати важливі рішення в найкоротші терміни. Серед них – релокація підприємств, співробітників та розв’язання проблеми нестачі складів. Тому актуальним питанням є правильна організація роботи складських комплексів, яка дозволить скоротити витрати на складські процеси, побудувати продуктивну систему управління персоналом, підвищити операційну ефективність складу в умовах обмежених трудових ресурсів та площі. Усе це – практичний досвід, який KAPELOU сьогодні отримує разом зі своїми клієнтами.

Темою доповіді директора компанії KAPELOU стала “Автоматизація складу в умовах війни. Чи дійсно потрібна і як отримати з цього максимальну користь?”. Вона обрана недаремно, адже в умовах війни KAPELOU продовжує співпрацю з українськими клієнтами та отримує запити щодо автоматизації складів для українських компаній. Учасники тренінгу мали змогу особисто поспілкуватися з кожним спікером та отримати відповіді на всі запитання.

Серед інших тем тренінгу – складські процеси та операції, розумна автоматизація, впровадження автоматизації для сучасних складів, а також правильна взаємодія з персоналом в кризових умовах і запровадження автоматизації складських комплексів із мінімальними ризиками. Учасники також дізналися, як адаптуватися до нестабільності та який плив вона має на роботу складських комплексів.

Тренінг був корисний для керівників складу, директорів з логістики/складської логістики, операційних директорів, керівників відділу із розвитку логістики, фахівців з автоматизації складських процесів, власників бізнесів, бізнес-аналітиків.

Коментарі 0
Коментувати
Залиште Ваш коментар, після модерації нашим адміністратором він буде опублікований найближчим часом.

Залишити коментар:

Your email address will not be published.

Скасувати
Натискаючи «Відправити», ви підтверджуєте та погоджуєтеся з «Згода на обробку персональних даних».
Поділитися:
KAPELOU виступила на онлайн-заході Київської Логістичної Школи - 9 - kapelou.com KAPELOU виступила на онлайн-заході Київської Логістичної Школи - 10 - kapelou.com KAPELOU виступила на онлайн-заході Київської Логістичної Школи - 11 - kapelou.com
Підписатися на нашу розсилку новин

  KAPELOU виступила на онлайн-заході Київської Логістичної Школи - 40 - kapelou.com
  7.11.2023
  KAPELOU на Logistics Summit 2023

  11-12 жовтня 2023 року ми взяли участь у Logistics Summit у Дюссельдорфі, Німеччина.

  Захід був присвячений діджиталізації та інноваціям логі...

  KAPELOU виступила на онлайн-заході Київської Логістичної Школи - 41 - kapelou.com
  25.10.2023
  ILS Industry. 5 років виробництву KAPELOU

  18 жовтня ми відзначили 5 років виробництву KAPELOU – ILS Industry. Про трансформацію виробництва за цей час та наші плани читайте далі.

  За ...

  KAPELOU виступила на онлайн-заході Київської Логістичної Школи - 42 - kapelou.com
  17.10.2023
  Підтримка партнера KAPELOU на Supply Chain & Logistics 2023

  Із 30 вересня по 2 жовтня ми, спільно з багаторічним партнером KAPELOU у Греції – VOYATZOGLOU, брали участь у виставці Supply Chain & Logistics...

  Всі новини