KAPELOU виступила на онлайн-заході Київської Логістичної Школи - 1 - kapelou.comЗакрити

KAPELOU виступила на онлайн-заході Київської Логістичної Школи

KAPELOU виступила на онлайн-заході Київської Логістичної Школи - 8 - kapelou.com

30 червня 2022 року директор компанії KAPELOU Олександр Михайлович Труба виступив спікером на онлайн-тренінгу від Київської Логістичної Школи “Економіка складської логістики. Як керувати складом в умовах нестабільності?”.

Захід присвячений правильній організації роботи складських комплексів на території України.

Початок повномасштабної війни в Україні змусив компанії приймати важливі рішення в найкоротші терміни. Серед них – релокація підприємств, співробітників та розв’язання проблеми нестачі складів. Тому актуальним питанням є правильна організація роботи складських комплексів, яка дозволить скоротити витрати на складські процеси, побудувати продуктивну систему управління персоналом, підвищити операційну ефективність складу в умовах обмежених трудових ресурсів та площі. Усе це – практичний досвід, який KAPELOU сьогодні отримує разом зі своїми клієнтами.

Темою доповіді директора компанії KAPELOU стала “Автоматизація складу в умовах війни. Чи дійсно потрібна і як отримати з цього максимальну користь?”. Вона обрана недаремно, адже в умовах війни KAPELOU продовжує співпрацю з українськими клієнтами та отримує запити щодо автоматизації складів для українських компаній. Учасники тренінгу мали змогу особисто поспілкуватися з кожним спікером та отримати відповіді на всі запитання.

Серед інших тем тренінгу – складські процеси та операції, розумна автоматизація, впровадження автоматизації для сучасних складів, а також правильна взаємодія з персоналом в кризових умовах і запровадження автоматизації складських комплексів із мінімальними ризиками. Учасники також дізналися, як адаптуватися до нестабільності та який плив вона має на роботу складських комплексів.

Тренінг був корисний для керівників складу, директорів з логістики/складської логістики, операційних директорів, керівників відділу із розвитку логістики, фахівців з автоматизації складських процесів, власників бізнесів, бізнес-аналітиків.

Коментарі 0
Коментувати
Залиште Ваш коментар, після модерації нашим адміністратором він буде опублікований найближчим часом.

Залишити коментар:

Your email address will not be published.

Скасувати
Натискаючи «Відправити», ви підтверджуєте та погоджуєтеся з «Згода на обробку персональних даних».
Поділитися:
KAPELOU виступила на онлайн-заході Київської Логістичної Школи - 9 - kapelou.com KAPELOU виступила на онлайн-заході Київської Логістичної Школи - 10 - kapelou.com KAPELOU виступила на онлайн-заході Київської Логістичної Школи - 11 - kapelou.com
Підписатися на нашу розсилку новин

  KAPELOU виступила на онлайн-заході Київської Логістичної Школи - 40 - kapelou.com
  29.05.2023
  Стрічковий конвеєр: різновиди, переваги, особливості та завдання у складській логістиці

  Стрічковий конвеєр – це незамінний засіб для безперебійного транспортування вантажів на складі та ефективний інструмент автоматизації складських пр...

  KAPELOU виступила на онлайн-заході Київської Логістичної Школи - 41 - kapelou.com
  9.05.2023
  KAPELOU – учасник LogiMAT 2023

  25-27 квітня KAPELOU стала учасником найбільшої виставки виробничо-складської логістики – LogiMAT 2023, яка відбулась у Штутгарті.

  На заході...

  KAPELOU виступила на онлайн-заході Київської Логістичної Школи - 42 - kapelou.com
  4.04.2023
  KAPELOU на польській конференції Trendownia 2023

  19-20 березня KAPELOU спільно з партнером Quantum International виступила на найбільшій конференції про ланцюги постачання в Польщі – Trendownia 20...

  Всі новини