Logistics & Automation 2023 - 1 - kapelou.comЗакрити

Logistics & Automation 2023

Logistics & Automation 2023 - 8 - kapelou.com

KAPELOU EU взяла участь у регіональній виставці Logistics & Automation 2023, яка відбулась 24-25 травня, у місті Дортмунд, Німеччина.

Експерти компанії презентували новітні розробки на стенді та ділилися стратегіями автоматизації складу з іншими представниками галузі.

Одним із важливих етапів нашої участі в заході була доповідь Head of Sales and Marketing – Мартіна Бени. На прикладі проєктів компанії він розповів про покрокове генерування рентабельності інвестицій та створення стабільності.

Під час виставки команда мала можливість зустрітися з потенційними клієнтами у межах регіону Північний Рейн-Вестфалія, Німеччина. Ця нагода дала змогу встановити десятки нових контактів та поглибити співпрацю з іншими професіоналами галузі складської автоматизації.

Довідка

Logistics & Automation 2023 у Дортмунді, Німеччина, відзначається своєю регіональною спрямованістю та охоплює широкий спектр складської логістики: конвеєрні технології, сортувальні системи, склади, автоматизовані рішення інтралогістики тощо.

Ми приєднались до понад 150 експонентів, серед яких були відомі компанії: Swisslog, STILL, META-Regalbau, BITO-Lagertechnik Bittmann, BOWE INTRALOGISTICS та інші.

Коментарі 0
Коментувати
Залиште Ваш коментар, після модерації нашим адміністратором він буде опублікований найближчим часом.

Скасувати
Натискаючи «Відправити», ви підтверджуєте та погоджуєтеся з «Згода на обробку персональних даних».
Поділитися:
Logistics & Automation 2023 - 9 - kapelou.com Logistics & Automation 2023 - 10 - kapelou.com Logistics & Automation 2023 - 11 - kapelou.com
Підписатися на нашу розсилку новин

  Logistics & Automation 2023 - 40 - kapelou.com
  22.04.2024
  KAPELOU – офіційний партнер BD Rowa в Україні

  Із 2023 року ми є офіційним партнером BD Rowa – виробника унікальних рішень для автоматизації фармацевтичної логістики та логістики медичної сфери....

  Logistics & Automation 2023 - 41 - kapelou.com
  8.04.2024
  Участь KAPELOU у виставці LogiMAT 2024. Рішення та інсайти

  19-21 березня KAPELOU взяла участь у LogiMAT 2024 – наймасштабнішому заході виробничо-складської логістики. Виставка відбулась у Штутгарті, Німеччи...

  Logistics & Automation 2023 - 42 - kapelou.com
  4.04.2024
  Складське обладнання від виробника – ключ до оптимізованих процесів

  У сучасному світі, де конкуренція на ринку зростає з кожним днем, ефективне управління складськими операціями є важливою частиною успіху будь-якого...

  Всі новини