Logistics & Automation 2023 - 1 - kapelou.comЗакрити

Logistics & Automation 2023

Logistics & Automation 2023 - 8 - kapelou.com

KAPELOU EU взяла участь у регіональній виставці Logistics & Automation 2023, яка відбулась 24-25 травня, у місті Дортмунд, Німеччина.

Експерти компанії презентували новітні розробки на стенді та ділилися стратегіями автоматизації складу з іншими представниками галузі.

Одним із важливих етапів нашої участі в заході була доповідь Head of Sales and Marketing – Мартіна Бени. На прикладі проєктів компанії він розповів про покрокове генерування рентабельності інвестицій та створення стабільності.

Під час виставки команда мала можливість зустрітися з потенційними клієнтами у межах регіону Північний Рейн-Вестфалія, Німеччина. Ця нагода дала змогу встановити десятки нових контактів та поглибити співпрацю з іншими професіоналами галузі складської автоматизації.

Довідка

Logistics & Automation 2023 у Дортмунді, Німеччина, відзначається своєю регіональною спрямованістю та охоплює широкий спектр складської логістики: конвеєрні технології, сортувальні системи, склади, автоматизовані рішення інтралогістики тощо.

Ми приєднались до понад 150 експонентів, серед яких були відомі компанії: Swisslog, STILL, META-Regalbau, BITO-Lagertechnik Bittmann, BOWE INTRALOGISTICS та інші.

Коментарі 0
Коментувати
Залиште Ваш коментар, після модерації нашим адміністратором він буде опублікований найближчим часом.

Скасувати
Натискаючи «Відправити», ви підтверджуєте та погоджуєтеся з «Згода на обробку персональних даних».
Поділитися:
Logistics & Automation 2023 - 9 - kapelou.com Logistics & Automation 2023 - 10 - kapelou.com Logistics & Automation 2023 - 11 - kapelou.com
Підписатися на нашу розсилку новин

  Logistics & Automation 2023 - 40 - kapelou.com
  8.07.2024
  Проєктуємо майбутнє: KAPELOU в рейтингу кращих від Forbes Ukraine

  Редакція Forbes Ukraine оголосила рейтинг Next 250 «Нова хвиля 2.0» — перелік найуспішніших компаній малого та середнього бізнесу.

  KAPELOU, ...

  Logistics & Automation 2023 - 41 - kapelou.com
  4.07.2024
  КAPELOU на Форумі підприємців 2024 – від теорії до дій

  KAPELOU, лідер галузі автоматизації складської логістики в Україні, долучилася до найбільшого Форуму підприємців, організованого редакцією журналу ...

  Logistics & Automation 2023 - 42 - kapelou.com
  25.06.2024
  KAPELOU: 11 років інновацій в інтралогістиці

  Нам – 11! І за цей час пройдено чималий шлях.

  Колись маленька команда ентузіастів зросла і нині є лідером галузі складської логістики ...

  Всі новини