Logistics & Automation 2023 - 1 - kapelou.comЗакрити

Logistics & Automation 2023

Logistics & Automation 2023 - 8 - kapelou.com

KAPELOU EU взяла участь у регіональній виставці Logistics & Automation 2023, яка відбулась 24-25 травня, у місті Дортмунд, Німеччина.

Експерти компанії презентували новітні розробки на стенді та ділилися стратегіями автоматизації складу з іншими представниками галузі.

Одним із важливих етапів нашої участі в заході була доповідь Head of Sales and Marketing – Мартіна Бени. На прикладі проєктів компанії він розповів про покрокове генерування рентабельності інвестицій та створення стабільності.

Під час виставки команда мала можливість зустрітися з потенційними клієнтами у межах регіону Північний Рейн-Вестфалія, Німеччина. Ця нагода дала змогу встановити десятки нових контактів та поглибити співпрацю з іншими професіоналами галузі складської автоматизації.

Довідка

Logistics & Automation 2023 у Дортмунді, Німеччина, відзначається своєю регіональною спрямованістю та охоплює широкий спектр складської логістики: конвеєрні технології, сортувальні системи, склади, автоматизовані рішення інтралогістики тощо.

Ми приєднались до понад 150 експонентів, серед яких були відомі компанії: Swisslog, STILL, META-Regalbau, BITO-Lagertechnik Bittmann, BOWE INTRALOGISTICS та інші.

Коментарі 0
Коментувати
Залиште Ваш коментар, після модерації нашим адміністратором він буде опублікований найближчим часом.

Залишити коментар:

Your email address will not be published.

Скасувати
Натискаючи «Відправити», ви підтверджуєте та погоджуєтеся з «Згода на обробку персональних даних».
Поділитися:
Logistics & Automation 2023 - 9 - kapelou.com Logistics & Automation 2023 - 10 - kapelou.com Logistics & Automation 2023 - 11 - kapelou.com
Підписатися на нашу розсилку новин

  Logistics & Automation 2023 - 40 - kapelou.com
  19.02.2024
  Оновлений сертифікат партнера від Siemens

  2024 рік для KAPELOU розпочався із продовження партнерства із лідерами ринку.

  Компанія отримала оновлений сертифікат партнера від компанії S...

  Logistics & Automation 2023 - 41 - kapelou.com
  16.02.2024
  KAPELOU – системний інтегратор та партнер SICK

  KAPELOU вкотре отримала статус сертифікованого партнера SICK – провідного постачальника рішень на базі датчиків для промислового застосування.

  ...
  Logistics & Automation 2023 - 42 - kapelou.com
  13.02.2024
  KAPELOU EU в номінації “Українська компанія року”

  31 січня KAPELOU EU взяла участь у заході з нагоди вручення німецько-українських нагород від АНК Ukraine, що відбувся в Києві.

  Нашу компанію...

  Всі новини