Logistics & Automation 2023 - 1 - kapelou.comЗакрити

Logistics & Automation 2023

Logistics & Automation 2023 - 8 - kapelou.com

KAPELOU EU взяла участь у регіональній виставці Logistics & Automation 2023, яка відбулась 24-25 травня, у місті Дортмунд, Німеччина.

Експерти компанії презентували новітні розробки на стенді та ділилися стратегіями автоматизації складу з іншими представниками галузі.

Одним із важливих етапів нашої участі в заході була доповідь Head of Sales and Marketing – Мартіна Бени. На прикладі проєктів компанії він розповів про покрокове генерування рентабельності інвестицій та створення стабільності.

Під час виставки команда мала можливість зустрітися з потенційними клієнтами у межах регіону Північний Рейн-Вестфалія, Німеччина. Ця нагода дала змогу встановити десятки нових контактів та поглибити співпрацю з іншими професіоналами галузі складської автоматизації.

Довідка

Logistics & Automation 2023 у Дортмунді, Німеччина, відзначається своєю регіональною спрямованістю та охоплює широкий спектр складської логістики: конвеєрні технології, сортувальні системи, склади, автоматизовані рішення інтралогістики тощо.

Ми приєднались до понад 150 експонентів, серед яких були відомі компанії: Swisslog, STILL, META-Regalbau, BITO-Lagertechnik Bittmann, BOWE INTRALOGISTICS та інші.

Коментарі 0
Коментувати
Залиште Ваш коментар, після модерації нашим адміністратором він буде опублікований найближчим часом.

Залишити коментар:

Your email address will not be published.

Скасувати
Натискаючи «Відправити», ви підтверджуєте та погоджуєтеся з «Згода на обробку персональних даних».
Поділитися:
Logistics & Automation 2023 - 9 - kapelou.com Logistics & Automation 2023 - 10 - kapelou.com Logistics & Automation 2023 - 11 - kapelou.com
Підписатися на нашу розсилку новин

  Logistics & Automation 2023 - 40 - kapelou.com
  28.08.2023
  Обладнання для підйому та спуску товару на складі. Стрічковий конвеєр VS підйомник

  Існує багато способів для організації підйому та спуску товарів на складі між рівнями мезоніну. Вантажні ліфти або навантажувачі ефективно працюють...

  Logistics & Automation 2023 - 41 - kapelou.com
  23.08.2023
  Презентація обладнання для складу партнерам у Греції

  Початок серпня 2023 для компанії розпочався із партнерського заходу у Греції.

  Команда представників комерційного департаменту на чолі з дире...

  Logistics & Automation 2023 - 42 - kapelou.com
  17.07.2023
  Нерозривність науки та технологій

  Технологічний прогрес та інновації є невід’ємною частиною сучасного світу, а їхні досягнення неможливі без вивчення та наукових експериментів...

  Всі новини