KAPELOU – учасник LogiMAT 2023 - 1 - kapelou.comЗакрити

KAPELOU – учасник LogiMAT 2023

KAPELOU – учасник LogiMAT 2023 - 8 - kapelou.com

25-27 квітня KAPELOU стала учасником найбільшої виставки виробничо-складської логістики – LogiMAT 2023, яка відбулась у Штутгарті.

На заході ми продемонстрували рішення для автоматичного багатопотокового відбору, сортування та формування замовлень для галузей e-commerce, фармацевтики, поштових служб, якому немає аналогів.

Воно складається з технологічних систем комплектування замовлень нашого виробництва: конвеєрів, A-Frame, шатлу, промислового робота з багаторівневим захоплювачем на 8 кареток.

Якісним доповненням усього переліченого стало обладнання від провідних постачальників: Pick by Light, машинний зір та стелажі з розділювачами.

Для реалізації ідеї швидкісного збирання замовлення з мінімальним залученням ручної праці ми реалізували спеціальний багаторівневий захоплювач для промислового робота. Він заощаджує час комплектування у 8 разів, забезпечує продуктивність приймання та видавання понад 3 600 товарів на годину, допомагає консолідувати мультізамовлення.

Невід’ємною частиною комплексу обладнання став A-Frame нашого виробництва. Він працює з легкими штучними товарами, спрямовуючи їх із вертикальних каналів на стрічку або в ящики, картонні коробки. Забезпечує комплектування 3 000 одиниць на годину та швидкість видачі з одного каналу 5 одиниць за секунду.

Однорівневий шатл слугує ефективним інструментом для оптимізованого зберігання картонних коробок, лотків, контейнерів. Система дає оптимальну щільність зберігання та швидкий доступ, може адаптуватися до багатоярусного зберігання широкого спектру вантажних одиниць та досягати довжини 100 метрів.

Порівнюючи із класичною системою, наше автоматизоване рішення забезпечує швидке комплектування великої кількості дрібних замовлень та оптимізацію операційних витрат, що дає компаніям конкурентну перевагу у довгостроковій перспективі. Про особливості обладнання та роботи компанії директор KAPELOU Europe Тобіас Фрон розповів в інтерв’ю для LogiMAT TV. Подивитись відео можна за посиланням: https://youtu.be/knGCptny2qo .

Для нас було честю другий рік поспіль виступати в ролі учасника заходу такого масштабу та знайомити відвідувачів зі своїми продуктами та рішеннями на міжнародній арені у Штутгарті. Водночас це й велика відповідальність. Адже ми заявляємо про високий рівень якості та інновацій, які є невідʼємною частиною нашого обладнання, та демонструємо його. Неймовірно пишаємось командою, що стоїть за ідеєю та реалізацією технологічного продукту.

У Штутгарті ми були раді поспілкуватися на стенді з іншими учасниками виставки, які є представниками топових світових та українських компаній. Серед них – Vanderlande, SSI SCHÄFER, BOWE GROUP, ATOP Technologies, META-Regalbau, Yaskawa, EUROFIT, VOYATZOGLOU, Kyowa Europe (PULSEROLLER Europe), ZAMMLER GROUP, ROZETKA, Hutchinson, “Нова пошта”, “Епіцентр”.

Більш ніж 200 потенційних клієнтів та партнерів, а також накреслений вектор руху щодо нашої участі у 2024 році – такими є результати виступу в Штутгарті цього року. Тож удосконалюємось, працюємо над новими розробками та готуємось презентувати їх на LogiMAT 2024, який відбудеться 19-21 березня у Штутгарті.

Довідка

LogiMAT – це 10 виставкових холів із останніми розробками для галузі складської логістики та ефективного управління процесами. Подія міцно закріпилась як провідна світова виставка інтралогістики. LogiMAT 2023 в місті Штутгарт відзначився залученням найбільшої кількості відвідувачів за останні 20 років.

Переважну частину продуктів цьогорічної виставки становили автоматично керовані транспортні засоби – AGVs, автономні мобільні промислові роботи – AMRs, палетні шатли, роботи-маніпулятори. Факти про цьогорічну триденну виставку в конференц-центрі Штутгарта:

 • площа – 125 000 м2;
 • 1 563 учасники із 39 країн;
 • 62 000 професіоналів галузі.
Коментарі 0
Коментувати
Залиште Ваш коментар, після модерації нашим адміністратором він буде опублікований найближчим часом.

Залишити коментар:

Your email address will not be published.

Скасувати
Натискаючи «Відправити», ви підтверджуєте та погоджуєтеся з «Згода на обробку персональних даних».
Поділитися:
KAPELOU – учасник LogiMAT 2023 - 9 - kapelou.com KAPELOU – учасник LogiMAT 2023 - 10 - kapelou.com KAPELOU – учасник LogiMAT 2023 - 11 - kapelou.com
Підписатися на нашу розсилку новин

  KAPELOU – учасник LogiMAT 2023 - 40 - kapelou.com
  19.02.2024
  Оновлений сертифікат партнера від Siemens

  2024 рік для KAPELOU розпочався із продовження партнерства із лідерами ринку.

  Компанія отримала оновлений сертифікат партнера від компанії S...

  KAPELOU – учасник LogiMAT 2023 - 41 - kapelou.com
  16.02.2024
  KAPELOU – системний інтегратор та партнер SICK

  KAPELOU вкотре отримала статус сертифікованого партнера SICK – провідного постачальника рішень на базі датчиків для промислового застосування.

  ...
  KAPELOU – учасник LogiMAT 2023 - 42 - kapelou.com
  13.02.2024
  KAPELOU EU в номінації “Українська компанія року”

  31 січня KAPELOU EU взяла участь у заході з нагоди вручення німецько-українських нагород від АНК Ukraine, що відбувся в Києві.

  Нашу компанію...

  Всі новини