6 метрів вертикального конвеєра в ЦВЗ для переміщення 2 000 коробок на годину - 1 - kapelou.comЗакрити

6 метрів вертикального конвеєра в ЦВЗ для переміщення 2 000 коробок на годину

Епіцентр К, Запоріжжя, Україна
Завдання

Мережа торговельних центрів «Епіцентр К» працює на ринку України вже більше 17 років. На сьогодні в групу компаній входить 65 торгівельних центрів, 51 спортивних магазинів INTERSPORT, 10 гіпермаркетів «Нова лінія», а також логістичні, агрохолдингові та виробничі потужності. 

Нещодавно у Запоріжжі відкрився ще один торговельний центр мережі «Епіцентр К» площею 23,3 тис. м2, для якого компанія KAPELOU розробила комплексне рішення по автоматизації вже третього центру видачі онлайн-замовлень у місті. Він наблизить місцевих споживачів до майже 1,5-мільйонного асортименту товарів з різних категорій, таких як: посуд, побутова хімія, меблі, автотовари, приладдя та рослини для саду і городу, товари для спорту, канцелярія та багато іншого.

Основним завданням проєкту, що стояло перед KAPELOU, було забезпечити більш ефективну роботу центру при його інтенсивності – 14/7, а також:

  • автоматизувати переміщення зібраних онлайн покупок із зони зберігання в зону видачі;
  • організувати підйом товарів для зберігання;
  • спростити роботу персоналу;
  • прискорити роботу складу.
Період реалізації проєкту:
Квітень 2021
Бізнес сектор:
E-commerce, DIY, Ритейл
Рішення

Максимально швидкий збір та видача замовлення – головний тренд e-commerce, який з кожним роком стає більш значущим. І такий гігант як «Епіцентр К» швидко підхопив таку тенденцію та активно реалізує її у своїх торгових центрах. 

Для того, щоб забезпечити швидкість обробки, комплектування та видачі замовлень було виготовлено обладнання на власному виробництві KAPELOU® та встановлено:

Завдяки ефективному рішенню з автоматизації центру видачі онлайн замовлень, кожен працівник знаходиться тільки в закріпленій за ним зоні, а всі замовлення переміщуються за допомогою конвеєрного обладнання від місця зберігання до точки видачі. Це значно скорочує час очікування клієнтом свого замовлення, прискорює процес видачі та спрощує роботу персоналу, так як виключає потребу ручного переміщення товарів.