Автоматизація складу та організація ефективного зберігання 1 000 000 SKU - 1 - kapelou.comЗакрити

Автоматизація складу та організація ефективного зберігання 1 000 000 SKU

Kasta.ua, Бровари, Україна
Завдання

Kasta.ua – найбільший модний маркетплейс одягу, взуття та аксесуарів в Україні, лідер продажів в категорії «Одяг та Взуття». Компанія починала свою діяльність з моделі Flash Sales у 2010 році, а вже у 2012 кількість зареєстрованих учасників шопінг-клубу перевищило відмітку в 1,5 мільйони.

У середині 2018 Kasta.ua стала повноцінним маркетплейсом, на якому можна придбати всі види товарів: одяг, взуття, білизна, посуд, товари для дому, косметичні засоби, побутова техніка, гаджети, електротранспорт, туристичні товари та інше. Сьогодні в інтернет-магазині компанії представлено 15 000 відомих міжнародних та локальних брендів, а щодня обробляється близько 50 000 замовлень.

Компанія активно розвивається і у зв’язку з тим, що у продажі з’явилися нові категорії товару. Це потребує збільшення складської площі та прискорення обробки замовлень.

Тому Kasta.ua звернулася до KAPELOU з наступними завданнями:

  • забезпечити місткість зберігання складу для 1 000 000 SKU;
  • забезпечити відвантаження зібраних замовлень на рівні – 50 000 шт / добу;
  • збільшити швидкість обробки продукції – поповнення / відбір;
  • здійснити інтеграцію нового обладнання з WMS.
Період реалізації проєкту:
Квітень, 2018
Бізнес сектор:
Fashion, дистриб'ютор
Рішення

Для розв’язання цих завдань наші фахівці розробили оптимальне рішення, що враховує інтенсивність роботи складу 24/7 та поєднує в собі функціональну систему зберігання та енергоощадну модульну систему конвеєрів виробництва KAPELOU®. Також спеціалісти відділу АСУ ТП виконали пусконалагодження та інтеграцію обладнання з наявною WMS складу.

В результаті на складі Kasta.ua було встановлено:

Вся система автоматизації працює злагоджено, як єдиний організм. Коли новий товар потрапляє на склад, то відразу транспортується на конвеєрі до зон зберігання та за допомогою вертикальних конвеєрів переміщується на потрібний рівень мезоніну. Такий же принцип транспортування, тільки у зворотньому порядку, застосовується і до переміщення їх у зону пакування та буферизації.

Особливої уваги заслуговує чотирирівнева мезонінна конструкція. У даному проєкті корисна площа зберігання становить 25 779 м², а кількість полиць – 49 620, що дає можливість зберігати необхідну кількість SKU. Також, для захисту товару від падіння з полиць стелажні секції оснащені сітковою огорожею по периметру на кожному поверсі конструкції. А для захисту персоналу, відкриті частини проходів огороджені зручними перилами, обмежувачами для колін та плінтусами.

У підсумку клієнт отримав комплексне рішення, що забезпечило повну автоматизацію всіх складських процесів та достатньо місць для зберігання великої кількості SKU на складі.

Дякуємо Kasta.ua за вибір KAPELOU та можливість реалізувати цікавий проєкт у секторі fashion-rеtail.