Автоматизація центру видачі замовлень за 3 дні - 1 - kapelou.comЗакрити

Автоматизація центру видачі замовлень за 3 дні

Епіцентр К, Краматорськ, Україна
Завдання

Компанія “Епіцентр К” – один із лідерів ритейлу на українському ринку. Сьогодні мережа налічує 66 торгових центрів “Епіцентр”, 10 будівельно-господарських гіпермаркетів “Нова лінія”, 52 спортивних магазини INTERSPORT, логістичні потужності та власне виробництво.

З 2016 року компанія стрімко розвиває онлайн-сервіс і на даний момент в інтернет-магазині представлено понад 1,5 мільйонів товарів різних категорій, таких як: посуд, побутова хімія, меблі, автотовари, приладдя та рослини для саду і городу, товари для спорту, канцелярія та багато іншого. Основною перевагою для покупців є можливість забрати замовлення безкоштовно в будь-якому центрі видачі замовлень (ЦВЗ) “Епіцентр” в Україні.

У 2019 році компанія відкрила торговий центр у Краматорську площею 17 500 м2. Тут представлено близько 110 тис. найменувань товару. Враховуючи велику кількість онлайн-замовлень, “Епіцентр” активно розвиває напрямок власних ЦВЗ і трансформує їх у сучасні автоматизовані пункти обслуговування клієнтів. Саме з такою задачею компанія звернулася до KAPELOU.

Для проєкту ЦВЗ у Краматорську були визначені такі завдання:

  • автоматизувати транспортування товарів між поверхами складу;
  • спростити роботу персоналу;
  • збільшити швидкість і точність обробки замовлень.
Період реалізації проєкту:
Серпень 2021
Бізнес сектор:
E-commerce, DIY, Ритейл
Рішення

Цей проєкт став для нас знаковим! Адже ми виконали налаштування обладнання менш як за пів години, а монтажні роботи зайняли всього 3 дні. Ця інтеграція стала найшвидшою з 26 подібних проєктів. Така швидкість виконання робіт стала можлива завдяки спеціалізованому програмному забезпеченню Warehouse X System (WXS), що розробили наші фахівці R&D центру та стандартизованим модулям конвеєра.

WXS – кросплатформне ПЗ, яке має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що дає змогу налаштувати обладнання за лічені хвилини та спрощує керування складськими процесами. Функціонал Warehouse X System дозволяє:

  • легко додавати різне обладнання та змінювати схему складу у потрібний момент;
  • створювати і налаштовувати роботу будь-яких Каталогів і Документів для організації зберігання інформації та налагодження логістичних процесів;
  • складати карти обладнання та слідкувати за станом кожного вузла в режимі реального часу;
  • автоматично виявляти розгалуження та вливання товарних потоків і визначати оптимальні маршрути переміщення вантажу до точки призначення;
  • знаходити помилки, що можуть виникнути через людський фактор;
  • інтегруватися з ПЗ, яке вже присутнє на складі.

Warehouse X System дозволяє оператору налаштувати логістичні бізнес-процеси базуючись на поведінці обладнання та структурі даних у Каталогах та Документах. Такий устрій дає можливість керувати обладнанням, змінювати Документи та обмінюватися даними з іншими програмними засобами. Крім того, управління складом може здійснюватися з декількох точок, оскільки вся база даних зберігається на сервері і кожна копія додатку має до неї доступ.

Також за рахунок модульності конвеєрних систем виробництва KAPELOU®, які завжди в наявності на нашому складі, за 2 дні було встановлено привідний роликовий конвеєр довжиною 8 метрів та вертикальний конвеєр висотою 6 метрів.

Завдяки комплексному рішенню з використанням наших конвеєрних модулів та інноваційного ПЗ Warehouse X System компанія “Епіцентр К” матиме змогу швидше масштабуватися та й надалі відкривати подібні точки видачі замовлень всього за 3 дні.

Дякуємо компанії “Епіцентр” за багаторічну співпрацю та спільне бажання реалізовувати інноваційні рішення!