Монтаж - 1 - kapelou.comЗакрити

Монтаж

Група компаній KAPELOU пропонує повне облаштування складу без вирішення головоломок і пошуку фахівців чи обладнання.

Ми виконаємо роботу в той час, коли вона не заважатиме складським процесам.

Чому обирають нас?

Пропонуємо Вам послуги з монтажу та демонтажу стелажів, складського обладнання і металоконструкцій — гарантуємо якісне встановлення, надійність складання і чітке виконання строків!

Вагомий досвід у монтажі складського обладнання. За останні 10 років виконано 622 проєктів в Україні, Болгарії, Греції, Естонії, Угорщині, Швеції, Білорусі, Грузії та Німеччині.

Виконуємо такі роботи:

 • Монтаж багаторівневих платформ.
 • Монтаж мезонінних конструкцій.
 • Монтаж поличних, палетних і гравітаційних стелажів.
 • Установлення конвеєрних систем.
 • Сервісне обслуговування та демонтаж складського обладнання.

Висока швидкість монтажно-складальних і демонтажних робіт. Роки практики й поліпшення процесів допомогли монтажникам довести складання обладнання до автоматизму. Наприклад, бригада з 2-х осіб збирає 1 м конвеєрної лінії за 7-10 хв, а 1 секцію поличного стелажа — за 20 хв.

Використання сучасних інструментів. Бригади оснащені професійним обладнанням. Їхня висока потужність гарантує безперервний процес монтажу, а висока точність забезпечує збирання обладнання згідно з нормами виробника.

Регулярне підтвердження кваліфікації. Згідно з вимогами нормативно-правових актів України монтажники регулярно проходять зовнішню переатестацію в навчальних центрах України та внутрішнє навчання в інженерів компанії з особливостей збирання конструкцій.

Монтаж - 9 - kapelou.com
KAPELOU виконує послуги з монтажу та демонтажу стелажів, складського обладнання і металоконструкцій з гарантією якості, високою надійністю складання та чітким дотриманням термінів.
Монтаж - 10 - kapelou.com
Монтаж від Kapelou під ключ

Складські конструкції мають чіткі технічні вимоги до складання та встановлення. Порушення цих вимог тягне за собою небажані наслідки для замовника; простіше кажучи, конструкція може впасти.

Знайти досвідчених і відповідальних монтажників — головне завдання, від якого залежить ефективність і безпека роботи складу.

  Зв'язатися з нами
  Якщо Ви хочете дізнатися більше про обладнання для складу, будь ласка, напишіть нам  Натискаючи «Відправити», Ви підтверджуєте та погоджуєтеся з «Згода на обробку персональних даних».
  Дякуємо за звернення!
  Менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.