Виробництво - 1 - kapelou.comЗакрити

Виробництво обладнання для складу

KAPELOU - це група компаній, до складу якої входять
власні виробничі потужності загальною площою
понад 21 000 кв.м.

Це дає можливість забезпечувати індивідуальний
підхід, строки й якість в проектах автоматизації
складів. Та створювати нові інноваційні продукти
для складів та логістичних центрів.
Виробництво - 8 - kapelou.com
Виробництво - 9 - kapelou.com

Якість. Строки. Індивідуальний підхід

Ми виготовляємо складське обладнання на власних виробничих потужностях, чим гарантуємо його якість та довговічність, забезпечуємо виконання проєкту в чітко зазначені дедлайни.

Ще однією безперечною перевагою є можливість врахувати всі побажання клієнта та індивідуально підійти до виконання проєкту. Так клієнт отримає найкраще та реалізує всі свої потреби.

Власне виробництво складського обладнання = прямий вплив на якість на кожному етапі виробництва, від вибору сировини до готової деталі.

Виробничі потужності в цифрах:

21 000м2
Площа
30+
Співробітників
750тонн
Перероблено сталі за 3 роки
8
Ділянок виробництва

Про виробництво KAPELOU

Виробництво - 11 - kapelou.com

ILS INDUSTRY* охоплює напрями металообробки, зварювання, нанесення захисних покриттів. Об’єднує:

 1. Виробничу площадку ILS INDUSTRY в Чернігівській області.
 2. Виробничий підрозділ крупновузлового збирання у Києві.
 3. Потужну виробничу площадку виробництва складського обладнання в Київській області.

На базі виробничої площадки компанії є цех площєю в 5000 м2 де здійснюються основні виробничі процеси. Є додаткові підрозділи зі збирання щитів керування, розподільних електрощитів.

Із серпня 2021 року на виробництві складського обладнання почав функціонувати фарбувальний цех, де можна нанести захисне покриття на металеві деталі бажаними кольорами, у тому числі – корпоративними кольорами клієнта.

Інвестиції у виробництво обладнання на 2020 рік становлять 1,5 млн євро, що дає можливість мати сучасне, якісне обладнення світових брендів і давати клієнту найсучасніший та найякісніший продукт. Значною мірою завдяки цьому  виготовлене конвеєрне обладнання працює на складах клієнтів протягом багатьох років. 

* На період війни все виробниче обладнання, верстати та співробітники перевезені в безпечний регіон України. Виробництво працює в звичному режимі.

Виробництво - 12 - kapelou.com
Наше власне виробництво охоплює: металообробку, зварювання, нанесення захисних покриттів, крупновузлове збирання.

Виробництво в Німеччині

Виробництво - 11 - kapelou.com

У 2023 році ми запустили виробництво в Німеччині, у місті Бергіш-Гладбах. Тепер німецька команда самостійно збирає:

 • роликові конвеєри для боксів і палет;
 • стрічкові конвеєри для боксів;
 • підйомники для боксів і палет;
 • вагові модулі;
 • відкидні секції роликових конвеєрів;
 • дивертори.

Запуск виробництва складського обладнання в Європі – це виважений крок, який робить нас ближчими до кінцевого клієнта. Ми розуміємо ваші потреби та надаємо оптимальні рішення з автоматизації, необхідні саме вам. Гарантуємо надійність, довговічність та високу якість рішень, відповідно до всіх стандартів та правил безпеки. Працюючи з нами, ви отримуєте:

 • проєкт “під ключ” – від розробки концепту до його впровадження;
 • європейську якість складського обладнання;
 • оптимальний бюджет завдяки локальним постачанням;
 • дотримання строків проєкту;
 • резерв комплектуючих та запасних частин для збирання й модифікації обладнання;
 • сервісний супровід 24/7 від локальної команди;
 • ведення проєкту з німецькими фахівцями;
 • суворе дотримання вимог міжнародних і європейських стандартів – ISO, EN, DIN.

І як результат – підвищення ефективності, точності управління складом, якості контролю запасів, покращення показників пропускної здатності складу та зменшення витрат, що в комплексі забезпечує вам додаткову конкурентну перевагу.

Про ділянки виробництва

Виробництво - 11 - kapelou.com

Виробництво автоматизованих систем та сучасного обладнання для складу складний та багаторівневий процес. Правильна організація кожного етапу виробництва обладнання є запорукою бездоганної репутації та довіри клієнтів.

На заготівельній ділянці відбувається розкрій сировини на необхідні заготовки, з яких виготовляються деталі. Процеси на дільниці: розкрій листового металу, профільного прокату, підготовка електрокомпонентів.

На листозгинальній ділянці з отриманих заготовок відбувається формування деталей в об’ємі.

Дільниця механічного оброблення: за допомогою методу різання з отриманих заготовок отримують деталі складної й високоточної геометричної форми. 

На дільниці зварювальння формуються нероз’ємні вузли різних конфігурацій для обладнання.

Слюсарно-складальна дільниця здійснює поєднання зварних вузлів, деталей, електрокомпонентів та іншого в основні модулі для формування подальшої складної системи на об’єкті.

На дільниці нанесення захисних покриттів відбувається покраска, щоб захистити їх від корозії. Це впливає на довговічність обладнання та виконує декоративну функцію. 

Контрольна дільниця: відбувається контроль габаритних розмірів, кутових відхилень, збірних модулів відповідно до креслень. 

Склад слугує місцем для зберігання сировини, готових виробів, деталей, розхідних та змащувальних матеріалів, деталей, зварних вузлів та електрокомпонентів.

Про команду

Виробництво - 11 - kapelou.com

Кваліфікованість кадрів, сучасні технології та виробничі ресурси дають нам змогу виготовляти все: від звичайного конвеєра до комплексної автоматизації складських комплексів зі складними роботизованими зонами.

Ми охоплюємо всі етапи проєктів для вирішення задач бізнесу клієнтів!

Про якість станків та точність деталей

Виробництво - 11 - kapelou.com

Якість станків та точність деталей є однозначним пріоритетом на нашому виробництві. Адже це прямий вплив на кінцевий продукт.

Для розкрою та заготовки  металевої сировини використовуються лазерний та пробивний комплекси німецького виробника Trumpf. Об’єм для заготовок задається на листозгинальному пресі від виробників Trumpf та Durma.

Фрезерувальні та токарні процеси виконуються на німецько-японському обладнанню виробника DMG MORI. Обидва слугують для потреб механічної обробки та забезпечують найвищу точності деталей до 0,01 мм. Дають можливість надати металу складну геометричноу форму.

Відділ технічного контролю є завершальним етапом виробництва обладнання для складу. Цей підрозділ здійснює незалежний контроль відповідності встановленим вимогам, перевіряє продукцію. Жодна продукція не може бути відвантажена, доки не пройде повний контроль, тестування, перевірку та буде відповідати всім критеріям та технічному завданню.

Основні процеси виробництва компанії

01
/07
або використовуйте клавіатуру

Виробнича філософія

Виробництво - 11 - kapelou.com

Ми працюємо з високою віддачею та гарячим бажанням зробити ім’я українського виробника складського обладнання синонімом якості та інновацій в усьому світі! Ми починали з того, щоб зробити складську автоматизацію доступною для будь-якого рівня бізнесу в Україні, побудувавши правильні процеси роботи клієнтів і запровадивши інноваційні технології.

Складська логістика із застосуванням роботизованих систем дає нашим клієнтам додаткову конкурентну перевагу. Крок за кроком ми змінюємо не тільки окремі підприємства, але й цілі галузі.