5 головних трендів складської логістики 2021 - 1 - kapelou.comЗакрити

5 головних трендів складської логістики 2021

13.05.2021
5 головних трендів складської логістики 2021 - 8 - kapelou.com

З початком пандемії COVID-19 багато сфер бізнесу зазнали змін і складська галузь також не стала виключенням. Під впливом карантину світовий обсяг електронної комерції за 2020 рік зріс на 25,7% і це одна з причин для стрімкого розвитку складської логістики.

Компанії почали шукати нові рішення для удосконалення роботи складу, які вже стали тенденціями.

1. Автоматизація складу

Повне переналаштування роботи складу для кращої продуктивності, підвищення точності та швидкості відбору і сортування. Все це можливо за допомогою застосування сучасного обладнання: стелажні, сортингові та конвеєрні системи, технології Pick by Light, машинний зір та інше.     

2. Підвищення ємності складу

У результаті збільшення Інтернет-замовлень, підприємста, що працюють у сфері рітейлу змушені організовувати додаткові місця для зберігання товарів на складі. Тому компанії використовують сучасні стелажні системи, платформи та мезоніни.   

3. Коботика

Одночасно із автоматизацією на складах використовують і спеціалізованих роботів, що працюють самостійно, або в тандемі з людьми. Коллаборативні роботи (коботи), створені для роботи де необхідна точність та швидкість роботів і знання, аналіз та вміння приймати рішення людиною.

4. Мікрофулфілмент

Оскільки у клієнтів збільшилась потреба у більш швидкій доставці, то підприємства почали використовувати свої магазини або окремі приміщення, що знаходяться у зручних для покупця місцях, як точки збору та видачі замовлень.

5. AGV

Справжня інновація у світі робототехніки, що забезпечує беззаперечну ефективність в управлінні та бізнес-процесах складу. AGV – це автоматизовані автономні пристрої, що за допомогою спеціального ПЗ виконують різні функції, такі як, сортування, переміщення вантажу, відбір тощо.

Коментарі 0
Коментувати
Залиште Ваш коментар, після модерації нашим адміністратором він буде опублікований найближчим часом.

Скасувати
Натискаючи «Відправити», ви підтверджуєте та погоджуєтеся з «Згода на обробку персональних даних».
Поділитися:
5 головних трендів складської логістики 2021 - 9 - kapelou.com 5 головних трендів складської логістики 2021 - 10 - kapelou.com 5 головних трендів складської логістики 2021 - 11 - kapelou.com
Підписатися на нашу розсилку новин

  5 головних трендів складської логістики 2021 - 40 - kapelou.com
  22.04.2024
  KAPELOU – офіційний партнер BD Rowa в Україні

  Із 2023 року ми є офіційним партнером BD Rowa – виробника унікальних рішень для автоматизації фармацевтичної логістики та логістики медичної сфери....

  5 головних трендів складської логістики 2021 - 41 - kapelou.com
  8.04.2024
  Участь KAPELOU у виставці LogiMAT 2024. Рішення та інсайти

  19-21 березня KAPELOU взяла участь у LogiMAT 2024 – наймасштабнішому заході виробничо-складської логістики. Виставка відбулась у Штутгарті, Німеччи...

  5 головних трендів складської логістики 2021 - 42 - kapelou.com
  4.04.2024
  Складське обладнання від виробника – ключ до оптимізованих процесів

  У сучасному світі, де конкуренція на ринку зростає з кожним днем, ефективне управління складськими операціями є важливою частиною успіху будь-якого...

  Всі новини