ILS Industry. 5 років виробництву KAPELOU - 1 - kapelou.comЗакрити

ILS Industry. 5 років виробництву KAPELOU

25.10.2023
ILS Industry. 5 років виробництву KAPELOU - 8 - kapelou.com

18 жовтня ми відзначили 5 років виробництву KAPELOU – ILS Industry. Про трансформацію виробництва за цей час та наші плани читайте далі.

За 5 років із маленького збирального цеху в Києві ILS Industry масштабувалось до 21 000 м2 із декількома локаціями в різних куточках України. Тут, у синергії інновацій та високоякісних матеріалів, ми виготовляємо технологічне обладнання для складу – конвеєрні лінії, підйомники, AGV, крани-штабелери, системи сортингу та R&D-продукти.

Щоб бути ближчими до кінцевого клієнта, цьогоріч ми запустили виробництво і в Європі, гарантуючи надійність, високу якість продукту та найкращі терміни.

Ми не тільки “чуємо” потреби своїх клієнтів, а й завдяки власним виробничим потужностям та R&D-команді створюємо роботизоване обладнання для складу, яке задовольняє ці потреби якнайкраще. Ми також реалізуємо своє прагнення виробляти технологічний продукт самостійно, адже власне виробництво – це незалежність від багатьох постачальників та прямий вплив на якість на кожному етапі вироблення складського обладнання: від вибору сировини до готової деталі.

2023 рік для ILS Industry – про стабілізацію після декількох релокейтів, про відкриття нових виробничих дільниць та створення нових видів обладнання для складу попри все. На сьогодні на власному виробництві ми маємо 22 високоточні верстати, завдяки яким було виготовлено вже понад 955 тисяч деталей. У наших планах – розвивати ILS Industry і з кожним роком робити його все більш технологічним.

Виробництво, де кожна деталь є технічно довершеною, зробленою відповідно до стандартів та строків, стала справою життя багатьох спеціалістів. Тож дякуємо команді, яка віддано працює, прагне до досконалості та виготовляє обладнання для складу, яке є основою технологічних рішень KAPELOU. Разом ми можемо все!

Коментарі 0
Коментувати
Залиште Ваш коментар, після модерації нашим адміністратором він буде опублікований найближчим часом.

Скасувати
Натискаючи «Відправити», ви підтверджуєте та погоджуєтеся з «Згода на обробку персональних даних».
Поділитися:
ILS Industry. 5 років виробництву KAPELOU - 9 - kapelou.com ILS Industry. 5 років виробництву KAPELOU - 10 - kapelou.com ILS Industry. 5 років виробництву KAPELOU - 11 - kapelou.com
Підписатися на нашу розсилку новин

  ILS Industry. 5 років виробництву KAPELOU - 40 - kapelou.com
  10.06.2024
  Пліч-о-пліч з однодумцями: участь у Всеукраїнському дні логіста 2024

  Під час Виставки-конференції «ХХХ Всеукраїнський день логіста 2024», що відбулася в Києві 30-31 травня, компанія KAPELOU презентувала свої напрацюв...

  ILS Industry. 5 років виробництву KAPELOU - 41 - kapelou.com
  22.04.2024
  KAPELOU – офіційний партнер BD Rowa в Україні

  Із 2023 року ми є офіційним партнером BD Rowa – виробника унікальних рішень для автоматизації фармацевтичної логістики та логістики медичної сфери....

  ILS Industry. 5 років виробництву KAPELOU - 42 - kapelou.com
  8.04.2024
  Участь KAPELOU у виставці LogiMAT 2024. Рішення та інсайти

  19-21 березня KAPELOU взяла участь у LogiMAT 2024 – наймасштабнішому заході виробничо-складської логістики. Виставка відбулась у Штутгарті, Німеччи...

  Всі новини