KAPELOU EU в номінації “Українська компанія року” - 1 - kapelou.comЗакрити

KAPELOU EU в номінації “Українська компанія року”

13.02.2024
KAPELOU EU в номінації “Українська компанія року” - 8 - kapelou.com

31 січня KAPELOU EU взяла участь у заході з нагоди вручення німецько-українських нагород від АНК Ukraine, що відбувся в Києві.

Нашу компанію було відзначено Німецько-Українською промислово-торговельною палатою в номінації “Українська компанія року”.

Аджендою івенту було відзначення найкращих німецьких компаній в Україні та українських компаній у Німеччині. Лауреати номінацій “Українська компанія року” та “Німецька компанія року” від АНК Ukraine визначались шляхом оцінювання уповноваженого журі та онлайн-голосування. Критеріями визначення претендентів на бізнес-нагороду в обох номінаціях були інноваційність, сталий розвиток та соціальна відповідальність.

Ми пишаємось бути в цій номінації та вдячні організаторам заходу за визнання нашої експертності. Окремо дякуємо команді, нашим партнерам та клієнтам. Саме ви втілюєте місію компанії, є рушієм її успіху та безперервного розвитку.

Довідка про організатора номінацій

Німецько-Українська промислово-торговельна палата (AHK Ukraine) – частина глобальної мережі німецьких зовнішньоторговельних палат, яка має 140 офісів у 92 країнах.

Заснована в Києві, AHK Ukraine протягом 8 років активно підтримує розвиток міжнародного бізнесу для українських та німецьких компаній, ставши ключовою платформою для обміну економічними можливостями обох країн.

Коментарі 0
Коментувати
Залиште Ваш коментар, після модерації нашим адміністратором він буде опублікований найближчим часом.

Скасувати
Натискаючи «Відправити», ви підтверджуєте та погоджуєтеся з «Згода на обробку персональних даних».
Поділитися:
KAPELOU EU в номінації “Українська компанія року” - 9 - kapelou.com KAPELOU EU в номінації “Українська компанія року” - 10 - kapelou.com KAPELOU EU в номінації “Українська компанія року” - 11 - kapelou.com
Підписатися на нашу розсилку новин

  KAPELOU EU в номінації “Українська компанія року” - 40 - kapelou.com
  22.04.2024
  KAPELOU – офіційний партнер BD Rowa в Україні

  Із 2023 року ми є офіційним партнером BD Rowa – виробника унікальних рішень для автоматизації фармацевтичної логістики та логістики медичної сфери....

  KAPELOU EU в номінації “Українська компанія року” - 41 - kapelou.com
  8.04.2024
  Участь KAPELOU у виставці LogiMAT 2024. Рішення та інсайти

  19-21 березня KAPELOU взяла участь у LogiMAT 2024 – наймасштабнішому заході виробничо-складської логістики. Виставка відбулась у Штутгарті, Німеччи...

  KAPELOU EU в номінації “Українська компанія року” - 42 - kapelou.com
  4.04.2024
  Складське обладнання від виробника – ключ до оптимізованих процесів

  У сучасному світі, де конкуренція на ринку зростає з кожним днем, ефективне управління складськими операціями є важливою частиною успіху будь-якого...

  Всі новини