KAPELOU виступила на онлайн-заході Київської Логістичної Школи - 1 - kapelou.comЗакрити

KAPELOU виступила на онлайн-заході Київської Логістичної Школи

4.07.2022
KAPELOU виступила на онлайн-заході Київської Логістичної Школи - 8 - kapelou.com

30 червня 2022 року директор компанії KAPELOU Олександр Михайлович Труба виступив спікером на онлайн-тренінгу від Київської Логістичної Школи “Економіка складської логістики. Як керувати складом в умовах нестабільності?”.

Захід присвячений правильній організації роботи складських комплексів на території України.

Початок повномасштабної війни в Україні змусив компанії приймати важливі рішення в найкоротші терміни. Серед них – релокація підприємств, співробітників та розв’язання проблеми нестачі складів. Тому актуальним питанням є правильна організація роботи складських комплексів, яка дозволить скоротити витрати на складські процеси, побудувати продуктивну систему управління персоналом, підвищити операційну ефективність складу в умовах обмежених трудових ресурсів та площі. Усе це – практичний досвід, який KAPELOU сьогодні отримує разом зі своїми клієнтами.

Темою доповіді директора компанії KAPELOU стала “Автоматизація складу в умовах війни. Чи дійсно потрібна і як отримати з цього максимальну користь?”. Вона обрана недаремно, адже в умовах війни KAPELOU продовжує співпрацю з українськими клієнтами та отримує запити щодо автоматизації складів для українських компаній. Учасники тренінгу мали змогу особисто поспілкуватися з кожним спікером та отримати відповіді на всі запитання.

Серед інших тем тренінгу – складські процеси та операції, розумна автоматизація, впровадження автоматизації для сучасних складів, а також правильна взаємодія з персоналом в кризових умовах і запровадження автоматизації складських комплексів із мінімальними ризиками. Учасники також дізналися, як адаптуватися до нестабільності та який плив вона має на роботу складських комплексів.

Тренінг був корисний для керівників складу, директорів з логістики/складської логістики, операційних директорів, керівників відділу із розвитку логістики, фахівців з автоматизації складських процесів, власників бізнесів, бізнес-аналітиків.

Коментарі 0
Коментувати
Залиште Ваш коментар, після модерації нашим адміністратором він буде опублікований найближчим часом.

Залишити коментар:

Your email address will not be published.

Скасувати
Натискаючи «Відправити», ви підтверджуєте та погоджуєтеся з «Згода на обробку персональних даних».
Поділитися:
KAPELOU виступила на онлайн-заході Київської Логістичної Школи - 9 - kapelou.com KAPELOU виступила на онлайн-заході Київської Логістичної Школи - 10 - kapelou.com KAPELOU виступила на онлайн-заході Київської Логістичної Школи - 11 - kapelou.com
Підписатися на нашу розсилку новин

  KAPELOU виступила на онлайн-заході Київської Логістичної Школи - 40 - kapelou.com
  21.07.2022
  4 інструменти для автоматизації складу

  Автоматизовані склади – необхідність підвищення конкурентоспроможності розподільчого центру, логістичної чи виробничої компанії.

  Таке рішенн...

  KAPELOU виступила на онлайн-заході Київської Логістичної Школи - 41 - kapelou.com
  20.06.2022
  KAPELOU святкує 9 років із початку заснування

  14 червня 2013 року була заснована компанія KAPELOU. 9 років – це більш ніж 590 проєктів, провідні клієнти, команда чисельністю до 200 людей, дві н...

  KAPELOU виступила на онлайн-заході Київської Логістичної Школи - 42 - kapelou.com
  13.06.2022
  KAPELOU взяла участь в International E-commerce Expo

  Із 7 по 9 червня KAPELOU разом із партнером Quantum International взяла участь в International E-commerce Expo – найбільшій міжнародній виставці на...

  Всі новини