KAPELOU – офіційний партнер BD Rowa в Україні - 1 - kapelou.comЗакрити

KAPELOU – офіційний партнер BD Rowa в Україні

22.04.2024
KAPELOU – офіційний партнер BD Rowa в Україні - 8 - kapelou.com

Із 2023 року ми є офіційним партнером BD Rowa – виробника унікальних рішень для автоматизації фармацевтичної логістики та логістики медичної сфери.

Продуктова лінійка BD Rowa™ налічує від роботів для автоматичного зберігання й видавання ліків до цифрових дисплеїв та станцій самообслуговування.

Одним із ключових напрямів діяльності KAPELOU є автоматизація складів фармацевтичних дистриб’юторів, для яких ми вже понад 10 років впроваджуємо комплексні проєкти. Засновані на глибокій експертизі та потребах клієнтів, вони дають: максимально ефективне використання наявної площі складу, щільність та ємність зберігання продукції, високу продуктивність та точність відбору й комплектації.

Системи BD Rowa є ефективною складовою наших проєктів, адже розроблені спеціально для обробки дрібноштучної продукції: від автоматизованого зберігання відповідно до норм GDP до видачі замовлень. Автоматизовані термінали дозволяють безконтактно отримувати ліки, пропонують високоякісне пакування лікарських засобів, аналізують та перевіряють замовлення пацієнтів на наявність помилок за допомогою технологій розпізнавання зображень.

Дієві AS/RS KAPELOU та BD Rowa разом із нашими конвеєрними технологіями – це основа інноваційних проєктів для аптек та фармацевтичних дистрибуційних центрів. А досвід та компетенції двох компаній сприяють підвищенню продуктивності у фармацевтичній логістиці та логістиці медичної сфери.

Завдяки продуктам KAPELOU та BD Rowa час, який витрачається на пошук товарів при обслуговуванні клієнтів, скорочується втричі. Це особливо важливо в пікові години. Високий рівень адаптивності рішень дозволяє реорганізувати наявний простір в аптеці між торговим залом і складом, максимально ефективно використовуючи його.

Системи BD Rowa та KAPELOU для галузі фармацевтики допомагають:

 • зменшити кількість помилок;
 • оптимізувати наявний простір в аптеці шляхом реорганізації торгових і складських приміщень;
 • скоротити час, що витрачається на зберігання та пошук товарів на складі;
 • полегшити роботу фармацевта за прилавком;
 • обслуговувати більше клієнтів за той самий проміжок часу;
 • покращувати моніторинг запасів та термінів придатності товарів та контролювати фактичні запаси;
 • управляти поверненнями;
 • одночасно приймати та збирати замовлення.

Співпраця KAPELOU та BD Rowa – це запорука максимальної ефективності процесів відбору, упевненість клієнта в дотриманні всіх умов зберігання продукції, високий рівень обслуговування та задоволеності від швидкого отримання замовлення та візиту до аптеки без черг. Пишаємось бути офіційним партнером BD Rowa і разом реалізувати проєкти, які не тільки покращують досвід кожного учасника ланцюга постачання фармацевтичної продукції, а і змінюють підходи та підвищують якість кожного процесу в цій галузі.

Довідка про BD та партнера BD Rowa

BD Rowa – частина компанії BD, яка є світовим лідером у сфері медичних технологій та входить у топ-5 найбільших медичних технологічних компаній світу. Заснована в 1897 році, сьогодні BD об’єднує 77 000 співробітників. BD має підрозділи BD Medical, BD Interventional, BD Life Sciences та є в понад 190 країнах.

BD Rowa працює на ринку фармацевтичної логістики та логістики медичної сфери вже 25 років, а їхні продукти мають попит у 60 країнах. BD Rowa проєктує, виробляє та продає свою продукцію для фармацевтичної логістики та логістики медичної сфери зі штаб-квартири в Кельберзі, Німеччина. Компанія має 80+ захищених патентів, власне виробництво та більш ніж 12 000 систем, які працюють по всьому світу.

Коментарі 0
Коментувати
Залиште Ваш коментар, після модерації нашим адміністратором він буде опублікований найближчим часом.

Скасувати
Натискаючи «Відправити», ви підтверджуєте та погоджуєтеся з «Згода на обробку персональних даних».
Поділитися:
KAPELOU – офіційний партнер BD Rowa в Україні - 9 - kapelou.com KAPELOU – офіційний партнер BD Rowa в Україні - 10 - kapelou.com KAPELOU – офіційний партнер BD Rowa в Україні - 11 - kapelou.com
Підписатися на нашу розсилку новин

  KAPELOU – офіційний партнер BD Rowa в Україні - 40 - kapelou.com
  8.04.2024
  Участь KAPELOU у виставці LogiMAT 2024. Рішення та інсайти

  19-21 березня KAPELOU взяла участь у LogiMAT 2024 – наймасштабнішому заході виробничо-складської логістики. Виставка відбулась у Штутгарті, Німеччи...

  KAPELOU – офіційний партнер BD Rowa в Україні - 41 - kapelou.com
  4.04.2024
  Складське обладнання від виробника – ключ до оптимізованих процесів

  У сучасному світі, де конкуренція на ринку зростає з кожним днем, ефективне управління складськими операціями є важливою частиною успіху будь-якого...

  KAPELOU – офіційний партнер BD Rowa в Україні - 42 - kapelou.com
  19.02.2024
  Оновлений сертифікат партнера від Siemens

  2024 рік для KAPELOU розпочався із продовження партнерства із лідерами ринку.

  Компанія отримала оновлений сертифікат партнера від компанії S...

  Всі новини