Складське обладнання від виробника – ключ до оптимізованих процесів - 1 - kapelou.comЗакрити

Складське обладнання від виробника – ключ до оптимізованих процесів

Складське обладнання від виробника – ключ до оптимізованих процесів - 8 - kapelou.com

У сучасному світі, де конкуренція на ринку зростає з кожним днем, ефективне управління складськими операціями є важливою частиною успіху будь-якого підприємства.

Впровадження обладнання від виробника KAPELOU та готових рішень для обробки палет та ящиків, автоматизації відбору та комплектації, сортування, зберігання, транспортування товарів, палетування та депалетування – усе це дає змогу підприємствам оптимізувати складські операції та забезпечити найвищий рівень сервісу для клієнтів.

Використання складського обладнання допомагає оптимізувати простір, збільшити продуктивність та знизити операційні витрати. Наприклад, конвеєрне обладнання та промислові роботи допомагають автоматизувати переміщення товарів, зменшуючи час та зусилля, необхідні для їхньої обробки. AS/RS GNOM® та UnitHub® забезпечують ефективне зберігання та видачу, переміщення товарів, знижуючи час на виконання замовлень. Буфер-секвенсери підвищують продуктивність операторів та скорочують маршрути комплектувальників, адже формують хвилі замовлень та послідовно видають їх партіями до робочого місця працівників. У цій статті ми детальніше розглянемо різні аспекти використання обладнання, виробником якого ми є, а також його значення в оптимізації складських процесів.

Конвеєрне обладнання від виробника обладнання KAPELOU

Приводний роликовий конвеєр для ящиків

Автоматизовані склади для ефективної роботи

Приводний роликовий конвеєр для лотків або рольганг – це обладнання для підвищення швидкості обробки товарів. Цей транспортер відмінно справляється з переміщенням лотків між різними складськими зонами, що дає можливість застосовувати стратегію “товар до людини” і забезпечувати максимальну продуктивність.

Конструкція приводного ролика ретельно продумана, щоб гарантувати надійність та безперебійну роботу системи автоматизації. У нашому конвеєрному устаткуванні використовуються передові контролери та ролики нового покоління, що забезпечують плавний старт і зупинку руху, мінімізують зношування механізмів і зберігають електроенергію. Це гарантує максимальну ефективність та продуктивність вашого складу.

Неприводний роликовий конвеєр

Неприводний рольганг від виробника KAPELOU – це сучасне складське обладнання з модульною конструкцією, яке можна легко адаптувати до будь-яких потреб складської логістики. Неприводний рольганг має безліч переваг, серед яких – міцна конструкція, простота в експлуатації, скорочення часу транспортування та можливість легкої інтеграції в екосистему складу.

Приводний конвеєр для палет

Швидкий та економний спосіб переміщення до 300 палет на годину та заощадження на електроенергії – це те, що пропонує палетний конвеєр від KAPELOU. Цей конвеєр автоматизує переміщення піддонів, що робить його важливим інструментом для підвищення продуктивності складу. Приводний палетний конвеєр має низку переваг, серед яких: висока швидкість переміщення піддонів, економія електроенергії завдяки оптимізованій системі приводу, надійність та мінімальний рівень обслуговування.

Стрічковий конвеєр

Вид тари для похилого стрічкового конвеєра

Стрічковий конвеєр ідеально підходить для транспортування дрібних товарів, лотків та вантажів у м’якому пакуванні між рівнями, що прискорює роботу та підвищує продуктивність. Різновидом стрічкового конвеєра є похилий стрічковий конвеєр. Він швидко переміщує товари під кутом до 16° для комплектації замовлень та є особливо ефективним на багаторівневих складах.

Системи зберігання на складі

Зберігання є важливою ланкою логістичного ланцюга, яка впливає на підтримання товарів у належному стані та забезпечує швидкий доступ до них. Кожен продукт для зберігання на складі має унікальні переваги та можливості для оптимізації простору. Далі розповідаємо про кожен із них.

Мезонін для зберігання. Мезонін – це ідеальний продукт для організації ефективного зберігання та контролю запасів, завдяки якому можна максимально використовувати доступний простір та швидко знаходити потрібний товар.

Платформи для зберігання. Платформи дозволяють ефективно та безпечно переміщати палети з товаром на складі. Вони вирізняються високою міцністю та надійністю, тож ідеально підходять для будь-якого складу.

Складські стелажі для зберігання. Стелажі – це гнучкі та ефективні конструкції для зберігання товарів, оптимізації простору і підвищення продуктивності. У своєму арсеналі маємо різні види систем зберігання під ваші потреби: поличні стелажі для зберігання дрібноштучних товарів, гравітаційні поличкові, мобільні й архівні, палетні, палетні гравітаційні, мобільні палетні, консольні. Таке різноманіття систем зберігання дає змогу підібрати оптимальний варіант для будь-яких потреб складу, забезпечуючи зручний доступ до товарів і ефективне використання простору.

KAPELOU – виробник гравітаційних стелажів для палет

Обладнання для автоматизованого зберігання палет на складі

Наші гравітаційні стелажі для палет – це модульні конструкції, які можуть бути налаштовані під конкретні потреби кожного клієнта. Як виробник, ми оперативно розробляємо стандартизовані рішення та швидко впроваджуємо їх.

Однією із ключових переваг наших гравітаційних стелажів є зручний доступ до палет. У порівнянні зі звичайними стелажами, вони забезпечують набагато компактніше зберігання. Кожна палета легко доступна, оскільки розміщена в передній частині стелажа та автоматично переміщується вперед. Це значно спрощує та прискорює обробку палет.

Стелажі для зберігання від виробника допомагають збільшити швидкість обробки палет, що має велике значення для оптимізації логістики. Компактне зберігання палет і відсутність зайвих проходів між стелажами збільшують площу зберігання до 60%. Це підвищує обсяг товарообігу та продуктивність роботи, особливо під час комплектації та вивантаження товарів.

Продукти від виробника KAPELOU для автоматичної буферизації, формування та видачі замовлень

A-FRAME. Автоматичний диспенсер та складська технологія, спеціально розроблена для буферизації та видачі товарів. Забезпечує високу ефективність відбору дрібноштучної продукції, автоматизуючи процеси комплектації.

A-FRAME розподіляє продукти з вертикальних каналів до ящиків, коробок або стрічкового конвеєра, який проходить через центр A-FRAME. Ідеально підходить для обробки великих обсягів замовлень із невеликою кількістю одиниць на лінію. Обладнання особливо корисне для фулфілмент-центрів, що обслуговують індивідуальних онлайн-покупців, а також для роздрібних магазинів, які формують замовлення на кілька ящиків.

Буфер-секвенсер. Інноваційне обладнання нашого виробництва, що базується на конвеєрному обладнанні. Працює за технологією “товар до людини”, для формування замовлень згідно з визначеними критеріями. Інтеграція буфер-секвенсера дозволяє повністю автоматизувати комплектацію, покращує організацію сортування та формування замовлень, забезпечує ефективне використання простору й часу, підвищує продуктивність та зменшує енерговитрати.

Роботизоване зберігання товарів на складі з AS/RS

AS/RS GNOM®. Ще одна автоматизована система зберігання та пошуку, виробником якої є KAPELOU. Вона може одночасно розміщувати, буферизувати та відбирати до чотирьох ящиків одночасно. За допомогою AS/RS GNOM® можна організувати автоматичне збирання хвилі замовлень за один прохід робота та автоматизувати такі завдання на складі – розміщення лотків, буферизацію, поповнення гравітації та відбір замовлень. Підходить для різних сегментів ринку – дистрибуція, FMCG, електроніка та інші.

UnitHub®. Інноваційна система зберігання та автоматичної видачі замовлень, що забезпечує ефективну роботу з великою кількістю SKU на обмеженій площі та не потребує присутності працівників. Основні переваги UnitHub® від виробника – швидке завантаження товарів, використання камери та спеціалізованого програмного забезпечення, можливість масштабування у висоту для ефективного використання простору та клімат-контроль для забезпечення оптимальних умов зберігання.

Приклади готових рішень від виробника KAPELOU

За допомогою готових рішень KAPELOU для відбору та комплектації, вертикального транспортування ящиків або палет, пакування, палетування та депалетування ви можете швидко поліпшити складські процеси без зайвих витрат на розробку власного програмного забезпечення або складського обладнання.

Для відбору та комплектації замовлень

Комплексні рішення для відбору та комплектації дозволяють автоматизувати відбір і комплектацію та забезпечити швидку й точну доставку клієнтам. Обладнання для автоматизованої комплектації замовлень допомагає підвищити продуктивність та ефективність складських операцій. Рішення складається із такого обладнання:

Приводний роликовий конвеєр. Це надійний інструмент, який переміщує товари на складі. Завдяки економії електроенергії та модульній конструкції, цей конвеєр забезпечує оптимальну продуктивність і гнучкість в експлуатації.

Гравітаційні стелажі. Дозволяють ефективно використовувати простір складу та швидко розвантажувати товари. Універсальна система зберігання на основі гравітаційних доріжок сприяє підвищенню товарообігу і зниженню помилок при комплектації замовлень. Гравітаційні стелажі для палет нашого виробництва вирізняються набагато компактнішим зберіганням, порівняно із традиційними стелажами.

Pick by Light. Цей продукт полегшує комплектацію замовлень завдяки інтуїтивному інтерфейсу та світловим підказкам. Він збільшує ефективність операторів і допомагає уникнути помилок у збиранні товарів.

Ці компоненти разом створюють інтегровану систему, яка допомагає оптимізувати роботу складу та забезпечує швидку та точну комплектацію.

Для вертикального переміщення ящиків

Підйом та спуск товару на складі вертикальним підйомником з двома рівнями рольганга

Швидкий і надійний вертикальний конвеєр для ящиків від виробника є ключем до підвищення ефективності складських операцій. Вертикальний конвеєр KAPELOU відзначається компактністю, надійністю та безшумністю, що робить його ідеальним вибором для переміщення вантажів між рівнями платформи. Модульна конструкція спрощує інтеграцію у вашу складську структуру, а швидкий монтаж зменшує час на встановлення.

Для вертикального переміщення палет

Вертикальні конвеєри для палет дозволяють оптимізувати складський простір та ефективно переміщувати великі партії товарів між різними рівнями складу. Вертикальний конвеєр KAPELOU – це ідеальне рішення для переміщення важких піддонів. Завдяки міцній конструкції та унікальній системі безпеки він гарантує безпечну та надійну роботу на вашому складі. За допомогою компактного розміру та блокової конструкції вертикальний конвеєр від виробника ідеально підходить для будь-якого розміру складу та забезпечує високу пропускну здатність до 60 палет на годину.

Для пакування

Рішення для пакування забезпечують ефективну обробку вантажів та дозволяють автоматизувати пакування товарів перед відправленням їх клієнтам, надійно упаковуючи товари в коробки або палети. Поєднання пакувального обладнання з конвеєрами дає швидшу комплектацію замовлень та оптимізоване управління складом.

Для палетування та депалетування. Промислові роботи

Використання передових роботів-маніпуляторів забезпечує повну автоматизацію палетування та депалетування. Оскільки невід’ємна частина кожного нашого проєкту – це індивідуальний підхід, ми є виробником захоплювачів, аби гарантувати оптимальну роботу промислових роботів під конкретні завдання.

Автоматизоване обладнання для складів та виробничих ліній із використанням передових роботів дозволяє оптимізувати ресурси та працювати ефективно навіть на обмеженій площі. Вони забезпечують широкий діапазон переміщень, високу точність та надійність. Ми надаємо як компактні моделі для невеликих просторів, так і потужніші, із великим радіусом дії, щоб задовольнити потреби кожного клієнта.

IT-рішення виробника KAPELOU

WCS. Система контролю складу WCS є важливим елементом автоматизації, який координує роботу устаткування, персоналу та потоків товарів. Вона поєднує стратегічні завдання з технологічними процесами. Це сприяє підвищенню ефективності глобального керування складом, дозволяє стежити за товаропотоком, автоматизувати роботу, керувати складською технікою та збирати інформацію для звітності. Це обладнання точно допоможе зекономити час та зробить управління складом ефективнішим і простішим.

 

Низькокодова платформа WXS для роботи обладнання складу

WXS. Ми розробили унікальну низькокодову платформу, завдяки якій ви забезпечуєте контроль над потоком товарів у реальному часі та автоматизовано координуєте процеси всередині складських зон, забезпечуючи максимальну продуктивність. Інтуїтивний інтерфейс користувача через SCADA надає повну інформацію про стан складського обладнання, що допомагає швидко реагувати на будь-які проблеми. Завдяки архітектурі на основі подій, WXS дозволяє клієнтам налаштовувати логіку бізнесу без глибокого розуміння управління складським обладнанням. WXS від KAPELOU – незамінний інструмент для автоматизації складських операцій, який пропонує неперевершену гнучкість та ефективність, спрощуючи інтеграцію та адаптацію до змін у бізнесі.

Обладнання від виробника – ключовий інструмент для оптимізації складських процесів та підвищення ефективності роботи

Ми є одним із провідних виробників та інтеграторів, що пропонує широкий асортимент обладнання для оптимізації ваших складських процесів. Наше обладнання та рішення відповідають сучасним вимогам складської логістики й потребам клієнта, дозволяють підприємствам у різних куточках світу підтримувати високий рівень надання послуг та конкурентоспроможності на ринку.

Завдяки широким лінійкам обладнання й рішень, інноваційним технологіям та передовій експертизі ми допомагаємо клієнтам ефективно управляти процесами та досягати високих стандартів якості й ефективності у складському управлінні. Комбінації різних типів складського обладнання дають змогу максимально оптимізувати роботу та забезпечити ефективне управління складськими ресурсами. Кожен наш проєкт має високий показник ROI. Це дає вам змогу окупити вкладені інвестиції в короткі терміни, що особливо важливо в умовах невизначеності.

Коментарі 0
Коментувати
Залиште Ваш коментар, після модерації нашим адміністратором він буде опублікований найближчим часом.

Скасувати
Натискаючи «Відправити», ви підтверджуєте та погоджуєтеся з «Згода на обробку персональних даних».
Поділитися:
Складське обладнання від виробника – ключ до оптимізованих процесів - 9 - kapelou.com Складське обладнання від виробника – ключ до оптимізованих процесів - 10 - kapelou.com Складське обладнання від виробника – ключ до оптимізованих процесів - 11 - kapelou.com
Підписатися на нашу розсилку новин

  Складське обладнання від виробника – ключ до оптимізованих процесів - 40 - kapelou.com
  22.04.2024
  KAPELOU – офіційний партнер BD Rowa в Україні

  Із 2023 року ми є офіційним партнером BD Rowa – виробника унікальних рішень для автоматизації фармацевтичної логістики та логістики медичної сфери....

  Складське обладнання від виробника – ключ до оптимізованих процесів - 41 - kapelou.com
  8.04.2024
  Участь KAPELOU у виставці LogiMAT 2024. Рішення та інсайти

  19-21 березня KAPELOU взяла участь у LogiMAT 2024 – наймасштабнішому заході виробничо-складської логістики. Виставка відбулась у Штутгарті, Німеччи...

  Складське обладнання від виробника – ключ до оптимізованих процесів - 42 - kapelou.com
  19.02.2024
  Оновлений сертифікат партнера від Siemens

  2024 рік для KAPELOU розпочався із продовження партнерства із лідерами ринку.

  Компанія отримала оновлений сертифікат партнера від компанії S...

  Всі новини