Участь KAPELOU у виставці LogiMAT 2024. Рішення та інсайти - 1 - kapelou.comЗакрити

Участь KAPELOU у виставці LogiMAT 2024. Рішення та інсайти

Участь KAPELOU у виставці LogiMAT 2024. Рішення та інсайти - 8 - kapelou.com

19-21 березня KAPELOU взяла участь у LogiMAT 2024 – наймасштабнішому заході виробничо-складської логістики. Виставка відбулась у Штутгарті, Німеччина.

На виставці ми представили два інноваційні рішення власного виробництва для потреб інтралогістики: автоматизована система зберігання та транспортування AS/RS GNOM® та автоматичний диспенсер A-Frame для автоматизованого процесу відбору та комплектації дрібноштучних товарів.

AS/RS GNOM® – це комбінована система зберігання і транспортування, призначена для автоматичного збирання хвилі замовлень. Робот ефективно переміщує контейнери між зонами зберігання та комплектації, що мінімізує пробіги комплектувальників. Обладнання дозволяє формувати хвилю за один прохід робота, що оптимізує процеси та підвищує ефективність виконання замовлень. Дивитися відео про роботу AS/RS нашого виробництва: https://youtu.be/ZpaVRV2z6QI?si=silyg6hXHxD_62BW

A-Frame – складське обладнання для буферизації та видачі товарів. Забезпечує високу продуктивність відбору дрібноштучної продукції. Система розфасовує продукти з вертикальних каналів до картонних боксів, на стрічковий конвеєр, у пластиковий лоток або одразу на каретку сортера. Це значно заощаджує час та дозволяє обробляти до 3 000 замовлень на годину. Модульні продукти для мікрофулфілменту AS/RS GNOM® та A-Frame усувають ключові проблеми інтралогістики, ефективно масштабуються та інтегруються з іншим обладнанням.

Для нас честь третій рік поспіль бути частиною заходу світового масштабу, знайомити відвідувачів з рішеннями власного виробництва. Три дні на LogiMAT 2024 були насичені презентаціями обладнання виробництва KAPELOU, спілкуванням та побудовою партнерських відносин.

Дякуємо нашим партнерам і клієнтам, міжнародним та українським компаніям, які завітали на наш стенд. Це – REWE, Berner, PULSEROLLER, MACO, FIEGE, Lagertechnik RheinBerg, Brück Lagertechnik, META, Schulz Stanztechnik, Bloksma, Caljan, DSV, Raiser, STAMH, JHernando, Schönenberger, Addverb, VOYATZOGLOU, Quantum International, “Епіцентр”, ROZETKA, “БаДМ”, “Копійочка”, “АвтоНова-Д”.

Ми будемо представляти компанію на LogiMAT 2025. Для цього працюємо над новими R&D-продуктами, вдосконалюємо наявні та робимо все, аби гідно презентувати їх на міжнародній арені. Дякуємо команді професіоналів, що безупинно працює над втіленням та бездоганною роботою технологічного продукту.

Довідка про LogiMAT 2024

LogiMAT 2024 – це головна міжнародна інтралогістична подія року, яка визначає тренди галузі. Це провідні міжнародні виробники, системні інтегратори та постачальники послуг із 40 країн світу.

Триденна виставка у Штутгарті, Німеччина, зібрала понад 100 000 відвідувачів, експонентів та представників засобів масової інформації на загальній виставковій площі 125 000 квадратних метрів. Свої новітні технології представили 1 610 професіоналів галузі.

Коментарі 0
Коментувати
Залиште Ваш коментар, після модерації нашим адміністратором він буде опублікований найближчим часом.

Скасувати
Натискаючи «Відправити», ви підтверджуєте та погоджуєтеся з «Згода на обробку персональних даних».
Поділитися:
Участь KAPELOU у виставці LogiMAT 2024. Рішення та інсайти - 9 - kapelou.com Участь KAPELOU у виставці LogiMAT 2024. Рішення та інсайти - 10 - kapelou.com Участь KAPELOU у виставці LogiMAT 2024. Рішення та інсайти - 11 - kapelou.com
Підписатися на нашу розсилку новин

  Участь KAPELOU у виставці LogiMAT 2024. Рішення та інсайти - 40 - kapelou.com
  22.04.2024
  KAPELOU – офіційний партнер BD Rowa в Україні

  Із 2023 року ми є офіційним партнером BD Rowa – виробника унікальних рішень для автоматизації фармацевтичної логістики та логістики медичної сфери....

  Участь KAPELOU у виставці LogiMAT 2024. Рішення та інсайти - 41 - kapelou.com
  4.04.2024
  Складське обладнання від виробника – ключ до оптимізованих процесів

  У сучасному світі, де конкуренція на ринку зростає з кожним днем, ефективне управління складськими операціями є важливою частиною успіху будь-якого...

  Участь KAPELOU у виставці LogiMAT 2024. Рішення та інсайти - 42 - kapelou.com
  19.02.2024
  Оновлений сертифікат партнера від Siemens

  2024 рік для KAPELOU розпочався із продовження партнерства із лідерами ринку.

  Компанія отримала оновлений сертифікат партнера від компанії S...

  Всі новини