Знайомство з Послом України в KAPELOU Europe - 1 - kapelou.comЗакрити

Знайомство з Послом України в KAPELOU Europe

27.02.2023
Знайомство з Послом України в KAPELOU Europe - 8 - kapelou.com

3-го лютого команда KAPELOU мала велику честь прийняти Посла України в Німеччині Олексія Макеєва та Генерального консула України в Дюссельдорфі Ірину Шум у німецькому офісі KAPELOU Europe.

Фахівці KAPELOU розповіли гостям, як українська компанія працює в Німеччині, як вона розширила виробництво, запустивши виробничий майданчик в Європі.

А ще – завдяки чому клієнти KAPELOU, разом із запровадженням автоматизації, отримують конкурентну перевагу та чому послуги української компанії мають попит на німецькому ринку.

Гості відзначили технологічність та ефективність рішень, які реалізує KAPELOU. За 9 років роботи компанія розгорнула 4 виробничі майданчики, один із яких розташований у самому центрі машинобудування – Німеччині, із метою бути ближчими до кінцевого клієнта, розуміти його потреби та надавати оптимальні рішення з автоматизації, необхідні саме йому.

Працюючи з KAPELOU, клієнти не лише інвестують у модернізацію та продуктивність, але й зберігають свій дорогоцінний час, отримуючи проєкт під ключ – розробку концепту та його впровадження, гарантію відповідності запланованих та фактичних результатів, врахування поточних процесів, обсягів та закладання відсотка приросту на перспективу.

Якісний український продукт має визнання на ринку Європи, адже компанія забезпечує:

 • високу якість обладнання;
 • дотримання строків проєкту;
 • резерв комплектуючих та запасних частин;
 • гарантійне та сервісне обслуговування 24/7.

Посол ставить собі за мету сприяти тому, аби німецькі компанії активно працювали з українськими. Під час зустрічі він наголосив на важливості підтримки України не лише фінансово, але й шляхом співпраці німецьких компаній з українськими підприємствами, укріплення взаємин з українськими постачальниками та потенційними партнерами.

Експортуючи вітчизняний продукт за кордон, KAPELOU забезпечує людей робочими місцями, сплачує податки, розвиває складську логістику та зміцнює економіку країни.
Дякуємо Послу України в Німеччині Олексію Макеєву та Генеральному консулу України в Дюссельдорфі Ірині Шум за щире зацікавлення українською компанією, зміну усталених думок про Україну та захист інтересів своєї держави і її громадян. Завжди раді вітати вас у KAPELOU Europe!

Посол України в Німеччині відвідав Kapelou

Коментарі 0
Коментувати
Залиште Ваш коментар, після модерації нашим адміністратором він буде опублікований найближчим часом.

Скасувати
Натискаючи «Відправити», ви підтверджуєте та погоджуєтеся з «Згода на обробку персональних даних».
Поділитися:
Знайомство з Послом України в KAPELOU Europe - 9 - kapelou.com Знайомство з Послом України в KAPELOU Europe - 10 - kapelou.com Знайомство з Послом України в KAPELOU Europe - 11 - kapelou.com
Підписатися на нашу розсилку новин

  Знайомство з Послом України в KAPELOU Europe - 40 - kapelou.com
  22.04.2024
  KAPELOU – офіційний партнер BD Rowa в Україні

  Із 2023 року ми є офіційним партнером BD Rowa – виробника унікальних рішень для автоматизації фармацевтичної логістики та логістики медичної сфери....

  Знайомство з Послом України в KAPELOU Europe - 41 - kapelou.com
  8.04.2024
  Участь KAPELOU у виставці LogiMAT 2024. Рішення та інсайти

  19-21 березня KAPELOU взяла участь у LogiMAT 2024 – наймасштабнішому заході виробничо-складської логістики. Виставка відбулась у Штутгарті, Німеччи...

  Знайомство з Послом України в KAPELOU Europe - 42 - kapelou.com
  4.04.2024
  Складське обладнання від виробника – ключ до оптимізованих процесів

  У сучасному світі, де конкуренція на ринку зростає з кожним днем, ефективне управління складськими операціями є важливою частиною успіху будь-якого...

  Всі новини