Люди і роботи – революційна модернізація дистриб’ютора автозапчастин - 1 - kapelou.comЗакрити

Люди і роботи – революційна модернізація дистриб’ютора автозапчастин

Люди і роботи – революційна модернізація дистриб’ютора автозапчастин - 8 - kapelou.com

Могли б ви уявити собі спільну роботу людей і роботів на одному складі, та ще й в Україні? Роботизовані склади використовують провідні гравці світового ринку, такі як Amazon, Alibaba, JD.com. В Україні подібний проект зважилися реалізувати національні компанії.

Найбільший оператор ринку автокомпонентів в Україні – OMEGA не зупиняється на вдосконаленні бізнес-процесів і модернізації складу, активно інвестує в нові технології, інновації, в майбутнє.

 

Компанія анонсувала автоматизований склад, що складається з роботів-маніпуляторів, коробкових шатлів для зберігання і складання замовлень, мобільних AGV-машин для сортування і AGV-роботів для відбору дрібноштучних товарів.

Реалізацію такого амбітного проекту здійснює українська компанія KAPELOU – виробник роботизованого обладнання та постачальник комплексних рішень для складу.

Інноваційний і масштабний за своїм задумом проект – виклик, ризик і нові можливості для обох компаній.

Сам факт, що технологічно складний проект довірили робити українській компанії, викликає гордість за наших. Але чи зможе національний виробник виправдати очікування, продемонструвати європейську якість і вміння працювати з високими технологіями? Будемо стежити!

Партнери обіцяють розкривати подробиці проекту для наших читачів. Чекаємо фото і відео звітів.

 

Довідка.
OMEGA – найбільший дистриб’ютор автозапчастин в Україні, на ринку більше 30 років, доставляє товари «сьогодні-на-сьогодні». Учасник Союзу Temot International. Компанія має понад 14 000 клієнтів та 350 постачальників.

KAPELOU – більше 7 років на ринку автоматизації. Компанія реалізувала понад 350 проектів в Україні, Грузії, Болгарії та Німеччині. Організувала власне виробництво і R&D центр з розробки та тестування інноваційних продуктів. У портфелі KAPELOU проекти для мережі ТЦ Епіцентр К, ERC (Enhanced Resource Company), MOYO, Watsons Україна, Sumitomo Electric Bordnetze SE (SEBN), БаДМ.

AGV (Automated Guided Vehicle) – мобільний робот для переміщення вантажів і товарів, оснащений системою орієнтації в просторі. Застосовується в промисловості, автоматизації та складському господарстві.

Коментарі 0
Коментувати
Залиште Ваш коментар, після модерації нашим адміністратором він буде опублікований найближчим часом.

Скасувати
Натискаючи «Відправити», ви підтверджуєте та погоджуєтеся з «Згода на обробку персональних даних».
Поділитися:
Люди і роботи – революційна модернізація дистриб’ютора автозапчастин - 9 - kapelou.com Люди і роботи – революційна модернізація дистриб’ютора автозапчастин - 10 - kapelou.com Люди і роботи – революційна модернізація дистриб’ютора автозапчастин - 11 - kapelou.com
Підписатися на нашу розсилку новин

  Люди і роботи – революційна модернізація дистриб’ютора автозапчастин - 40 - kapelou.com
  22.04.2024
  KAPELOU – офіційний партнер BD Rowa в Україні

  Із 2023 року ми є офіційним партнером BD Rowa – виробника унікальних рішень для автоматизації фармацевтичної логістики та логістики медичної сфери....

  Люди і роботи – революційна модернізація дистриб’ютора автозапчастин - 41 - kapelou.com
  8.04.2024
  Участь KAPELOU у виставці LogiMAT 2024. Рішення та інсайти

  19-21 березня KAPELOU взяла участь у LogiMAT 2024 – наймасштабнішому заході виробничо-складської логістики. Виставка відбулась у Штутгарті, Німеччи...

  Люди і роботи – революційна модернізація дистриб’ютора автозапчастин - 42 - kapelou.com
  4.04.2024
  Складське обладнання від виробника – ключ до оптимізованих процесів

  У сучасному світі, де конкуренція на ринку зростає з кожним днем, ефективне управління складськими операціями є важливою частиною успіху будь-якого...

  Всі новини