KAPELOU на наймасштабнішій виставці з інтралогістики LogiMAT 2022 - 1 - kapelou.comЗакрити

KAPELOU на наймасштабнішій виставці з інтралогістики LogiMAT 2022

KAPELOU на наймасштабнішій виставці з інтралогістики LogiMAT 2022 - 8 - kapelou.com

31 травня – 2 червня 2022 року KAPELOU разом зі своїм партнером META Regalbau представила стенд META-ILS на наймасштабнішій виставці виробничо-складської логістики та управління процесами – LogiMAT 2022.

Виставка відбулася в місті Штутгарт (Німеччина).

На заході ми презентували рішення для транспортування та сортування посилок на основі серійних модулів власного виробництва.

Також ми продемонстрували роботу власного програмного забезпечення WXS, яке працює за аналогією з технологією One Click.

Завдяки йому можна:

 • самостійно запустити конвеєрну систему за кілька днів;
 • легко та ефективно змінювати налаштування конвеєрної системи;
 • керувати будь-якою конвеєрною системою KAPELOU та інтегрувати модулі інших виробників.

1571 зареєстрований експонент із 39 країн, серед яких 393 нові учасники та 74 відомі постачальники з-за кордону – усі мали можливість презентувати новітні продукти та рішення з автоматизації і цифрової трансформації.

Гості виставки проявили жвавий інтерес до стенду, мали змогу поставити свої запитання провідним фахівцям KAPELOU, його директору, а також керівникові європейського представництва KAPELOU EU. Надихнутися професійною атмосферою та отримати високоефективне рішення для автоматизації складу від KAPELOU гості могли на стенді META-ILS (Хол 1, стенд H01).

Для KAPELOU було честю представляти Україну на заході такого масштабу, знайомити світ зі своїми рішеннями та змінювати сприйняття про вітчизняний продукт. Ми працюємо на повну міць, щоб показати Європі якість наших продуктів та технологічність рішень.

Дивитися відео: https://youtu.be/z7TSHIMd_0g

Довідка

Провідна виставка інтралогістики LogiMAT дає тисячам відвідувачів та потенційним інвесторам можливість охопити весь спектр новинок у галузі сучасної логістики. Крім того, виставка доповнена спектром заходів: понад 20 форумів, презентації та лекції – усе, що сприяє встановленню прямих контактів між експонентами та відвідувачами. Організатори наголошують на ефективності та компактності виставки, адже вона має ліміт у 1000 учасників. Попри це виставка є інтернаціональною та охоплює безліч секторів бізнесу.

Коментарі 0
Коментувати
Залиште Ваш коментар, після модерації нашим адміністратором він буде опублікований найближчим часом.

Скасувати
Натискаючи «Відправити», ви підтверджуєте та погоджуєтеся з «Згода на обробку персональних даних».
Поділитися:
KAPELOU на наймасштабнішій виставці з інтралогістики LogiMAT 2022 - 9 - kapelou.com KAPELOU на наймасштабнішій виставці з інтралогістики LogiMAT 2022 - 10 - kapelou.com KAPELOU на наймасштабнішій виставці з інтралогістики LogiMAT 2022 - 11 - kapelou.com
Підписатися на нашу розсилку новин

  KAPELOU на наймасштабнішій виставці з інтралогістики LogiMAT 2022 - 40 - kapelou.com
  22.04.2024
  KAPELOU – офіційний партнер BD Rowa в Україні

  Із 2023 року ми є офіційним партнером BD Rowa – виробника унікальних рішень для автоматизації фармацевтичної логістики та логістики медичної сфери....

  KAPELOU на наймасштабнішій виставці з інтралогістики LogiMAT 2022 - 41 - kapelou.com
  8.04.2024
  Участь KAPELOU у виставці LogiMAT 2024. Рішення та інсайти

  19-21 березня KAPELOU взяла участь у LogiMAT 2024 – наймасштабнішому заході виробничо-складської логістики. Виставка відбулась у Штутгарті, Німеччи...

  KAPELOU на наймасштабнішій виставці з інтралогістики LogiMAT 2022 - 42 - kapelou.com
  4.04.2024
  Складське обладнання від виробника – ключ до оптимізованих процесів

  У сучасному світі, де конкуренція на ринку зростає з кожним днем, ефективне управління складськими операціями є важливою частиною успіху будь-якого...

  Всі новини