Виступ KAPELOU на Logistics Summer Camp 2021 - 1 - kapelou.comЗакрити

Виступ KAPELOU на Logistics Summer Camp 2021

Виступ KAPELOU на Logistics Summer Camp 2021 - 8 - kapelou.com

KAPELOU спільно з компанією Епіцентр К взяли участь у Logistics Summer Camp 2021 від Kyiv Logistics School, що проходив 9-10 липня 2021 року на території заміського клубу Equides club, неподалік від Києва.

Директор KAPELOU, Олександр Труба, разом із Євгеном Власенко, Заступником директора з операційних питань Епіцентр К виступили в якості спікерів на одному з найпопулярніших заходів серед професіоналів логістики та ланцюгів постачання – Logistics Summer Camp 2021. В рамках свого виступу, експерти провели презентацію кейсу: “Автоматизація найбільшого логістичного центру. Епіцентр, Калинівка”.

Олександр Труба та Евген Власенко поділилися секретами роботи над таким масштабним проєктом, як автоматизований логістичний центр площею 72 000 м2, методами оптимізації бізнес-процесів та результатами співпраці (відео проєкту на YouTube за посиланням https://youtu.be/WupUK0d-dDU). Після закінчення презентацій блоку “Логістика електронної комерції та її вплив на управління ланцюгами поставок. Виклики фулфілмента та останньої милі”, відбулася панельна дискусія, де всі учасники мали змогу поставити запитання, поділитися власним досвідом та практичними знаннями з області логістики та управління ланцюгами постачання.

У заході також прийняли участь 160 учасників та 40 спікерів, серед яких були кращі фахівці логістичних галузей, генеральні директори та власники торгових, виробничих, логістичних, дистрибуційних, інвестиційних та сервісних компаній з різних країн та регіонів України.

Довідка.

KAPELOU розробляє комплексні індивідуальні рішення по автоматизації, що допомагають оптимізувати процеси на кожній окремій ділянці складу, налагодити ефективну роботу. Компанія була заснована у 2013 році. Тоді кількість співробітників налічувало близько 10, а сьогодні в KAPELOU працює понад 200 вузькопрофільних спеціалістів, які кожного року реалізують складні масштабні проєкти по автоматизації складських комплексів. За ці роки компанія реалізувала вже більш як 420 проєктів в Україні та Європі.

З 2017 року почалося виробництво складського обладнання під власною торговельною маркою. На сьогодні площа виробничих потужностей компанії близько 5000 м2 і знаходиться у Києві та смт Сосниця, що у Чернігівській області. У 2019 році відкрився R&D-центр, де розробляються більш сучасні, технологічні та якісні рішення, тестується нове обладнання для ефективної роботи складів різних галузей.

Коментарі 0
Коментувати
Залиште Ваш коментар, після модерації нашим адміністратором він буде опублікований найближчим часом.

Скасувати
Натискаючи «Відправити», ви підтверджуєте та погоджуєтеся з «Згода на обробку персональних даних».
Поділитися:
Виступ KAPELOU на Logistics Summer Camp 2021 - 9 - kapelou.com Виступ KAPELOU на Logistics Summer Camp 2021 - 10 - kapelou.com Виступ KAPELOU на Logistics Summer Camp 2021 - 11 - kapelou.com
Підписатися на нашу розсилку новин

  Виступ KAPELOU на Logistics Summer Camp 2021 - 40 - kapelou.com
  10.06.2024
  Пліч-о-пліч з однодумцями: участь у Всеукраїнському дні логіста 2024

  Під час Виставки-конференції «ХХХ Всеукраїнський день логіста 2024», що відбулася в Києві 30-31 травня, компанія KAPELOU презентувала свої напрацюв...

  Виступ KAPELOU на Logistics Summer Camp 2021 - 41 - kapelou.com
  22.04.2024
  KAPELOU – офіційний партнер BD Rowa в Україні

  Із 2023 року ми є офіційним партнером BD Rowa – виробника унікальних рішень для автоматизації фармацевтичної логістики та логістики медичної сфери....

  Виступ KAPELOU на Logistics Summer Camp 2021 - 42 - kapelou.com
  8.04.2024
  Участь KAPELOU у виставці LogiMAT 2024. Рішення та інсайти

  19-21 березня KAPELOU взяла участь у LogiMAT 2024 – наймасштабнішому заході виробничо-складської логістики. Виставка відбулась у Штутгарті, Німеччи...

  Всі новини