КAPELOU на Форумі підприємців 2024 – від теорії до дій - 1 - kapelou.comЗакрити

КAPELOU на Форумі підприємців 2024 – від теорії до дій

4.07.2024
КAPELOU на Форумі підприємців 2024 – від теорії до дій - 8 - kapelou.com

KAPELOU, лідер галузі автоматизації складської логістики в Україні, долучилася до найбільшого Форуму підприємців, організованого редакцією журналу Forbes Ukraine. День 27 червня видався насиченим та продуктивним як для нас, так і для решти понад 500 учасників заходу.

Він був сповнений обговорення актуальних тенденцій розвитку українського бізнесу й обміном корисних порад для посилення інвестиційної привабливості.

Найбільший щорічний Форум українських підприємців, організований Forbes Ukraine, мав головний меседж – «Шлях до масштабування». Його учасниками стали підприємці, які очолюють конкурентоспроможні компанії. Впродовж івенту спікери поділилися досвідом лідерства, створення продукції, що має попит зокрема й серед великих компаній, і виходу на зовнішні ринки.

«KAPELOU не просто розвивається, а дійсно визначає нові горизонти в автоматизації складської логістики України. Вже 11 років ми створюємо інноваційні концепти, які відповідають найвищим європейським стандартам і допомагають нашим клієнтам не лише досягати оперативної ефективності, але й ставати лідерами у своїх галузях. Наші партнери та клієнти надихають постійно ставити перед собою нові, амбіційні завдання, і саме через ці виклики ми прагнемо бути не просто постачальниками рішень і виробниками складського обладнання, а справжніми провідниками на шляху до зростання і масштабування бізнесу», – зазначив Олександр Клименко, засновник KAPELOU

Успіх можливий, якщо підкріплений прагненням самовіддано працювати й бути корисними, – істина, що стала життєвим принципом співробітників KAPELOU. Цього року ми вийшли на нові ринки, розширивши свої можливості з автоматизації складської логістики. На рахунку компанії більше 700 комплексних рішень, реалізованих у 14 країнах світу. Масштабування, як і розвиток, – процес, що має тривати безперервно, – вважаємо у KAPELOU. Тож беремо активну участь в івентах, які збирають в одному колі підприємців з чималим досвідом, розширюють кругозір і дають розуміння, що ресурси для зростання в кожного свої, а от практика їхнього застосування може бути корисною й іншим.

І про ресурси говорили чимало – упродовж усіх чотирьох блоків форуму. Спікери, а їх налічувалося понад 50, розповіли про те, що дозволяє їм триматись першими на конкурентному ринку, залучати інвестиції й ефективно взаємодіяти з державою. Під час нетворкінгу ми обговорили інструменти залучення й розвитку талантів для подолання ризиків кадрового голоду й практичні поради щодо дієвого переходу від середнього бізнесу до великого. А от де саме знаходити кошти для масштабування бізнесу й про важливість застосування в роботі digital-інструментів, дізналися під час воркшопів.

Корисні лайфхаки, життєвий досвід компаній-лідерів ринку й єдине бажання підприємців продовжувати прямувати вперед зробили свою справу: захід об’єднав когорту талановитих сміливців, готових вести за собою на шляху до зростання.

Коментарі 0
Коментувати
Залиште Ваш коментар, після модерації нашим адміністратором він буде опублікований найближчим часом.

Скасувати
Натискаючи «Відправити», ви підтверджуєте та погоджуєтеся з «Згода на обробку персональних даних».
Поділитися:
КAPELOU на Форумі підприємців 2024 – від теорії до дій - 9 - kapelou.com КAPELOU на Форумі підприємців 2024 – від теорії до дій - 10 - kapelou.com КAPELOU на Форумі підприємців 2024 – від теорії до дій - 11 - kapelou.com
Підписатися на нашу розсилку новин

  КAPELOU на Форумі підприємців 2024 – від теорії до дій - 40 - kapelou.com
  8.07.2024
  Проєктуємо майбутнє: KAPELOU в рейтингу кращих від Forbes Ukraine

  Редакція Forbes Ukraine оголосила рейтинг Next 250 «Нова хвиля 2.0» — перелік найуспішніших компаній малого та середнього бізнесу.

  KAPELOU, ...

  КAPELOU на Форумі підприємців 2024 – від теорії до дій - 41 - kapelou.com
  25.06.2024
  KAPELOU: 11 років інновацій в інтралогістиці

  Нам – 11! І за цей час пройдено чималий шлях.

  Колись маленька команда ентузіастів зросла і нині є лідером галузі складської логістики ...

  КAPELOU на Форумі підприємців 2024 – від теорії до дій - 42 - kapelou.com
  10.06.2024
  Пліч-о-пліч з однодумцями: участь у Всеукраїнському дні логіста 2024

  Під час Виставки-конференції «ХХХ Всеукраїнський день логіста 2024», що відбулася в Києві 30-31 травня, компанія KAPELOU презентувала свої напрацюв...

  Всі новини