Проєктуємо майбутнє: KAPELOU в рейтингу кращих від Forbes Ukraine - 1 - kapelou.comЗакрити

Проєктуємо майбутнє: KAPELOU в рейтингу кращих від Forbes Ukraine

8.07.2024
Проєктуємо майбутнє: KAPELOU в рейтингу кращих від Forbes Ukraine - 8 - kapelou.com

Редакція Forbes Ukraine оголосила рейтинг Next 250 «Нова хвиля 2.0» — перелік найуспішніших компаній малого та середнього бізнесу.

KAPELOU, виробник автоматизованих систем та постачальник комплексних рішень для складу, увійшла до списку кращих за вибором редакції.

«До рейтингу від Forbes Ukraine увійшли бізнеси, що, як і KAPELOU, закладають підвалини майбутнього вже сьогодні й зробили вагомі кроки для власного зростання та розвитку України. Попереду в нас багато значущих проєктів, адже ми бачимо свою місію в посиленні компаній шляхом впровадження автоматизованих рішень для складів. Сучасні технології, індивідуальний підхід та ефективність рішень — ось що вирізняє нас на ринку. І, звісно, бажання допомагати іншим підвищувати свою ефективність!» — зазначив Олександр Клименко, засновник KAPELOU.

Ми зростаємо самі й допомагаємо нашим клієнтам досягати нового рівня. Впроваджуючи інновації та автоматизовані системи, ми полегшуємо і прискорюємо логістичні процеси. Розвиваючи власне виробництво, ми виготовляємо сучасне обладнання, яке відзначається довговічністю. KAPELOU бачить своє покликання у тому, щоб завдяки впровадженню роботизованих систем надавати нашим клієнтам додаткову конкурентну перевагу і змінювати не лише окремі підприємства, а й цілі галузі.

Організатори рейтингу обирали компанії, враховуючи їхні фінансові результати, перспективність ринку, експортний потенціал та наявність інноваційних продуктів. Перевагу надавали тим, хто швидко масштабує свою діяльність, впроваджує нестандартні управлінські чи маркетингові підходи та довів свою стійкість за попередні роки роботи. У переліку Next 250 найбільше представників виробництва, а також компаній, що надають послуги, представників агропромислового комплексу, креативної індустрії, легкої та харчової промисловості, ритейлу.

Рейтинг Next 250 визначає перспективні бізнеси, чия діяльність спрямована на власний розвиток і розвиток економіки України. До нього потрапили компанії з виторгом до 1 млрд грн. Редакція журналу розглянула 700 претендентів: 500 подавали заявки шляхом заповнення анкет, а 200 були обрані редакцією Forbes Ukraine з-поміж тих, чий досвід вартує висвітлення.

Forbes Ukraine обирає найуспішніші компанії малого й середнього бізнесу вже другий рік поспіль. Рейтинг Next 250 — це перелік підприємців-героїв, за якими стоїть сьогодення й майбутнє української економіки на найближчі 5-10 років.

Коментарі 0
Коментувати
Залиште Ваш коментар, після модерації нашим адміністратором він буде опублікований найближчим часом.

Скасувати
Натискаючи «Відправити», ви підтверджуєте та погоджуєтеся з «Згода на обробку персональних даних».
Поділитися:
Проєктуємо майбутнє: KAPELOU в рейтингу кращих від Forbes Ukraine - 9 - kapelou.com Проєктуємо майбутнє: KAPELOU в рейтингу кращих від Forbes Ukraine - 10 - kapelou.com Проєктуємо майбутнє: KAPELOU в рейтингу кращих від Forbes Ukraine - 11 - kapelou.com
Підписатися на нашу розсилку новин

  Проєктуємо майбутнє: KAPELOU в рейтингу кращих від Forbes Ukraine - 40 - kapelou.com
  4.07.2024
  КAPELOU на Форумі підприємців 2024 – від теорії до дій

  KAPELOU, лідер галузі автоматизації складської логістики в Україні, долучилася до найбільшого Форуму підприємців, організованого редакцією журналу ...

  Проєктуємо майбутнє: KAPELOU в рейтингу кращих від Forbes Ukraine - 41 - kapelou.com
  25.06.2024
  KAPELOU: 11 років інновацій в інтралогістиці

  Нам – 11! І за цей час пройдено чималий шлях.

  Колись маленька команда ентузіастів зросла і нині є лідером галузі складської логістики ...

  Проєктуємо майбутнє: KAPELOU в рейтингу кращих від Forbes Ukraine - 42 - kapelou.com
  10.06.2024
  Пліч-о-пліч з однодумцями: участь у Всеукраїнському дні логіста 2024

  Під час Виставки-конференції «ХХХ Всеукраїнський день логіста 2024», що відбулася в Києві 30-31 травня, компанія KAPELOU презентувала свої напрацюв...

  Всі новини