Участь у “Всеукраїнському Дні Логіста”. Презентація кейсу UB1 - 1 - kapelou.comЗакрити

Участь у “Всеукраїнському Дні Логіста”. Презентація кейсу UB1

Участь у “Всеукраїнському Дні Логіста”. Презентація кейсу UB1 - 8 - kapelou.com

23-24 листопада KAPELOU взяла участь у “XXIX Всеукраїнському Дні Логіста” як партнер заходу та спікер.

Директор Олександр Труба разом із CEO UB1 Юрієм Соневицьким та директором Quantum International Бартошем Фурманом презентував технологічний кейс “Автоматизація UB1: інструменти, технології, результат”.

На “XXIX Всеукраїнському Дні Логіста” Олександр Труба, Юрій Соневицький та Бартош Фурман розповіли про результати комплексного проєкту для компанії UB1 – 3PL-оператора, який надає весь спектр логістичних послуг. Команди автоматизували один із найбільших складських комплексів на Заході України площею 50 190 м2. В одній зоні, на 2 000 м2, налаштували різні типи процесів, категорії відбору та комплектації, із різною структурою замовлень та глибиною лінії.

Успіх кейсу. У синергії KAPELOU, Quantum та UB1, спільних цінностях, роботі на одну мету, глибоких компетенціях у своїх нішах та гнучкому підході. Система автоматизації забезпечує продуктивність обробки 200 000 одиниць товару та 25 000+ ліній щодня, точність відбору 99,6%, найвищу якість партійного обліку та надійний протокол обміну даними.

Наші фахівці були раді поділитись досвідом та поспілкуватися на своєму стенді з багаторічними партнерами – PROSTOR, “Копійочка”, MAUDAU, DC Link group. Cхожі заходи формують сьогодення логістики, тож дякуємо “ТрейдМастерГруп” за якісну організацію “Всеукраїнського Дня Логіста” та можливість професійного нетворкінгу.

Довідка про “Всеукраїнський День Логіста”

“Всеукраїнський День Логіста” – це захід, який об’єднує провідних представників логістичної галузі: міжнародні та регіональні логістичні компанії, 3PL-оператори, постачальники обладнання та IT-рішень.

Серед партнерів та спікерів цьогорічної конференції були такі відомі компанії: «Укрзалізниця», VARUS, Фокстрот, Uklon, WEZOM, Coca-Cola HBC, robota.ua, EVA, Alterra Group, ABM Cloud.

“XXVIII Всеукраїнський День Логіста” у цифрах:

 • 250 директорів транспортної та складської логістики, фахівців галузі ЗЕД;
 • більш ніж 1 000 відвідувачів;
 • 60 стендів з інноваційним обладнанням та послугами для потреб логістики.
Коментарі 0
Коментувати
Залиште Ваш коментар, після модерації нашим адміністратором він буде опублікований найближчим часом.

Скасувати
Натискаючи «Відправити», ви підтверджуєте та погоджуєтеся з «Згода на обробку персональних даних».
Поділитися:
Участь у “Всеукраїнському Дні Логіста”. Презентація кейсу UB1 - 9 - kapelou.com Участь у “Всеукраїнському Дні Логіста”. Презентація кейсу UB1 - 10 - kapelou.com Участь у “Всеукраїнському Дні Логіста”. Презентація кейсу UB1 - 11 - kapelou.com
Підписатися на нашу розсилку новин

  Участь у “Всеукраїнському Дні Логіста”. Презентація кейсу UB1 - 40 - kapelou.com
  22.04.2024
  KAPELOU – офіційний партнер BD Rowa в Україні

  Із 2023 року ми є офіційним партнером BD Rowa – виробника унікальних рішень для автоматизації фармацевтичної логістики та логістики медичної сфери....

  Участь у “Всеукраїнському Дні Логіста”. Презентація кейсу UB1 - 41 - kapelou.com
  8.04.2024
  Участь KAPELOU у виставці LogiMAT 2024. Рішення та інсайти

  19-21 березня KAPELOU взяла участь у LogiMAT 2024 – наймасштабнішому заході виробничо-складської логістики. Виставка відбулась у Штутгарті, Німеччи...

  Участь у “Всеукраїнському Дні Логіста”. Презентація кейсу UB1 - 42 - kapelou.com
  4.04.2024
  Складське обладнання від виробника – ключ до оптимізованих процесів

  У сучасному світі, де конкуренція на ринку зростає з кожним днем, ефективне управління складськими операціями є важливою частиною успіху будь-якого...

  Всі новини