Post & Delivery Expo UA: KAPELOU представить інноваційні розробки - 1 - kapelou.comЗакрити

Post & Delivery Expo UA: KAPELOU представить інноваційні розробки

Post & Delivery Expo UA: KAPELOU представить інноваційні розробки - 8 - kapelou.com

19-21 жовтня 2021 року в Міжнародному виставковому центрі в Києві відбудеться спеціалізована виставка Post & Delivery Expo UA. Компанія KAPELOU представить своє інноваційне обладнання.

На стенді “КАПЕЛОУ” № Р02 будуть представлені комплексні рішення для комплектації “хвиль” замовлень, автоматичного сортування, розміщення та зберігання товарів на складі. Провідні фахівці компанії приділять увагу кожному гостю заходу – ознайомлять відвідувачів із нещодавно реалізованими кейсами, дадуть профільні поради та представлять рішення, здатні задовольнити як потреби поштових та кур’єрських служб, так і секторів електронної комерції, фешн, аутомотив, DIY та фармацевтики.

Наприклад, компанія вперше презентує унікальне обладнання, яке не має аналогів в Україні – буфер-секвенсер від KAPELOU®. Принцип його роботи полягає в буферизації лотків, що з різною швидкістю надходять із зон відбору до зони сортування. Система створена для максимально швидкого сортування, комплектації та передавання в зону пакування. Її перевага – здатність компенсувати нерівномірність роботи збирання й сортування. Послідовність видачі «хвилі» з буфера визначається системою управління складом WMS, системою управління доставкою замовлень TMS і заснована на логіці пріоритетності відвантажень “хвиль” замовлень згідно з графіком виїзду авто. До того ж, технологія подає пакування безпосередньо до робочого місця товарних сортувальників, що підвищує продуктивність праці.

Також компанія “КАПЕЛОУ” представить систему безпаперового відбору Pick-by-Light, модульний стрічковий конвеєр і новітню розробку – Speed-bot. Останній слугує справжнім помічником для швидкого переміщення товарів до місць зберігання. Він працює з будь-яким видом упаковки, тому точно й швидко розставляє посилки з конвеєра у потрібні комірки.

На стенді буде показано принцип роботи AGV машин (Automatic Guided Vehicle). Вони дозволяють переміщати вантажі вагою до 5 кг і розміром 300×250 мм та обробляти дрібноштучні товари на складі цілодобово. Роботизоване сортування вирішує питання сезонних коливань попиту на продукцію, оскільки в процес роботи можна залучити потрібну кількість роботів.

Перевагою рішень KAPELOU є модульність та масштабованість. Це означає, що ви купуєте необхідну кількість стандартних модулів, повністю укомплектованих та готових до роботи, та нарощуєте систему, коли у цьому є необхідність.

Подивитися роботу обладнання вживу, поставити питання, надихнутися та отримати високоефективне рішення для автоматизації складу ви можете на стенді KAPELOU № PO2.

Реєструйтесь на виставку за посиланням: https://www.iec-expo.in.ua/ua/vidviduvacham/online/kmt

Про виставку. Тематичними розділами Post & Delivery Expo UA є служби поштової доставки, електронна комерція, облаштування поштових відділень, складська техніка, конвеєрні системи, технологія сортування та обробки відправлень, пакування та комплектація замовлень. На виставці буде представлено логістичне обладнання, спеціалізований транспорт та безліч рішень з автоматизації складу. Гості заходу зможуть дізнатися усе про ефективне управління логістикою, оптимізацію, планування маршрутів. На виставці провідні компанії представлять загалу різноманітні інновації, зокрема роботів та безпілотних апаратів, які також застосовують у логістиці.

Коментарі 0
Коментувати
Залиште Ваш коментар, після модерації нашим адміністратором він буде опублікований найближчим часом.

Скасувати
Натискаючи «Відправити», ви підтверджуєте та погоджуєтеся з «Згода на обробку персональних даних».
Поділитися:
Post & Delivery Expo UA: KAPELOU представить інноваційні розробки - 9 - kapelou.com Post & Delivery Expo UA: KAPELOU представить інноваційні розробки - 10 - kapelou.com Post & Delivery Expo UA: KAPELOU представить інноваційні розробки - 11 - kapelou.com
Підписатися на нашу розсилку новин

  Post & Delivery Expo UA: KAPELOU представить інноваційні розробки - 40 - kapelou.com
  22.04.2024
  KAPELOU – офіційний партнер BD Rowa в Україні

  Із 2023 року ми є офіційним партнером BD Rowa – виробника унікальних рішень для автоматизації фармацевтичної логістики та логістики медичної сфери....

  Post & Delivery Expo UA: KAPELOU представить інноваційні розробки - 41 - kapelou.com
  8.04.2024
  Участь KAPELOU у виставці LogiMAT 2024. Рішення та інсайти

  19-21 березня KAPELOU взяла участь у LogiMAT 2024 – наймасштабнішому заході виробничо-складської логістики. Виставка відбулась у Штутгарті, Німеччи...

  Post & Delivery Expo UA: KAPELOU представить інноваційні розробки - 42 - kapelou.com
  4.04.2024
  Складське обладнання від виробника – ключ до оптимізованих процесів

  У сучасному світі, де конкуренція на ринку зростає з кожним днем, ефективне управління складськими операціями є важливою частиною успіху будь-якого...

  Всі новини