Пліч-о-пліч з однодумцями: участь у Всеукраїнському дні логіста 2024 - 1 - kapelou.comЗакрити

Пліч-о-пліч з однодумцями: участь у Всеукраїнському дні логіста 2024

Пліч-о-пліч з однодумцями: участь у Всеукраїнському дні логіста 2024 - 8 - kapelou.com

Під час Виставки-конференції «ХХХ Всеукраїнський день логіста 2024», що відбулася в Києві 30-31 травня, компанія KAPELOU презентувала свої напрацювання, які допомагають бізнесу впоратися з викликами функціонування в умовах війни і впровадити кращі рішення сучасної логістики.

KAPELOU підвищує ефективність

Компанія KAPELOU, надійний виробник сучасного складського обладнання, автоматизованих систем та постачальник комплексних рішень для складів, презентувала технології та обладнання, що стануть в пригоді компаніям, які бажають підвищити свою ефективність і полегшити логістику, долаючи виклики сьогодення. Станом на початок 2024 року в арсеналі KAPELOU – понад 600 реалізованих рішень у галузі складської логістики як в Україні, так і за кордоном.

Віталій Шпонько, керівник відділу автоматизації складської логістики, у своєму виступі висвітлив болючу для роботодавців України тему глобального впливу дефіциту кадрів на ланцюги постачання, а також пов’язані з цим виклики й сценарії виживання та еволюції бізнесу.

Спікер розповів про один із варіантів подальшого розвитку логістики, який передбачає зменшення кількості доставок і при цьому можливість постачати замовлення до клієнта відразу з центрального розподільчого центру – без залучення регіональних складів-сателітів. Так, за його словами, вдасться зменшити навантаження на транспортну логістику, але призведе до ускладнення складської логістики.

Віталій Шпонько також звернув увагу аудиторії на ефективність і виготовлений KAPELOU буфер-секвенсер для попередньої підготовки й формування хвилі замовлень. Ця технологія дозволяє вирішити питання щільності формування піддона, звести до мінімуму фізичні навантаження для працівників й пришвидшити формування палети. Наступний варіант автоматизації, який водночас допомагає долати кадровий голод, зокрема й у галузі логістики – застосування буфера-секвенсера, наприклад, з автоматизованою пакувальною станцією. Це може допомогти українському бізнесу надавати інклюзивні робочі місця, на яких можуть працювати чоловіки, жінки, пенсіонери, люди з інвалідністю й демобілізовані, які після повернення з лав ЗСУ за станом здоров’я не можуть повернутися на попередні робочі місця.

«Це лише маленька частинка технологій, які допоможуть налаштувати вашу логістику на новий, більш продуктивний лад, насправді їх безліч. Кожна задача унікальна, у логістиці не має типових рішень. Сценаріїв багато, щоб долати виклики, підходи повинні бути комплексні. Ми відкриті до діалогу задля розвитку економіки України тут і зараз», – підсумував свою доповідь Віталій Шпонько.

Бути взірцем

Під час виступів і впродовж панельних дискусій учасники конференції неодноразово підіймали тему нестачі кваліфікованого персоналу – виклику не лише для галузі логістики, а й для більшості українських роботодавців, який загострився за останні кілька років.

Упродовж конференції учасники ділилися власним досвідом впровадження проєктів, які допомагають бізнесу успішно функціонувати в надскладних сьогоденних умовах, що посилюються мобілізацією та міграцією трудового ресурсу України. Пошук кваліфікованих працівників є проблемою №1 майже для 60% українських підприємств, згідно з онлайн-опитуванням роботодавців, проведеним Міністерством економіки України у лютому-березні 2024 року стосовно проблем українського бізнесу. Це стимулює українські компанії вже сьогодні замислитися над впровадженням процесів автоматизації та роботизації. Реалізувати ці задуми допоможе KAPELOU, лідер у галузі складської логістики в Україні.

Кілька років тому KAPELOU й сама поставила за мету подолати виклик нестачі висококваліфікованих кадрів, зокрема на виробництві. Йдеться про брак зварників вищих розрядів, пошук та навчання яких займає дуже багато часу. Вирішити проблемне питання допомогло придбання робота-зварника. Використання роботизованого зварювального комплексу дало можливість обходитися без ручного напівавтоматичного зварювання, що забезпечило вищу якість, високу точність та повторюваність зварювальних швів. Як результат – замовники отримують необхідне обладнання вчасно та з максимально високими показниками якості.

Допомагає KAPELOU долати виклики й автоматизована система зберігання товарів. На складі підприємства станом на 2024 рік нараховується до 20 тис. одиниць SKU. Втім прийом, розміщення товару в комірках і відбір вже знаходяться на стадії роботизації, що збільшує продуктивність, точність і швидкість комплектації замовлень. У процесі відбору потрібної одиниці задіяний лише один працівник, навчати якого потрібно всього один день. Раніше такі роботи виконувала бригада з п’яти співробітників. До того ж, працівнику не потрібно докладати значних фізичних зусиль для підйому та перенесення запчастин під час відбору та сортування – система виконує це автоматично.

У фокусі – підвищення ефективності

Близько 500 учасників Дня логіста мали нагоду знайти відповіді на питання, які давно хвилюють компанії сектору логістики, зокрема підвищення ефективності й спрощення логістичних процесів. Подія зібрала в одному колі розробників передових логістичних технологій, ритейлерів та дистриб’юторів, готових ділитися досвідом та налагоджувати нові зв’язки для розвитку галузі логістики в Україні. Питання нових можливостей, а також подолання викликів у транспортній та складській логістиці обговорювали два дні поспіль. Захід завершився проведенням трьох дискусійних панелей, учасники яких презентували своє бачення виходу з проблемних ситуацій, з якими нині стикається логістична галузь.

День логіста став майданчиком для знайомств з новітніми технологіями та зразками сучасного обладнання, що були представлені під час виставки, а також для напрацювання й налагодження нових ділових зв’язків між українськими компаніями-виробниками логістичного обладнання й інтеграторами комплексних рішень і тими бізнесами, що відчувають проблеми з функціонуванням і потребують впровадження автоматизації та роботизації.

Найпалкіші обговорення стосувалися розробки нових логістичних шляхів, варіантів вирішення затримок на всіх етапах постачання до замовника, мінімізації ризиків, реалізації рішень для підвищення ефективності й продуктивності складського обладнання і зрештою складської обробки товарів, робота з персоналом у логістиці. Конференція стала корисною й наданими практичними рекомендаціями щодо нюансів митної логістики для більш вигідного проведення імпортно/експортних операцій.

Обов’язково сконтактуйте з нами, а ми підкажемо вам шляхи оптимізації й запропонуємо інноваційні рішення для покращення ваших логістичних процесів! Будемо раді плідній співпраці!

Коментарі 0
Коментувати
Залиште Ваш коментар, після модерації нашим адміністратором він буде опублікований найближчим часом.

Скасувати
Натискаючи «Відправити», ви підтверджуєте та погоджуєтеся з «Згода на обробку персональних даних».
Поділитися:
Пліч-о-пліч з однодумцями: участь у Всеукраїнському дні логіста 2024 - 9 - kapelou.com Пліч-о-пліч з однодумцями: участь у Всеукраїнському дні логіста 2024 - 10 - kapelou.com Пліч-о-пліч з однодумцями: участь у Всеукраїнському дні логіста 2024 - 11 - kapelou.com
Підписатися на нашу розсилку новин

  Пліч-о-пліч з однодумцями: участь у Всеукраїнському дні логіста 2024 - 40 - kapelou.com
  22.04.2024
  KAPELOU – офіційний партнер BD Rowa в Україні

  Із 2023 року ми є офіційним партнером BD Rowa – виробника унікальних рішень для автоматизації фармацевтичної логістики та логістики медичної сфери....

  Пліч-о-пліч з однодумцями: участь у Всеукраїнському дні логіста 2024 - 41 - kapelou.com
  8.04.2024
  Участь KAPELOU у виставці LogiMAT 2024. Рішення та інсайти

  19-21 березня KAPELOU взяла участь у LogiMAT 2024 – наймасштабнішому заході виробничо-складської логістики. Виставка відбулась у Штутгарті, Німеччи...

  Пліч-о-пліч з однодумцями: участь у Всеукраїнському дні логіста 2024 - 42 - kapelou.com
  4.04.2024
  Складське обладнання від виробника – ключ до оптимізованих процесів

  У сучасному світі, де конкуренція на ринку зростає з кожним днем, ефективне управління складськими операціями є важливою частиною успіху будь-якого...

  Всі новини