Рішення з автоматизації центру видачі замовлень - 1 - kapelou.comЗакрити

Рішення з автоматизації центру видачі замовлень

Епіцентр К, с. Ілічанка, Одеська обл., Україна
Завдання

«Епіцентр К» – група компаній, яка об’єднує мережу будівельно-господарських гіпермаркетів, що налічує 66 ТЦ «Епіцентр К» та 10 ТЦ «Нова лінія», 52 спортивних магазини INTERSPORT, власне виробництво керамічної плитки та деревообробки, логістичний центр «Калинівка» загальною площею 100 тис. м2, сільськогосподарський напрямок «Епіцентр Агро» та 14 сучасних елеваторів.

Третій торговий центр в Одесі було відкрито ще у 2018 році, його площа становить – 35 000 м2, а у продажу знаходиться більше 200 000 найменувань товару. У звязку з динамічним ростом покупок через Інтернет, компанія активно розвиває онлайн-напрямок та автоматизує точки видачі замовлень (ЦВЗ). Виходячи з цього, компанія «Епіцентр К» звернулася до KAPELOU для пошуку рішення щодо поліпшення складських процесів.

Для проєкту були визначені такі завдання:

  • автоматизувати транспортування вантажу до точки видачі;
  • забезпечити пересування товару між рівнями мезоніну;
  • полегшити роботу персоналу.
Період реалізації проєкту:
Квітень, 2020
Бізнес сектор:
E-commerce, DIY, Ритейл
Рішення

Ми давно співпрацюємо з компанією «Епіцентр К» і розробили рішення з автоматизації вже більш як для 10 центрів видачі замовлень. Наш багаторічний досвід та модульні конвеєрні конструкції виробництва KAPELOU® дають нам можливість закривати такі проєкти за короткий строк, у середньому це займає від 3 до 7 днів. Для центру видачі замовлень в селі Ілічанка, Одеської області ми реалізували рішення з автоматизації “під ключ” та встановили:

У звязку з особливостями планування приміщення, де розташована точка видачі замовлень, ми встановили 2 поворотні привідні конвеєрні секції. За рахунок модульності конвеєрних систем виробництва KAPELOU® ми маємо можливість встановити наше обладнання на складі, що має складну геометрію приміщення. І для цього не потрібно переміщати стелажі, або інше обладнання, що вже працює на складі.

Завдяки автоматизації точки видачі замовлень від KAPELOU, зросла продуктивність складу, робота персоналу стала більш ефективною, а час видачі покупок зменшився в середньому з 10 хвилин до 3. Ці показники дуже важливі, адже такі центри створені для того, щоб клієнт отримував своє замовлення швидко та з максимальним комфортом. ЦВЗ – це різновид «останньої милі». І кожен клієнт має змогу самостійно обрати час та точку отримання товару там, де зручно буде саме йому.

Дякуємо компанії «Епіцентр К» за багаторічну співпрацю, завжди цікаві проєкти та спільне бажання реалізовувати нові рішення.