38 метрів приводного роликового конвеєра для Центра видачі замовлень - 1 - kapelou.comЗакрити

38 метрів приводного роликового конвеєра для Центра видачі замовлень

Епіцентр К, с. Лиманка, Одеська обл., Україна
Завдання

Група компаній «Епіцентр К» – один із лідерів ритейлу на українському ринку. Ось вже понад 17 років компанія має вагомий вплив на економіку України і щорічно створює тисячі робочих місць та інвестує мільярди гривень у торгові центри та власні виробничі потужності.

Сьогодні мережа налічує 66 торгових центрів «Епіцентр К», 10 будівельно-господарських гіпермаркетів «Нова лінія», 52 спортивних магазини INTERSPORT, 160 тис. га земель в обробці агрохолдингу «Епіцентр Агро» та 14 сучасних елеваторів, логістичні потужності загальною площею 130 тис. м2, власне виробництво керамічної плитки та деревообробки.

У 2018 році в Одесі було відкрито третій торговельний центр «Епіцентр К» загальною площею 35 тис. м2 та з понад 200 000 найменувань товару. Кожного місяця близько 160 тис. замовлень виконується через онлайн-магазин epicentrk.ua. Тому компанія активно розвиває онлайн-напрямок та удосконалює центри видачі замовлень.

Основним завданням проєкту, що стояло перед KAPELOU було забезпечити ефективну роботу точки видачі замовлень з інтенсивністю роботи 14/7:

  • прискорити роботу складу;
  • автоматизувати транспортування товарів з місця зберігання до точки видачі;
  • забезпечити обережний та швидкий підйом вантажів;
  • полегшити роботу персоналу.
Період реалізації проєкту:
Квітень, 2020
Бізнес сектор:
E-commerce, DIY, Ритейл
Рішення

Щоб допомогти «Епіцентр К» досягти поставлених цілей, фахівці KAPELOU розробили комплексне рішення “під ключ” з автоматизації точки видачі онлайн-замовлень. За рахунок модульності конвеєрних систем виробництва KAPELOU® та майстерності наших інженерів ми швидко та якісно виконали монтаж, пусконалагодження обладнання та інтеграцію системи з WMS складу.

У процесі реалізації було встановлено:

Спеціально для персоналу ми провели навчання та інструктаж по роботі з системою. Також, підготували всю необхідну документацію, куди входять технічні паспорти, детальна інструкція з усіма правилами експлуатації та сервісний договір. А також, підібрали оптимальний комплект ЗІП для екстренної заміни деталей. Крім того, наші сервісні інженери надають комплексну сервісну підтримку протягом усього життєвого циклу системи. Перший рік в межах гарантії, а потім за договором супроводу.

Наші фахівці завжди на зв’язку та готові надати допомогу у вирішенні будь-яких організаційних і технічних питань. Регулярна діагностика та профілактика дає можливість підтримувати безперебійну роботу конвеєрної системи. І навіть при будь-якій поломці ми оперативно полагодимо систему та замінимо необхідні деталі.

Завдяки комплексному рішенню з автоматизації від KAPELOU процес переміщення товару від місця зберігання до точки видачі став у три рази швидшим, а робота складу більш ефективною.

«Епіцентр К» – це надійний партнер та провідний рітейлер будівельних матеріалів в Україні. Ми вдячні за партнерство та можливість працювати над такими цікавими та інноваційними проєктами.