Автоматизація точки видачі замовлень за 2 тижні - 1 - kapelou.comЗакрити

Автоматизація точки видачі замовлень за 2 тижні

Епіцентр К, Запоріжжя, Україна
Завдання

Національна мережа Епіцентр К працює на ринку України понад 17 років. За цей час компанія стала лідером торгово-роздрібного ринку країни. Мережа об’єднує 73 торгових центри, 51 спортивний магазин, логістичні потужності, агрохолдингові та виробничі компанії. Загалом щорічно ТЦ відвідують 63 млн покупців, а товарообіг групи компаній у 2019 році склав 52,6 млрд грн. У Запоріжжі відкрився чималий торговельний центр мережі площею 23,3 тис. м2, завдяки якому створено понад 370 нових робочих місць.

З 2016 року компанія активно розвиває напрямок онлайн-продажів. Асортимент інтернет-магазину складає понад 1,5 млн товарів, а за місяць на порталі відвідувачі роблять понад 160 тисяч замовлень. Майже 50% покупок клієнти забирають самовивозом у спеціалізованих Центрах видачі онлайн-замовлень (ЦВЗ). Послуга популярна серед жителів всієї країни й Запоріжжя не виключення. Щоб бути ближчим і швидшим для своїх клієнтів, компанія вирішила прискорити роботу складу ЦВЗ.

Для проєкту були визначені такі завдання:

  • автоматизувати транспортування покупок між поверхами складу
  • забезпечити спуск товарів для видачі
  • організувати підйом вантажів для зберігання
  • спростити роботу персоналу
  • за 2 тижні реалізувати проєкт у зв’язку з відкриття ЦВЗ нового формату
Період реалізації проєкту:
Березень 2021
Бізнес сектор:
E-commerce, DIY, Ритейл
Рішення

Впевнене лідерство компанії забезпечують її основні принципи, одним з яких є максимальне задоволення потреб покупців та індивідуальний підхід. Швидке обслуговування клієнтів на останній милі – одна з головних світових тенденцій, за якими компанія активно слідкує. Саме тому Епіцентр К модернізує Центри видачі онлайн-замовлень (ЦВЗ), щоб покупці мережі могли користуватися популярною послугою самовивозу товарів якомога комфортніше. 

За 2 тижні, наша команда розробила та повністю реалізувала проєкт автоматизації складу для ЦВЗ у Запоріжжі. KAPELOU виготовила та поставила у короткі строки роботизоване конвеєрне обладнання для системи автоматизації:

Також ми написали програмне забезпечення – WCS для контролю за роботою обладнання та виконали пусконалагоджувальні роботи. 

Наш клієнт отримав рішення автоматизації складу в комплексі, яке забезпечує:

  • переміщення до 500 ящиків на годину;
  • спуск та підіймання товарів на висоту до 5,3 м
  • транспортування ящиків до 35 кг
  • швидкість вертикального переміщення до 2 м/с

Завдяки роботі автоматизації втричі прискорена робота складу. Також система спрощує роботу персоналу, бо виключає потребу ручного переміщення вантажів, їх підйом та спуск між поверхами складу.