Автоматизація центру видачі замовлень для «Епіцентр К» - 1 - kapelou.comЗакрити

Автоматизація центру видачі замовлень для «Епіцентр К»

Епіцентр К, м. Вінниця, Україна
Завдання

«Епіцентр К» – лідер непродовольчого рітейлу в Україні. Група компаній включає 66 ТЦ «Епіцентр», 52 магазин INTERSPORT, 10 гіпермаркетів «Нова лінія», власне виробництво керамічної плитки та деревообробки, логістичний центр «Калинівка» загальною площею 100 тис. м2, фулфілмент-центр «Віскозна» площею 20 тис. м2, сільськогосподарський напрямок «Епіцентр Агро» та 14 сучасних елеваторів.

Щорічно в національній мережі «Епіцентр К» здійснюється більш як 51 млн покупок. Понад 50% онлайн-замовлень покупці забирають самовивозом із центрів видачі замовлень (ЦВЗ), що розташовані у 48 містах по всій Україні. Нещодавно у Вінниці відкрився новий ТЦ «Епіцентр» загальною площею 25 800 м2, де зібрано понад 200 000 SKU з 15 різних напрямів – від будівельних товарів та автозапчастин до товарів для спорту та дітей.

Тож, щоб зробити процес самовивозу замовлень швидшим та зручнішим для клієнта, компанія «Епіцентр» звернулася до KAPELOU для пошуку оптимального рішення щодо поліпшення складських процесів.

Перед нами стояли наступні завдання:

  • автоматизувати транспортування ящиків до точки видачі;
  • забезпечити підйом товарів на другий поверх складу для зберігання;
  • автоматизувати спуск замовлень з другого поверху;
  • зменшити ручне переміщення товарів.
Період реалізації проєкту:
Серпень, 2020
Бізнес сектор:
E-commerce, DIY, Ритейл
Рішення

Нові центри видачі замовлень «Епіцентр» – це сучасні та технологічні об’єкти. Вони розташовуються на межі складських зон – безпосередньо у торговельному залі, або у зонах рамп прийому та відвантаження товару. Для тимчасового зберігання замовлень з інтернет-магазину на складі встановлюють стелажні конструкції, що розміщаються на мезоніні.

Враховуючи всі ці нюанси команда KAPELOU розробила комплексне рішення, що значно скорочує час на видачу онлайн-замовлень та автоматизує рутинні процеси. У проєкті ми використали модульне конвеєрне обладнання виробництва KAPELOU®, виконали монтаж і пусконалагоджувальні роботи.

Для автоматизації ЦВЗ ми встановили:

Завдяки такому технологічному рішенню кожен робітник працює тільки у закріпленій за ним зоні, та не має потреби переміщатися з товаром по складу. Це значно підвищує точність виконання операцій та скорочує час на видачу онлайн-замовлень з 10 хвилин до 3-х.

Дякуємо мережі «Епіцентр» за багаторічну співпрацю, завжди цікаві завдання та можливість реалізовувати інноваційні рішення.