KAPELOU: 11 років інновацій в інтралогістиці - 1 - kapelou.comЗакрити

KAPELOU: 11 років інновацій в інтралогістиці

25.06.2024
KAPELOU: 11 років інновацій в інтралогістиці - 8 - kapelou.com

Нам – 11! І за цей час пройдено чималий шлях.

Колись маленька команда ентузіастів зросла і нині є лідером галузі складської логістики в Україні.

А все завдяки наполегливій праці, інноваціям та непереборному прагненню до досконалості.

Трансформація зсередини: від інтегратора до виробника

Період значущих оновлень для нас як інтегратора складської логістики припав на останні кілька років. За цей час ми вдосконалили і розширили структуру, оптимізували процеси. Наразі ж відкриваємо нові бізнес-напрями й продовжуємо стрімко розвиватися.

Сьогодні ми – група компаній, кожна з яких працює у своєму напрямі, втім розділяє спільні цінності та підходи.
Нині діяльність групи відбувається за трьома ключовими спрямуваннями:

 1. Інжиніринг – розробка комплексних рішень для складської логістики, інтеграція обладнання на складах клієнтів; сервісне обслуговування.
 2. Виробництво – виготовлення складського обладнання на високоточних верстатах.
 3. R&D – дослідження та розробка нових продуктів і технологій.

KAPELOU – синонім надійності

Нам довіряють в Україні та за кордоном. Адже у своїй діяльності завжди керуємося принципами надійності та якості. Дієвість та ефективність наших комплексних рішень високо оцінили партнери – ми реалізували понад 700 проєктів у 14 країнах світу.

Якість – результат щоденних зусиль кожного співробітника. І щоб підтримувати показники якості в усіх напрямах своєї діяльності на найвищому рівні, ми як інтегратор складської логістики інвестуємо чимало коштів у свій розвиток. Зокрема й у власне виробництво в Україні.

Власне виробництво площею 21 000 м² є одним із важливих напрямків групи KAPELOU, що дає значні переваги нашим клієнтам. Вони включають 8 виробничих дільниць, обладнаних високоточними верстатами. Досвідчені оператори працюють виключно з сертифікованою європейською сировиною, що гарантує високі показники якості на кожному етапі виробничого циклу. Завдяки цьому ми забезпечуємо надійність нашого обладнання, що підтверджується багаторічним терміном його експлуатації. Більше інформації про виробництво складського обладнання можна знайти за посиланням.

Розширюючи горизонти

Наші партнери відіграють важливу роль у розширенні нашої присутності на міжнародних ринках. Завдяки співпраці з META, Quantum International та VOYATZOGLOU ми як системний інтегратор у сфері складської логістики можемо краще розуміти локальні потреби та адаптуватися під специфіку кожного ринку.

Важливою подією для нас став початок співпраці з BD Rowa, відомим світовим лідером у виробництві аптечних роботів. З кінця 2023 року ми є офіційним партнером BD Rowa в Україні. Це стратегічне партнерство розширило наші можливості й інструменти як інтегратора комплексних рішень для фармацевтичних дистрибуційних складів та аптек. Роботизовані системи, які ми впроваджуємо, прискорюють та полегшують відбір товарів та консолідацію замовлень.

Як провідний інтегратор у галузі, ми розробляємо інновації, що не лише підвищують пропускну здатність складських дільниць, оптимізують робочі процеси та знижують вимоги до персоналу, але й значно скорочують логістичні витрати. Реалізовані нами проєкти в ритейлі, e-commerce, автомобільній промисловості, виробництві, DIY, фармацевтиці та поштових службах демонструють нашу здатність вирішувати найскладніші завдання та підтримувати високі стандарти ефективності.

“У темні часи краще видно світлих людей. Те ж саме можна сказати й про компанії. Наші клієнти – сильні сміливі лідери, які прагнуть зростати й підвищувати свою ефективність. Щоб це відбувалося якісно, KAPELOU пропонує українському бізнесу непохитне й надійне плече. Розвиваючи інших, розвиваємося самі. Бо лише за цієї умови ми максимально корисні для наших партнерів. Оптимістично дивимося в майбутнє й створюємо його вже сьогодні”, – наголошує Олександр Труба, директор компанії.

Інновації – це must-have

За останні кілька років ми інтегрували низку інноваційних продуктів, які вже успішно функціонують на складах наших клієнтів, демонструють високу ефективність та надійність. Щороку ми презентуємо нові розробки на найбільшій виставці з логістики LogiMAT. Потому ж побачити та протестувати обладнання і технології можна щоденно у нашій демо-зоні у німецькому офісі.

Пишаємося тим, що наші інноваційні продукти та технології сприяють покращенню бізнесу як в Україні, так і за її межами. Впроваджуючи комплексні проєкти з автоматизації та роботизації “під ключ” у сфері логістики, ми беремо на себе всі клопоти, дозволяючи нашим клієнтам зосередитися на своїх безпосередніх задачах. Серед нашої продукції найбільшим попитом користуються стрічкові та роликові конвеєри, складські підйомники для коробів та палет, а також палетні гравітаційні системи. Водночас продукти, такі як A-frame, AS/RS Gnom та Mini-Load, проходять свої перші інтеграції. Це свідчить про те, що перед нашою командою стоїть ще багато цікавих і важливих завдань.

Про роботу у цифрах:

 • понад 700 проєктів, реалізованих на підприємствах 14 країн світу;
 • більше 123 000 м конвеєрних систем встановлено;
 • більше 480,500 кв. м. платформ і мезонінів збудовано;
 • понад 21 000 кв. м. власних виробничих потужностей;
 • понад 200 співробітників;
 • 8 виробничих дільниць;
 • сервісна підтримка 24/7.

Наші співробітники навчилися перетворювати випробування на рушійну силу. Працювати самовіддано й ефективно – стиль роботи кожного з першого дня існування організації. Як інтегратор відповідаємо вимогам ринку логістики й водночас втілюємо інновації, аналогів яким ще немає в Україні. Дослухаємося до думки клієнтів і пропонуємо зміни, які на 100% відповідають потребам їхніх складів.

Cтрімко розвиваємося окремо як виробник складського обладнання та інтегратор й невпинно прямуємо до своєї мети – підвищити ефективність складської логістики в Україні та Європі. Ми готові впровадити дієві кроки для вашого розвитку.

Обов’язково сконтактуйте з нами, щоб дізнатися більше про сучасні технології, які допоможуть вашому бізнесу зростати!

Коментарі 0
Коментувати
Залиште Ваш коментар, після модерації нашим адміністратором він буде опублікований найближчим часом.

Скасувати
Натискаючи «Відправити», ви підтверджуєте та погоджуєтеся з «Згода на обробку персональних даних».
Поділитися:
KAPELOU: 11 років інновацій в інтралогістиці - 9 - kapelou.com KAPELOU: 11 років інновацій в інтралогістиці - 10 - kapelou.com KAPELOU: 11 років інновацій в інтралогістиці - 11 - kapelou.com
Підписатися на нашу розсилку новин

  KAPELOU: 11 років інновацій в інтралогістиці - 40 - kapelou.com
  8.07.2024
  Проєктуємо майбутнє: KAPELOU в рейтингу кращих від Forbes Ukraine

  Редакція Forbes Ukraine оголосила рейтинг Next 250 «Нова хвиля 2.0» — перелік найуспішніших компаній малого та середнього бізнесу.

  KAPELOU, ...

  KAPELOU: 11 років інновацій в інтралогістиці - 41 - kapelou.com
  4.07.2024
  КAPELOU на Форумі підприємців 2024 – від теорії до дій

  KAPELOU, лідер галузі автоматизації складської логістики в Україні, долучилася до найбільшого Форуму підприємців, організованого редакцією журналу ...

  KAPELOU: 11 років інновацій в інтралогістиці - 42 - kapelou.com
  10.06.2024
  Пліч-о-пліч з однодумцями: участь у Всеукраїнському дні логіста 2024

  Під час Виставки-конференції «ХХХ Всеукраїнський день логіста 2024», що відбулася в Києві 30-31 травня, компанія KAPELOU презентувала свої напрацюв...

  Всі новини