102 м роликового конвеєра для автоматизації складу автодистриб’ютора зі 136 000 SKU - 1 - kapelou.comЗакрити

102 м роликового конвеєра для автоматизації складу автодистриб’ютора зі 136 000 SKU

OMEGA, Київ
Завдання

Компанія OMEGA – найбільший в Україні дистриб’ютор автокомпонентів та шин із майже 30-річним досвідом. У травні 2012 року компанія увійшла до складу учасників одного з найбільших Європейських закупівельних спілок TEMOT International Autoparts GmbH. 

Це забезпечило постійний контакт компанії з виробниками запасних частин і дозволяє безперервно нарощувати асортимент та розвивати цю галузь в Україні.

У зв’язку з цим для поліпшення складських процесів компанія OMEGA звернулася до KAPELOU. Отже, основні завдання були такими:

  • автоматизувати транспортування близько 136 000 SKU;
  • забезпечити підйом і спуск товарів між поверхами мезоніну;
  • зменшити ручне переміщення товарів;
  • прискорити роботу складу.
Період реалізації проєкту:
2021
Бізнес сектор:
Аутомотів, Дистриб'ютор
Рішення

Для вирішення цих задач, наші фахівці з концептуального, проєктного та конструкторського відділів розробили індивідуальне рішення автоматизованої конвеєрної системи виробництва KAPELOUⓇ. Також ми виконали монтаж, пуско-налагоджувальні роботи та інтеграцію системи з WMS складу.

В результаті автоматизації було встановлено:

Вся конвеєрна система має функцію енергозбереження, а це значить, що за рахунок синхронізації логічних зон працюють лише ті ділянки, що потрібні для транспортування на даний час. Також встановлена стопова пластина, яка запобігає падінню вантажу з конвеєра. 

Крім того, з метою безпеки система оснащена функцією аварійної зупинки, яка активується при натисненні кнопки “Стоп”. Більш того, при потраплянні стороннього предмету на ролики конвеєр можна зупинити вручну. 

Для управління конвеєрів була встановлена система керування німецького та японського виробника  із вбудованим, стійким до відмов, мікропроцесором. У цю систему входить:

  • PLC Siemens 
  • перетворювач частоти SINAMICS 
  • контролер двозонний ConveyLinx 
  • панель оператора (HMI) Siemens 

Завдяки автоматизації складу від KAPELOU зросла продуктивність складу, робота персоналу стала більш ефективною, а процес переміщення вантажу між поверхами мезоніну пришвидшився. Дякуємо компанії OMEGA за багаторічну співпрацю!

Інші кейси компанії OMEGA