17-метровий підйомник для автоматизованого транспортування палет на складі - 1 - kapelou.comЗакрити

17-метровий підйомник для автоматизованого транспортування палет на складі

Львів, Україна
Завдання

Українська компанія-виробник кондитерських виробів широко впроваджує інноваційні рішення ще з 2015 року. І з того часу повністю автоматизувала процес виготовлення своєї продукції.

Впродовж 2019 року підприємство збільшило обсяги експорту своїх виробів з 5% до 25%. А враховуючи зростаючий попит на кондитерські вироби як в Україні, так і в усьому світі компанія-виробник має стабільно позитивну динаміку росту продажів. Тож у звязку з цим, підприємство активно покращує та автоматизує виробничі й складські процеси, щоб забезпечувати споживачів смачними і якісними солодощами.

Кондитерське виробництво розташовується на 3 поверхах, а склад готової продукції знаходиться в сусідній будівлі. Виробництво і склад з’єднує галерея. Обсяги виробництва постійно збільшуються, а разом з цим і потік готової продукції. Наявна система ліфтів і складська техніка не справлялися з навантаженням. Щоб збільшити пропускну здатність складської ділянки, компанія прийняла рішення її модернізувати.

У ході аналізу складських процесів клієнта, ми визначили основні завдання автоматизації складу:

  • забезпечити підйом вантажів між 3 поверхами виробництва;
  • прискорити спуск палет з товарами;
  • автоматизувати переміщення палет до складу готової продукції;
  • забезпечити підйом вантажів для поповнення запасів на виробничих поверхах.
Період реалізації проєкту:
Грудень, 2020 року
Бізнес сектор:
Виробництво
Рішення

Ми почали проєкт з глибокого аналіз складських процесів клієнта і розробки концептуального рішення. Оскільки для фабрики важливо було поєднати всі 3 поверхи високої виробничої будівлі, ми розробили унікальний для України проєкт з вертикальним підйомником висотою 17 метрів.

Рішення по автоматизації складу готової продукції кондитерських виробів, складається з:

На кожному поверсі виробництва встановлено приводний роликовий конвеєр для палет. За допомогою складського навантажувача палета розміщується на конвеєрі й автоматично переміщається на підйомник.

Безпека понад усе. Вертикальний конвеєр безпечний для персоналу. Для цього ми встановили захисну огорожу навколо шахти підйомника та розсувні ворота з боку завантаження палет. Таким чином убезпечили персонал від можливих небезпечних ситуації.

Реверсний режим конвеєра. Ми врахували особливості бізнес-процесу клієнта та реалізували реверсний режим руху підйомника для поповнення виробничих поверхів пакувальними матеріалами, палетами і сировиною для виготовлення солодощів.

Програмне забезпечення. Для управління обладнанням розробили спеціалізоване програмне забезпечення – WCS. Цей програмний модуль координує окремі елементи автоматизованого складу, здійснює оперативне керування роботою вантажно-розвантажувального устаткування та синхронізує роботу персоналу і системи автоматизації.

Результати автоматизації:

  • збільшили продуктивність транспортування до 60 палет/год, до проєкту це було 15–20 палет на годину;
  • реалізували реверсивний режим роботи підйомника для поповнення виробничих запасів;
  • вивільнили робочий персонал і складську техніку для інших процесів;
  • забезпечили економне енергоспоживання системою автоматизації.

Завдяки комплексному рішенню KAPELOU, спуск і транспортування палет на виробництві повністю автоматизовано та безпечно. Система транспортує на склад готової продукції в 3 рази більше піддонів без участі складської техніки і персоналу.