Автоматизація складу білоруського фармдистриб’ютора КОМФАРМ - 1 - kapelou.comЗакрити

Автоматизація складу білоруського фармдистриб’ютора КОМФАРМ

м. Мінськ, Республіка Білорусь
Завдання

ТОВ «КОМФАРМ» – фармацевтична компанія, яка здійснює оптові продажі лікарських препаратів відомих виробників. Фармдистриб’ютор працює на ринку республіки Білорусь з 1997 року. Компанія входить в десятку найбільших дистриб’юторів країни. Послугами фармацевтичного дистриб’ютора користуються понад 200 клієнтів. У роздрібну мережу компанії входить 112 аптек, які знаходяться в різних регіонах Білорусі. З 2014 року «КОМФАРМ» – генеральний засновник фармацевтичного підприємства «АмантісМед».

Асортимент компанії – понад 11 000 позицій, складські приміщення займають 2 800 кв.м. Дистриб’ютор здійснює поставки лікарських препаратів до Мінська кілька разів на день і 2–3 рази на тиждень в різні регіони країни.

Завдання проєкту:

  • прискорити складання замовлень на складі;
  • знизити логістичні витрати;
  • зменшити навантаження на персонал.
Період реалізації проєкту:
Листопад 2020 – Січень 2021
Бізнес сектор:
Фармдистриб'ютор
Рішення

Для вирішення поставлених завдань фармдистриб’ютора, команда KAPELOU розробила концептуальне рішення, яке враховує всі особливості складських процесів замовника. Ми реалізували технологію високошвидкісного відбору товарів з допомогою комбінації конвеєрної системи KAPELOU® і системи гравітаційних стелажів німецької компанії META.

Для контролю за роботою обладнання й інтеграції з WMS системою Solvo – написали спеціалізоване ПЗ і підготували топологію складу.

Фармацевтичний дистриб’ютор продовжує модернізацію складу та покращує складські процеси під вимоги ринку. «КОМФАРМ» – це надійний партнер для клієнтів і провідний фармдистриб’ютор в Білорусії.